Jump to content

Recommended Posts

Ovaj Paja skroz postao pro, neće hteti posle više s nama da igra :) Ja sam sa IS-3A bio neki 200. ali sam sad pao na 300 i neko mesto s tim da nisam baš ni igrao, a i kad pogledam i nisu mi bile neke partije. Naravno lakše je stići negde s ređim tenkom, vidim ovi sa IS-7 i sl imaju u proseku po 1200XP poena to su ozbiljno jake partije. 

A ovo za banovanje je meni skroz ok, ja sam ionako sve modove pogasio ali mi deluje sasvim korektno s njihove strane, pogotovu ako imaju neki softver koji to automatski detektuje onda će biti jako lako za sredjivanje. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

A zašta ti to služi uopšte? Mislim naravno dozvoljeno je da na mini mapi ostane poslednja pozicija spotovanog vozila, to sad postoji i u vanila klijentu, ali šta će ti da ti stoji poluprovidan tenk da ga gledaš na glavnom ekranu? Nešto ne vidim poentu toga uopšte. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

pa na minimapi sam i mislio, nisam ni znao da ima ovako lol...znaci na minimapi je dozvoljeno? 

Ma da, na minimapi su ubacili i oni sami pre jedno dva patcha, kad i one krugove sto ti pokazuju spotting. A ovo drugo pored toga da nisam znao da ima i dalje mi nije jasno ni zašta služi, mislim tebi treba otprilike gde je bio, ne verujem da ti je nešto bitno da znaš da li je bio tipa s ove ili one strane kuće. 

17 minutes ago, ping-vin said:

pozdravljam inicijativu ali nista od toga

Mene jedino što tu ohrabruje jeste što oni tvrde da imaju softver koji će pratiti korišćenje tih modova. Realno njihov je klijent, verujem da mogu da implementiraju nešto što će slati njima direktno šta se dešava s klijentom u svakom momentu. E sad nije nemoguće da i to može nekako da se "krekuje" ali jbg to je igra mačke i miša, bitno je da se makar bave time. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Dule_smor said:

Novi rekord danas, 0-10 skor, presao sam na brodove do daljnjeg!

 

8 hours ago, Dule_smor said:

omg, popust 15% na tier 8-10...dal da prodam nesto i uzmem type 5 heavy konacno ili da ipak cekam da bude top of the tree i popust 30%...sacekacu ipak, necu da prodajem osmice dok su na popustu:)

Dule ... [king]

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...