Jump to content

Recommended Posts

Zato ja ne igram arty misije :) Ali i ove standardne kao da te MM jebe - imam misiju da sa HT unistim dva HT koji su bar jedan tier visi od mene, kad god upadnem maltene sam top tier. Ali sam zato lepo uzeo da igram sa tier 8 premiumima, skoro svaki put top tier, infinite moneyz! Sad mi se ne isplati da odradim misiju :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam stavio onaj toolbox koji mi ostao od neke misije, nikad ga ne koristim, i krenuo da treniram onog bajka na repair skil, sad sam na nekih 60% ali kad mi sjebu track popravim se za otprilike 3 sekunde :) Mnogo treba vezbanja da naucis da pucas lepo na loptu iz treceg lica jer drugacije ne moze da se stigne nikako. I vrlo je bitno kad se da gol da se odmah postavis u odbranu da ti ne bi odmah uzvratili. 

Dule produzeci su jednostavni - ili da neko da gol ili ko duze drzi loptu na protivnickoj polovini, cim je na jednoj polovini krene da otkucava onaj counter do 100 i kad stigne tamo tim koji je drzao loptu kod protivnika pobedjuje. 

Za turnir ja mogu, treba nam tri igraca plus rezerva, pocinje da se igra od 17. juna, ima jos pet dana da se prijavimo, ako ocete ajde :)

1 minute ago, lazarwowvreme said:

 

t8 britanca med prem ili lowe?

 

Ja sam FV4202 dobio na misiji, realno nije bas nesto, da sam dao pare za njega smorio bih se. Lowe mi jedino malo spor, ali ako je izbor bas izmedju ta dva onda pre Lowe. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2016 at 0:26 AM, Zwerko said:

Ja sam stavio onaj toolbox koji mi ostao od neke misije, nikad ga ne koristim, i krenuo da treniram onog bajka na repair skil, sad sam na nekih 60% ali kad mi sjebu track popravim se za otprilike 3 sekunde :) Mnogo treba vezbanja da naucis da pucas lepo na loptu iz treceg lica jer drugacije ne moze da se stigne nikako. I vrlo je bitno kad se da gol da se odmah postavis u odbranu da ti ne bi odmah uzvratili. 

Dule produzeci su jednostavni - ili da neko da gol ili ko duze drzi loptu na protivnickoj polovini, cim je na jednoj polovini krene da otkucava onaj counter do 100 i kad stigne tamo tim koji je drzao loptu kod protivnika pobedjuje. 

Za turnir ja mogu, treba nam tri igraca plus rezerva, pocinje da se igra od 17. juna, ima jos pet dana da se prijavimo, ako ocete ajde :)

Ja sam FV4202 dobio na misiji, realno nije bas nesto, da sam dao pare za njega smorio bih se. Lowe mi jedino malo spor, ali ako je izbor bas izmedju ta dva onda pre Lowe. 

Is6 zakon od prem.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Dule_smor said:

pa ok, imao sam i ja sa po 150k kredita partije sa T34, treba videti ko prosecno vise zaradjuje, ne znam dal ima neki sajt koji ti racuna statistiku prosecne zarade po tenku

Imade, FCM bukvlano ubija po neto zaradi http://www.vbaddict.net/statistics.php?tier=0&tanktype=0&nation=0&premium=0&modeid=0&team=0&battles=1000&groupby=0&fieldname=creditsn&server=

Mada je tu sad pitanje, ovo je u poslednje vreme, pitanje je koji se vise igraju, ko ih igra i sve to, ali na serveru je prosek ovako kako je on izvukao. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se moje aktivno igranje WoT-a polako blizi kraju. Naime, fali mi jos nesto malo vise od 150k expa da istrazim jos 2 tier X tenka. Znaci oko 10 dana igranja, taman koliko imam premiuma. Onda cu pored ovih 50-ak vozila u garazi (7 tier X) imati istrazenih i nekupljenih jos 3 tier X i 7 tier IX tenkova, i para da skrpim jedva za 1 tier X. Posto nemam vise nameru ni evro da dam na WoT, a ne igra mi je jos 1000 partija sa T34 da bih skupio pare za sve ovo bataljujem na neko vreme, a mozda i prodam nalog cak. 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...