Jump to content

Valja li čemu IT akademija (za eCommerce itd)?


Zr.ninja

Recommended Posts

Jel isao neko mozda na IT akademiju?

 

http://www.it-akademija.com/ITAkademija-IT-Business-Department_42_2_87_#

 

Planiram da upishem neki od ovih kurseva, imaju ucenje na daljinu shto mi odgovara.

 

Nisam siguran da ta IT akademija važi za neku ustanovu od kredibiliteta.

 

Doduše, zavisi šta ti je potrebno. Ako ostaviš po strani one "Imate posao čim završite ovo", "Ovo je kao fakultet" i želiš da saznaš neke osnove iz nekih oblasti, verovatno oni tu nešto zapravo "predaju" - ali za bilo šta advanced ne verujem da su dobar izbor.

Link to comment
Share on other sites

Jel isao neko mozda na IT akademiju?

http://www.it-akademija.com/ITAkademija-IT-Business-Department_42_2_87_#

Planiram da upishem neki od ovih kurseva, imaju ucenje na daljinu shto mi odgovara.

 

 

Ako ocekujes da te zaposle zato sto im kazes da si zavrsio IT akademiju - ne bih se radovao. Jedino zbog sebe ako hoces da ides da nesto probas da naucis a da nisi samouk, ali tu se zavrsavaju svi dometi te institucije.

Edited by MikroStalja
Link to comment
Share on other sites

Ako ocekujes da te zaposle zato sto im kazes da si zavrsio IT akademiju - ne bih se radovao. Jedino zbog sebe ako hoces da ides da nesto probas da naucis a da nisi samouk, ali tu se zavrsavaju svi dometi te institucije.

 

Nisam siguran da ta IT akademija važi za neku ustanovu od kredibiliteta.

 

Doduše, zavisi šta ti je potrebno. Ako ostaviš po strani one "Imate posao čim završite ovo", "Ovo je kao fakultet" i želiš da saznaš neke osnove iz nekih oblasti, verovatno oni tu nešto zapravo "predaju" - ali za bilo šta advanced ne verujem da su dobar izbor.

 

 

Ako ocekujes da te zaposle zato sto im kazes da si zavrsio IT akademiju - ne bih se radovao. Jedino zbog sebe ako hoces da ides da nesto probas da naucis a da nisi samouk, ali tu se zavrsavaju svi dometi te institucije.

 

Znam da nisu fakultet ipak traje godinu dana. Meni posao stvarno ne treba niti ta diploma, ja imam svoj posao ali treba mi neko znanje i smernice oko E commerce biznisa o kojem realno nemam pojma. Do sada sam bio samouk i dogurao sam dokle sam dogurao ali trebaju mi neke smernice i kontam da bi mi ovaj kurs dosta pomogao oko toga pa bih posle ja vremenom nadogradjivao to znanje kako u teoriji tako i u praksi.

 

Razmislicu josh, ali nemam pojma ovo mi se chini kao najbolja opcija...

Link to comment
Share on other sites

Ako imas vreme i pare ne moze da skodi :D

 

ali je jako tragicna njihova kampanja da ko zavrsi to nalazi posao i ostale retardacije poput prijema sa kamerama i slicno

 

Kontam da nadjem studenta nekog njihovog i pitam ga da mi prosledi svu literaturu :D

 

Dam mu 100-200 evra i uchim sam :D

Edited by Zr.ninja
Link to comment
Share on other sites

Overi http://www.lynda.com/i vidi da li imaju to sto te zanima, pa pravac piratebay. :D Cak i da nije "procurelo" na warez to sto te zanima,(masa im stvari jeste procurela barem sto se tice programiranja), kapiram cak i da platis da te ne moze izaci 1500e koliko ce ti uzeti IT akademija. :) Naravno podrazumeva se da znas Engleski na nekom solidnom nivou barem sto se tice razumevanja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...