Jump to content

Recommended Posts

Ma kakav skiller, kakvi bakraci, pa ko ce da uci Lakija da igra? Ja pojma nemam, znate li vi koliko je on tezak covek? :) Pikamo u sredu naravno, valjda ce meni u medjuvremenu da se oporavi rame, sjebao sam ga kad sam skakao sa Shermana :)

 

Koji ste vas dvojica genijalci, ovaj prvi put gleda WoT takmicenje i nista mu nije jasno, a nikad nije ni igrao WoT, a ovaj drugi se na to nastavlja kako je sranje igra jer on ne moze da zapali tenk tier veci od njega :)

@Lucky - malo je kompleksnija prica od toga, naravno kao i u svakoj igri se zna koja su neka mesta gde ce protivnik ici na mapi, zato svi dolaze tu jedina razlika je sto je ovde spotovanje malo kompleksnije nego na primer u CS. S druge strane ne puca svaki na tri sekunde, tu pucaju samo autoloaderi, oni imaju po 4-5-6 granata u klipu i onda pune posle po 30-50 sekundi. S druge strane standardni tenkovi pucaju na svakih 8-12 sekundi otprilike samo ti verovatno ne pravis razliku. Isto tako ima tenkova i koji imaju standardni reload od po 23 sekunde. 

Mnogo su napravili vecu raznovrsnost u esports borbama tako sto su uveli Tier X tenkove, na primer bilo je situacija u samom finalnom mecu gde lik koristi FV 215b 183 koji reloaduje 23 sekunde, ali kad je oprljio AMX 50b koji je autoloader odmah ga je poslao u garazu. Jedini je problem sto dugo reloaduje i sto je neprecizan, ali ako si vec baja igraj s njim pa jebi keve protivniku :) Doduse ako promasis onda si najebao. I inace je bilo vrlo raznovrsnih tenkova cak i takve stvari kao Centurion AX, Rhm, T57 heavy, T49, a pogotovu je zabavno s atriljerijom, ovaj lik iz Wombats on tanks je s artiljerijom rastocio neke amere jednu partiju. 

@Dule - moras konstantno da igras taj tenk kojim hoces da palis, ako ga nisi igrao neko vreme logicno je da te ubacuje kao top tier. 

Ma sve mi je to jasno, delimično - i dalje mi nije najjasnije gde tu do izražaja dolazi skill?

Jel u pozicioniranju tenka, ili u nišanjenju i koliko kad nišaniš ima veze koliko si precizno gađao a koliko faktor sreće i usera, to su neke stvari koje mi nedostaju u priči.

Ako tako gledas gde je u CS-u skill, samo uperis pusku i rokas? :) Sve ovo sto si naveo naravno utice i resava partiju, u sustini trenutno u WoT-u mozda najvise uticaja ima unakrsna vatra, tj situacija kada istovremeno napadaju sa razlicitih strana koordinisano, Na'Vi je to u nekoliko navrata odlicno pokazao. Pritom u onom jednoj rundi koju su igrali protiv Kazne i koju su dobili za 30 sekundi bukvalno je bilo najizraženije. Dakle oni su napadali, Kazna branila na Murovanci, Kazna ide sa jednim TVP 50/51, jednim STB-1, jednim AMX 13 90 i ostalo B-C 25t. Na'Vi s druge strane ima 5 B-C 25t, AMX 50 100 i T57 Heavy i svi su u fazonu jesu ovi naduvani? Ali oni salju tri batchata da capuju, dva jos da napadaju one koji pokusavaju decap i T57 koji pokriva cap jer u toj konstelaciji snaga može da igra hull down. Dobili su rundu za 1:15... :( E sad ti nemaš pojma šta sam ja sve tebi ovde opsovao ali je to bila odlična taktika a ostali će razumeti, ima video ovde https://youtu.be/ZShY3k434qY?t=12m6s

Ili recimo prvu rundu u toj partiji Na'Vi je branio i imali su od tier 8 tenkova samo AMX 13 90, lik se zabo u žbun, vidi sve Kaznine ali se ne pomera a ovi njegovi ih peglaju. Nisu ga nasli do kraja partije... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

kul...btw, lepi bonusi za nas sa 5+ godina starim nalogom, mada mogli su da se otvore i za 5 dana premiuma:)

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/5th-anniversary-tokens-appreciation/

btw, dal je stvarno tako retardiran mm da ako recimo naizmenicno igram tier 5 i 6 tenkove, stalno me stavlja da budem top tier...znaci da bi ispunio onu misiju da zapalim jedan tier vece vozilo moram stalno da igram isti tenk i da cekam da se oslobodi u garazi kad zaginem

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav skiller, kakvi bakraci, pa ko ce da uci Lakija da igra? Ja pojma nemam, znate li vi koliko je on tezak covek? :) Pikamo u sredu naravno, valjda ce meni u medjuvremenu da se oporavi rame, sjebao sam ga kad sam skakao sa Shermana :)

 

Koji ste vas dvojica genijalci, ovaj prvi put gleda WoT takmicenje i nista mu nije jasno, a nikad nije ni igrao WoT, a ovaj drugi se na to nastavlja kako je sranje igra jer on ne moze da zapali tenk tier veci od njega :)

@Lucky - malo je kompleksnija prica od toga, naravno kao i u svakoj igri se zna koja su neka mesta gde ce protivnik ici na mapi, zato svi dolaze tu jedina razlika je sto je ovde spotovanje malo kompleksnije nego na primer u CS. S druge strane ne puca svaki na tri sekunde, tu pucaju samo autoloaderi, oni imaju po 4-5-6 granata u klipu i onda pune posle po 30-50 sekundi. S druge strane standardni tenkovi pucaju na svakih 8-12 sekundi otprilike samo ti verovatno ne pravis razliku. Isto tako ima tenkova i koji imaju standardni reload od po 23 sekunde. 

Mnogo su napravili vecu raznovrsnost u esports borbama tako sto su uveli Tier X tenkove, na primer bilo je situacija u samom finalnom mecu gde lik koristi FV 215b 183 koji reloaduje 23 sekunde, ali kad je oprljio AMX 50b koji je autoloader odmah ga je poslao u garazu. Jedini je problem sto dugo reloaduje i sto je neprecizan, ali ako si vec baja igraj s njim pa jebi keve protivniku :) Doduse ako promasis onda si najebao. I inace je bilo vrlo raznovrsnih tenkova cak i takve stvari kao Centurion AX, Rhm, T57 heavy, T49, a pogotovu je zabavno s atriljerijom, ovaj lik iz Wombats on tanks je s artiljerijom rastocio neke amere jednu partiju. 

@Dule - moras konstantno da igras taj tenk kojim hoces da palis, ako ga nisi igrao neko vreme logicno je da te ubacuje kao top tier. 

Ma sve mi je to jasno, delimično - i dalje mi nije najjasnije gde tu do izražaja dolazi skill?

Jel u pozicioniranju tenka, ili u nišanjenju i koliko kad nišaniš ima veze koliko si precizno gađao a koliko faktor sreće i usera, to su neke stvari koje mi nedostaju u priči.

Ako tako gledas gde je u CS-u skill, samo uperis pusku i rokas? :) Sve ovo sto si naveo naravno utice i resava partiju, u sustini trenutno u WoT-u mozda najvise uticaja ima unakrsna vatra, tj situacija kada istovremeno napadaju sa razlicitih strana koordinisano, Na'Vi je to u nekoliko navrata odlicno pokazao. Pritom u onom jednoj rundi koju su igrali protiv Kazne i koju su dobili za 30 sekundi bukvalno je bilo najizraženije. Dakle oni su napadali, Kazna branila na Murovanci, Kazna ide sa jednim TVP 50/51, jednim STB-1, jednim AMX 13 90 i ostalo B-C 25t. Na'Vi s druge strane ima 5 B-C 25t, AMX 50 100 i T57 Heavy i svi su u fazonu jesu ovi naduvani? Ali oni salju tri batchata da capuju, dva jos da napadaju one koji pokusavaju decap i T57 koji pokriva cap jer u toj konstelaciji snaga može da igra hull down. Dobili su rundu za 1:15... :( E sad ti nemaš pojma šta sam ja sve tebi ovde opsovao ali je to bila odlična taktika a ostali će razumeti, ima video ovde https://youtu.be/ZShY3k434qY?t=12m6s

Ili recimo prvu rundu u toj partiji Na'Vi je branio i imali su od tier 8 tenkova samo AMX 13 90, lik se zabo u žbun, vidi sve Kaznine ali se ne pomera a ovi njegovi ih peglaju. Nisu ga nasli do kraja partije... 

sve jasno, malo sam u međuvremenu istraživao i sada su stvari jasnije!

Link to comment
Share on other sites

Gotivna je igra, cak i meni lejmeru, udjen na nekiserver sa malim Renoom i operem, doduse svi su Tier1 ali fora je sto svako moze da bude dobar u ovome, osim te competitive lige gde su HC gejmeri.....

BTW, editovo sam neki preferences.xml u WoT-u da mogu native rezoluciju i 21:9 aspect na novom monitoru da imam, sabijanje kako lepo izgleda sve  :)

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t34.0-12/12987944_1024652064280538_1704145762_n.jpg?oh=f9d20f96fb878c4fecebc422ea6c3f04&oe=570F1A70

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

nije ti radilo kako treba  :)    ne, shalu na stranu, ti stavis 3440 rezoluciju ali on ne skalira sve kako treba nego strechuje sliku jer (ako si primetio) u grafickim opcijama NEMA 21:9 aspect ratio, pa sam zato morao rucno da editujem to sranje i onda kad izaberenj poslednji aspect ratio (20:10 ili tako neki idiotluk) zapravo daje ispravan 21:9...


@ Dule
Doktore, prijavi se kad dodjes, ceka te ultra wide screen i ladno pivo  o>

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pa iskren da budem nista nisam editovao, niti se secam da li je postojalo u opcijama bas 21:9, ali nije stretchovao sliku nego je skalirao, mislim ovo 

DSC_0038

Mislim gledam sad i strim koji smo radili https://www.youtube.com/watch?v=8vK-HTWQwYs ono 21:9 je i mnogo je sve sire sto je interfejsa i svega tice, nije stretchovano. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

 

btw, dal je stvarno tako retardiran mm da ako recimo naizmenicno igram tier 5 i 6 tenkove, stalno me stavlja da budem top tier...znaci da bi ispunio onu misiju da zapalim jedan tier vece vozilo moram stalno da igram isti tenk i da cekam da se oslobodi u garazi kad zaginem

nego ne rekoste mi jel ovako funkcionise mm

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja imam premium ali nisam igrao jedno 10ak dana uopste. Jutros kao uvatim nesto vremena i stavim onu personalnu rezervu za x2 XP, plus premium plus X5 plus me islo relativno ok, 2/3 pobeda, 80k XP kao nista :) U pobedi zaradim opusteno 5-8k XP poena :)

Malo me brine sto je poceo toliko da mi se svidja JPZ E100, nekako jeste dobar osecaj kad ga osines za 1.000 HP :))

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa iskren da budem nista nisam editovao, niti se secam da li je postojalo u opcijama bas 21:9, ali nije stretchovao sliku nego je skalirao, mislim ovo 

DSC_0038

Mislim gledam sad i strim koji smo radili https://www.youtube.com/watch?v=8vK-HTWQwYs ono 21:9 je i mnogo je sve sire sto je interfejsa i svega tice, nije stretchovano. 

Lep monitor.

Koristim PA328Q ali i ovaj je dosta lep.

 

Free goldi koga ne mrzi da se smara.

Pozdrav!

Naime, saznao sam za aplikaciju(goldfortanks) koja te praktično plaća u zlatu za završavanje nekih zadataka tj. pravljenja reklame. Ti zadaci su dosta jednostavni, skidanje aplikacija (najčešće igrica), dolaženje do nekog nivoa u istim igricama ili popunjavanje nekih anketa. Sve aplikacije se skidaju sa google-play-a, što znači ne skida se sa nekih ko zna kojih sajtova punih virusa i šta ja znam čega, već sa oficijalnog sajta za android.
Ja kapiram da to funkcioniše na sledeći način: ti skineš app, oni dobiju reklamu, ti dobiješ gold, prosto i jednostavno. 

Evo kako uraditi:
1.skinuti app bluestacks sa http://www.bluestacks.com/ (bluestacks je praktično simulator android sistema na računaru, naravno ovo sve je moguće raditi sa android telefona, jer i jeste android aplikacija, ali je mnogo jednostavnije raditi sa računara)
2. instalirajte
3. omogucite odredjivanje lokacije (treba 1gb slobodnog prostora)
4. u pretragu uneti: gold for tanks (neće izbaciti automatski ime, lupiš enter)
5. instalirati play prodavnicu
6. skinuti : gold for tanks i instalirati
7. uneti invite cod: 7cqfy
8. povezati app sa gmail nalogom (ako nemaš gmail nalog napravi)
10. u list of tasks radiš zadatke

Kada se dođe do 100 zlata u payouts izađe kod koji se kopira i posle ukuca na oficijalnom wg sajtu. Tako na svakih 100 zlata. Znači nema skiranja generatora zlata i te zajebancije. E sad, jedina ''caka'' je u tome što na početku ima aplikacija koje daju 20-30-40 golda svaka, za koju ti treba par minuta ponaosob, ali kad se te aplikacije skinu, ostaju zadaci koji nose sve manje i manje zlata. Ja sam do sad 600 uzeo, i živ se smorih više živaca nemam. Ko ima živaca, ili klinca koji će da se igra sa tim, verujem da se može uzeti i više.

Kraj citata. smile.gif

Sve je lepo objašnjeno i funkcioniše upravo ovako kako je napisano.

 

Kad hocete da napravite nov nalog:

 

Obavezno obrisi: 

C:\Users\Stade62\AppData\Local\Bluestacks
C:\Users\Stade62\AppData\Local\Temp
C:\Users\Stade62\AppData\Local\Macromedia
C:\Users\Stade62\AppData\Roaming\Macromedia
C:\Program Files (x86)\BlueStacks
C:\ProgramData\BlueStacks
C:\ProgramData\BlueStacksGameManager
C:\Windows\Temp

 

http://forum.benchmark.rs/attachment.php?attachmentid=198303&d=1460929694

http://forum.benchmark.rs/attachment.php?attachmentid=198304&d=1460929730

Edited by DzoniAndj@
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...