Jump to content

SD Crvena Zvezda 2015/2016


Astora

Recommended Posts

imao je tu srecu da ode u junajted,u bilo kom drugom klubu bio bi poznat kao odlican defanzivac i nista vise,nesto poput dragutinovica,ovako je postao legenda i jedan od najboljih odbrambenih igraca u istoriji tog kluba,ovo sa interom mu nije bas trebalo

Ti bukvalno treba da prestanes da pratis sport. Ili bar da javno iznosis svoje misljenje.

E da, RADONJICU VLADARU KOSARKASKOG ZANATA!

  • Upvote (+1) 1

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni je Dragutinović čak možda za nijansu bolji.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Kontam da ga je neki debil doveo da igra za MU.

navijam za junajted 20 godina,sigurno znam ko ga je doveo :),uzmi zamisli se sta bi bilo da je otisao u loserpool,skrtel,lovren etc :D,dosao je u masineriju koju vodi verovatno najbolji trener svih vremena i tim koji ne treba posebno predstavljati...gotivim ja vidica,imam osecaj kao da vi ostali mislite drugacije ali koliko je dobar kao pojedinac bio pokazao je u reprezentaciji gde je godinama bio najveca rupa u timu i jedna od najslabijih karika...

Link to comment
Share on other sites

Ma da,Ferguson je doveo drvo u MU,jer mu je trebalo drvo u odbrani.Ili mozda nije bio drvo vec predobar igrac.Jos mi reci ko se od igraca proslavio igrama za nasu reprezentaciju?

pa zlatnu sansu smo propustili u juznoj africi a za 2 poraza u grupi je on licno odgovoran,ne znam sta da ti kazem...nemam pamcenje kao pacov niti ja imam nesto protiv njega,samo sam realan

Link to comment
Share on other sites

  • Sa1Nt unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...