Jump to content

gde za momacko vece


pUNyZ

Recommended Posts

pa imas i jedno i drugo

Ko nema love prva opcija, ko ima druga :)

Ofc moras i imati mentalni sklop da par dana pred svadbu varaš ženu sa kurvama (onda po nekoj mojoj logici i ne treba da se ženiš)

Uglavnom momačko veče je jedan od većih stresova i smorova.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

овде сам са Џијем. све момачке на којима сам био, укључујући и моје момачко, су биле у том фазону који је описао, спрдња са браћалама, много алкохола и/или осталог и неке кафане, клубови, сплавови. ово са курвама и стриптизом су неке позе, неке вонаби варијанте. као видела деца у американским филмовима то тако иде... треба да се забавите онако како вама највише одговара, а не да идете не знам где ЈЕР ТАКО ТРЕБА.

мене су кумови водили у Орач за почетак, ту су и неке цицке играле поред нашег стола, али нису биле наручене, а онда је један братић из екипе наручио целу главицу белог лука да поједе да их најури јер су га нанервирале онако пијаног, јер је он хтео да галами и скаче, а оне су му заузеле простор између столова. онда нису хтели да нас пусте у 3 ујутру у Магацин, вероватно смо јако репрезентативно изгледали. за кума је био организован целодневни роштиљ на викендици једног мог другара, са све ваздушним пушкама, фуцом на мале голиће и гајбама пива.

курве и стриптиз НИКАД нисмо организовали, јебига нисмо у фазону "мангупи оверавају матуру".

pa imas i jedno i drugo

Ko nema love prva opcija, ko ima druga :)

Ofc moras i imati mentalni sklop da par dana pred svadbu varaš ženu sa kurvama (onda po nekoj mojoj logici i ne treba da se ženiš)

Uglavnom momačko veče je jedan od većih stresova i smorova.

мени исто није јасно сад као жениш се и као ЈЕБИ САД КУРВУ НЕЋЕШ МОЋИ ПОСЛЕ, као да није у вези, као да није верен, па као од сутра смак света, као је нека озбиљна разлика у томе преварити жену 2 дана пре или 2 месеца после потписивања брачног уговора. уосталом, ако са тим истим братићима, са којима идеш на момачко, до сада ниси ишао у неку штету док си момчио, мега је глупо да пар дана пред брак сад нешто извештачено радиш на силу.

Edited by Debeli
  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...