Jump to content

Recommended Posts

Ovaj samo hoće da troši pare :) Sve zavisi da li ti neki od tih tenkova trebaju za trening posade, probao sam nekoliko i nijedan nije ono kao ludilo ne može se propustiti. Ja sam tako prošli put uzeo Churchill III i super je zabavan nekoliko partija sa topom koji puca na ispod 2 sekunde, ali posle nekog vremena skontaš da je mnogo spor i slabo oklopljen i onda ti dosadi i evo sad ga ne igram više. Ako te baš svrbi džep meni su od tih najbolji Matilde i Čerčil, ostali su svi baš meh, kažem osim ako baš ne želiš neku posadu da treniraš onda gledaj po naciji i tipu vozila. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Chi Nu Kai je ok, ja sam ga dobio u nekoj glupoj vikend misiji, ali opet ima smisla samo ako ćeš igrati japanske srednjake pa ti treba posada, ovako je ništa posebno, manje više običan tenk. 

Ja ću svakako biti tu, Paja mi se ne javlja, ali možemo i samo nas dvojica da pikamo. 

Inače jel neko raspoložen da opikamo jedan 3 na 3?

http://twb-balkan.com/twb-turnir-2-za-sve-ljude-sa-prostora-balkana/

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, bilo kakav veliki popust će biti negde od 20. decembra pa do 10. januara, da bi obuhvatili i katoličke i pravoslavne praznike. Tako da računaj da krajem sledeće nedelje prodaš to šta oćeš da prodaš :) A i da ostaneš nedelju dana više bez nekog tenka ne vidim šta ti pravi razliku :)

Ovaj x3 je ok, pogotovu u kombinaciji sa popustima za tier 6 i 7 tenkovima, taman da uzmem T37 i VK 28.01, a možda ako se potrudim da uzmem i Bulldoga, mada mislim da neću da prodajem Chaffeea, mnogo mi se svideo, ide bre 77km/h, dosad sam mislio da je MT-25 najbrži. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Coyote said:

Ima li neki info kada ce Scorpion G biti u shopu? :<

Nije zasad najavljen ali verujem da ce ga ubaciti do Nove godine, ipak im je to cash cow :)

1 hour ago, Dule_smor said:

Pa deco, sutra izlazi novi patch sa Svedjanima, ste cete pikati? Ja sam ovaj put tanak sa free expom, nemam ni 10k, tako da cu verovatno krenuti samo TD granu. A mozda krenem i obe istovremeno da malo igram low tier gejmove, ionako nemam premium nalog:)

Mislim da sutra izlazi na RU serveru, EU uvek malo kasni, ali da u narednih par dana ce biti sigurno. Igrao sam malo na test serveru, teski tenkovi su bas dobri, ove druge nisam igrao toliko. TD-ovi su isto zabavni sa tim siege modom i sa bolesnom penetracijom, osmica ima 288 a devetka i desetka 308mm i pucaju dosta brzo, ali im je mali alpha dmg, plus kad te zalepi artiljerija :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...