Jump to content

Stan na Novom Beogradu - blokovi


Recommended Posts

1 hour ago, Zwerko said:

Pale su cene dramatično, ti kad si kupovao je bio baš vrhunac tog hajpa oko novih stanova. Sad osim tih ultra fensi lokacija koje prodaju muda za bubrege po Novom Beogradu se svude drugde po gradu novogradnja prodaje za tu negde oko 1.000 eur kvadrat. Ali eto lepog predloga za kolegu koji traži stan, Bežanijska kosa!

Ja sam kupio 2010, vec su krenule malo da padaju. U jeku su trazili 2000+ za novogradnje po zemunu i nbgd LOL

1 hour ago, shw. said:

Gde je to "po gradu" 1k e kvadrat novogradnja da odmah zavaljam ovo svoje i kupim tri stana.

Karaburma, zeleznik, dunavski cvet, mirijevo :tf:

5 minutes ago, vanste25 said:

Gde je 1000 eura? Cak i u bloku 34, zgrada od firme Napred, traze 1600-1700 + PDV. Svi drze neke cene.

BEzanija, neimarova zgrada u nedeljka gvozdenovica. Veci stanovi (75 stan, terasa, garaza) 100 000 - za to sam napisao da je izaslo 1000/kvm (racunao sam i garazu i terasu) - malo sam zadjuturio, al to je to. Zgrada zavrsena pre 2 god, onako nije losa

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

13 minutes ago, f4ts0 said:

Karaburma, zeleznik, dunavski cvet, mirijevo

17 minutes ago, vanste25 said:

Da, nisam bio precizan, na to sam mislio. Tj mislio sam na lokacije koje su uporedive sa Bežanijskom kosom. I Blok 63 je realno uporediv s Bežnijskom kosom po lokaciji pa neko traži 1600 eur, zato kažem muda za bubrege :)

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

da si ziv i zdrav, mada standard jus nesto.100 tacno propisuje kako se racuna terasa, lodja, podrum i slicno, niko to svojevremeno u ovoj banditskoj drzavi nije postovao. Kad sam ja uzimao stan trazili su punu cenu kvadrata za terasu, zato sam i uzeo stan bez terase majku im jebem lopovsku.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

al ste vi plaćali u gradu oko 1k evra, pa ste do jaja prošli

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

To valjda zavisi od uknjizenja , moj stan je uknjizen na 59 + 5, sto znaci da se terasa ne racuna u cenu po kvadratu.

Uglavnom ljudi po oglasima stavljaju da se "racuna" ne bi li kupcima ispalo kao da su bolje prosli.

 

 

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ma govorim o lihvarima sto prodaju novogradnju.

Mada, poslednje 2-3 godine posto nemaju ljudi vise para, sada daju terase po pravoj ceni (koga zanima mislim da je ovo vazeci standard https://www.scribd.com/doc/94000221/JUS-U-C2-100-2002)

mora da bude terasa uknjizena, ali se obracunava njena vrednost prema formuli u standardu - blah, 60 kvm plus terasa, fin stan, cestitam :D

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

A jeste li culi za ovo? http://zelenaavenija.rs/ Zelena avenija u Petra Kocica (Zemun).

Kazu da im prodaja ide super i da su prodali skoro sve u prvoj lameli. Finansira ih Unicredit i zbog toga moze kredit i bez 80% izgradjenosti.

Opet ista navlakusa, stanovi idu kao da su dzaba :D

Inace kvadrat je 1650 sa PDV-om.

Edited by vanste25
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...