Jump to content

SD Partizan 15/16


leisure

Recommended Posts

milinkovic koji u trenutku kad jurimo gol i u potpunoj ofanzivi menja abubakara i bozinova za ilica i dzigija. gledam jebenog ninkovica i molim boga da me jednom razuveri, ali ne, decko ulazi u igru i ne moze jedan pas da ubode. ali bitno je da posle meca likovi koji ni ne gledaju utakmice dodju da prozivaju babovica sta god se desavalo na terenu jer je to zicer kao, a babovic uz zivkovica najbolji igrac tu.

sto se tice zvezde ja samo i dalje ne mogu da progutam one licence u pet do 12 sa dugom od ne znam koliko, ne znam koliki porez isplacen dok je racun u blokadi, dovodjenje 10 igraca, gasprom koji ulece neku sumanutu kintu u rupu bez dna, zbog koga? terzic koji kaze kako je dug smanjen za 10 miliona [roflmao]

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Siguran pokazatelj da je Carlito u pravi je činjenica da Partizan niže uspeh za uspehom u slavnim evropim takmičenjima gde zvezdaško-udbaško-demonski lobi ne može da dopre. Tek kada je takmičenje reuglarno može da se vidi pun sjaj Božinova, Fabricija i jedne od najvećih legendi sprskog i evropskog sprota Saše Ilića. Mislim da je svima jasno da dok zvezdina hohštaplerko mafijaška klika na čelu sa Čovićem ne bude uhapšena, našem sportu neće biti bolje!

Link to comment
Share on other sites

Sa Balazicem, Cirkovicem i Fabriciom kao jedinim stoperima, tesko da moze bilo sta da se uradi i u domacem prvenstvu. Trener je panjina, Adis je lmao, Saponjic jako mlad, Babovic lmao...

Legle su solidne pare od LE prosle godine, transfera, Mitrovica...uprava je potrosila smesno malo para od toga da pojaca pozicije u timu koje su vidno jako slabe. 

Coko, ne vidim odakle povoda za taj optimizam :tf:

Link to comment
Share on other sites

ja nikad nisam osporavao ni jedan zvezdin uspeh, kao prvo. volim fudbal pre svega, a onda navijam za partizan. eventualno celsi. ne mrzim cigane i ne radujem se njihovim neuspesima. naprotiv.

medjutim, u poslednje vreme nasu zemlju je okupirala balkanska verzija ISIS-a, koja razjebava i ovo malo rusevina sto je ostalo u njoj. politika se uvek mesala u sport, ali mislim da je ovo sto se poslednjih godina desava preslo sve dosadasnje granice. imali ste ranije dzaju i cveleta, mi zeku i bjekovica. apAsolutno nikakve razlike nema, metod i nacin rada isti. postojala su dva, koliko-toliko, suverena entiteta u komsliluku, jedan pod zastitom vojske a drugi murije. 

onda kad je sve to puklo, pod naletom novog demoktratskog poretka, pojedine politicke stranke su napravila uporista u nasim najvecim klubovima (jeste, mirko marjanovic, pa ivica dacic sa sve ruzicem i ostalim govnima. mi smo imali djuru frizuru koji je uzeo 6. titula i jednom smo pod njim tresli musemu. sad bih ga od blata pravio. i od toga me sramota. bas kao sto me je bilo sramota svih ovih godina svih tih alkoholisanih kreatura koje su smenjivale u lozi, pokusavajuci da obezvrede svaki huk sa tribina i pljesak dlanovima.). sto se tice vas, tu su se stvari malo brze menjale. evo, sad sam cuo da ce klub preuzeti kristijan golubovic, samo da izadje sa farme. a to ce da se desi kada izjebe staniju. negde oko 12-og kola.

e, onda je je stvar u svoje ruke uzeo vucic, sa covicem, da srede stvar. sredili su stvar, stavili su zvezdu u dzak, pa u gepek, pa je onda skeledzija prevezao tovar preko save, pa vratio nazad i istresao negde oko zeleznika. u svom tom metezu, zagubilo se  nekih 50-ak miliona evra. nema veze. a mlada je dobila novo prezime, adresu i novog muza. postala je seljacka mlada. nema vise ni ljutice, a bogami ni bogdana. mada, ni to nije bitno.

vasem novom vodji, ni to nije bilo dosta, pa je resio da isti kljuc primeni i na nas grobare. dokazan i proveren sistem, kojim je satro sve svoje moguce politicke konkurente za vjek i vjekova. dzak metoda, pogadjate. dzak pronadjen pored kontejnera, jedan u pancevu , a jedan u zelezniku. kapiram da svi vi kojima su puna usta zvezde mozete da uocite simptomaticnosti i podudaranja. razjebali su kosarkaski klub prvo. nije ga dule sjebao, niti njegovi rezultati. pa nismo bre mi svi ovce. jeste covek bolestan, i verovatno se sve to odrazilo i na njegovu psihu i vreme je da se skloni odatle. sve to stoji. ali kapiram da ni vama, koji ste cigani i lozite se na basket, nije bas psiha u vinklu od decenijskog jebanja koje vam je priredjivala ta ista svinja debela. on se i razboleo od seksa, zapravo. toliko vas je jebao dugo, da se razboleo nacisto lol. salu na stranu, u fk partizan je picousti nagurao svoje pione, ove radnike obezbedjenja iz kafana i sa splavova sirom zemlje, posto nas sad takvi vode uglavnom. to je nasa uprava. i ono crveno govno sa tompusom. a onda cete vi da mi pricate o bozinovu, milinkovicu kome je krajni domet kolubara iz lazarevca i nekim slicnim stvarima. o radu, vozdovcu i sl? pa kako vas nije sramota? mozete da napravite rezultat jedino ako sve ukinete zabranite i izbrisete. pa igraci vam nisu imali sta da jedu bre ej?! nisu imali sampon u kesici od deset dinara da se operu posle treninga. a vas na severu 15 iljada, sila bozija. pa kako vas bre nije sramota silo bozija?

i da ludilo bude jos vece, predsednik kluba vaseg velikog postane zvezdan terzic, i vi se opet javljate bez blama i pricate o tome kako ste vi klub, i kao imate tim, kidate nas na derbiju i sl. uzecete titulu opet, a necete ni do zeleznika stici sa njom javice vam da se ne radujete mnogo, jer cemo mi igrati kvalifikacije za ls umesto vas. ili javor.

 

 

 

penal-790x598.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...