Jump to content

Recommended Posts

E sve oću da odgovorim na ove kupoprodaje pa nikako da stignem :) Elem meni deluje da i kad mi WoT dosadi neću prodavati nalog jer em ne mogu da uzmem ni približno para koje sam u njega uložio,  tipa mogu da uzmem za premium tenkove ali sam svakako placao i premium nalog, onda mi je lakše da ga ostavim samo negde u zapećku pa da zaigram ako mi se ikad bude igralo ponovo. Deluje mi da ako bih ga prodao bih se još više smorio i moglo bi da mi se desi da ponovo oću da igram a da onda imam nalog bez išta što bi mi tek bio smor. 

A ovako nekako ne gledam na to kao da treba da otključam desetke pa sam završio, više gledam u kojoj grani ima koji gotivan tenk pa da igram njega. Tipa pre neki dan sam uzeo Lorr 40t pa mi je sad skorz zabavan, kao AMX 50 100 na steroidima. Doduše sad sam za vikend igrao engleze da bih uzeo onaj mali tenkić i slot u garaži i igrao sam Sherman Firefly pošto tu grani nisam otključao do sada, bože koji je ono smor... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ne kupuj, ne kupuj! :) Šalim se jeste mamipara, ali nije baš mnogo dobar tenk, u suštini ako oćeš nemačkog premium TD-a tu je objektivno samo  JagdTiger 8.8 odlična kupovina ili E-25 ako ga ikada puste ponovo u prodaju. Interesantno je da na EU serveru nije bio nijednom u prodaji od kad su ga povukli, čak mislim da se nigde nije pojavio ni u vidu nagrade niti bilo čega. Čuvaju ga više nego Type-59.

A kad smo već kod Type tenkova - kineza su napušili u tenkovskoj školi, on otišao kod kuće i napravio u garaži Type-99 u punoj veličini :)

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3665834/Chinese-farmer-builds-Type-99-tank-Wangjia-Village-Jiaozhou.html

Military enthusiast Peng (left) with some last minute instructions for his comrades having completed the tank which was built after he sent his son to military academy and was left uninspired by the teaching

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Daj i ja nesto da napisem posle 100 godina :)

Sto se tice premium td-a imam Max-a koji ok radi posao (mada je tromkast, kao i vecina svaba do jgpanthera II) i su-122-44. Za svoj tier (VII) su je fenomenalan. Brz, okretan, solidan dpm. Doduse u tier IX borbama, obavezna upotreba golda cak i kada se gadja u bok za pojedine tenkove. No, totalno opusten i fin za igru tenkic.

Preporuka za isti od mene.

Poz za Duleta :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

A bre Dule samo kukas :) Pa jel ti ovaj sad mesec T110E5 koga nisi imao? Logicno je da bude B-C kad je jedan od najpopularnijih tenkova u igri, teško je ući u T10 partiju a da nema bar jedan. 

Ja sam se trenutno primio na T-54 - Obj 140 mi je već istražen, za T-62A mi treba jos oko 80k XP, samo oću neki popust ne daje mi se keš ovako :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...