Jump to content

Cannondale BAD BOY


_Gotti_

Recommended Posts

BTW, kad smo vec kod bajsa, preporucujem isti jer je vrhunski, Cannondale je sabio sa ovim modelom, odlicna gradska makina!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

BTW, kad smo vec kod bajsa, preporucujem isti jer je vrhunski, Cannondale je sabio sa ovim modelom, odlicna gradska makina!

 

Mozda za neki vojvodjanski grad...

 

Cannondale Bad Boy Singlespeed 2009 Hybrid Bike

Da ne pominjem sto je bajs sa ful suspenzijom najbolja stvar za beograd od kad izmislise tocak, a ovaj nema ni napred.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ni ja nisam bas fan singlespeed bajsa za Beograd, ali nije bas neophodno da ima ful suspenziju :)

 

Kad smo vec kod singlespeed bajseva, Nigeru ako ti treba za neke one hipsterske varijante imam ja dedin bajs mogu da doniram nekome ko bi ga vozio, mislim da zapravo potice iz vremena pre WW2, onako onaj postarski standardni. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ni ja nisam bas fan singlespeed bajsa za Beograd, ali nije bas neophodno da ima ful suspenziju :)

Kad smo vec kod singlespeed bajseva, Nigeru ako ti treba za neke one hipsterske varijante imam ja dedin bajs mogu da doniram nekome ko bi ga vozio, mislim da zapravo potice iz vremena pre WW2, onako onaj postarski standardni.

Moraš ti da se proseres pa moraš.

Nigde nisam rekao da je neophodno već da je do jaja po beogradskom kurton asfaltu imati ako ne ful suspenziju onda makar prednju da se ne rastreses skroz.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...