Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

konacni se dovukao kuci (tj u brisel) nakon 24 sata letenja i cekanja u jebenom abudabiju. Mogu oni sve da poplocaju zlatom, ali jebeni wc je i dalje odraz kulture. Ono je jebena sramota, 9sati sam cekao izmedju letova, 4 puta pokusao da odem u klonju.

I jos se cude sto necu u cucavac, a sve mokro od onih jebenih creva sto si peru guzice.

I da, gate 55 etihad za brisel, gate 53  etihad (air serbia) za bgd, stojim izmedju, a suza sama krene :D

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Prosto da nas bude sramota koliko nam je dobro! Pred zoru je uvek najmračnije, dakle "sviće sviće tek što nije"!

Ja sam pretekao još jedno letovanje u Crnoj Mori, sa bilansom od 1 odlaska na plažu i 0 kontakta sa jadranskim morem za 14 dana. #winning.

Od sutra, jutarnja kafa, udarnički u nove radne po... neposledične pogranične skirmishe! 

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Udo Tvrdi said:

Reci ti njima fatso, pametan ide gde mu je bolje, a glup gde se rodio!

to "bolje" je relativno. jeste da tamo vise zaradjuje i da je ovde ziveo na Bezaniji, ali mu deca idu u skolu sa crncima, arapima i za koju godinu pederima. sve ima svoju cenu 

:D

Edited by mncu
Link to comment
Share on other sites

Jedan moj ortak koji je urnebesno zatucan mi je dao isti komentar. Covek potpuno zatucan, "srbenda", pun nebuloza (i radio sa deltom, jos cudnije), ksenofobican, stravican homofob, mrzitelj svake druge nacije, cita Pecat. Potpuno isti komentar. Doslovno isti, samo je napisao crncuge i musosi

Meni nije problem sto ce petar ici sa kim ide u skolu, meni je problem sto nemam sa kim ovde da odem u kafanu da se pocukamo i olesimo ko ljudi. Dakle potpuno sebicni razlozi. A pare - opet kazem, sa relativne tacke gledista (kupovna moc, moc ustede koju sam "harmonizovao" ne parama nego kolicinom kvadratnih metara koje mogu godisnje da ustedim na odredjenoj lokaciji) - ovde zaradjujem samo par posto vise. Ovo izuzima vidjenje  - rmbacu 5 god pa se vratiti u srbiju i kupiti tri manja stana i ziveti od rente (iako je ovo legitiman nacin razmisljanja).

Dakle cekam 1 jul 2017 i dva meseca u srbiji!

P.S deca su ovde jako fino vaspitana, i skola je mnog manje nasilna nego u srbiji, mogu ti reci da mi se dosta svidja kako to sve izgleda. Jedini mi je problem sto se pravi atmosfera jednakosti, da su svi sito pametni - mislim da to nije dobro, ali moguce i da nisam u pravu.

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

i ja htela da napisem mudze ali reko ajd necu bas toliko :D taj moj post je bio sala. mada jesam i ja verovatno zatucana, ali nisam mezitelj. 

ja sam se ranije lozila kao ici cu u inostranstvo. sada kada se potegla neka ozbiljnija prica o tome, uopste mi nije svejedno. i meni bi najveci problem bio sto bih bila bez prijatelja i sumnjam da bih izdrzala. i isto sam u fazonu ajmo na 5 god pa da se vratimo ovde i pokupujemo i rentamo itd ali sumnjam da to tako ide :)

Edited by mncu
Link to comment
Share on other sites

ide, zasto ne. Moj drug i srednje je radio od 2004 -2007 u sloveniji, ispekao zanat i do 2015 radio u kuvajtu - on je inace jako jako dobar u svom poslu (oracle DB i storidzi)

Kupio je 2 fina stana ovde za rentu, nasao posao od 8-15 za prosecnu platu, i uziva.

Inace steta sto nisi mezitelj, taman sam mislo da sledece leto odemo na jedno fino meze uz rakijicu.

mada opet taj moj druh je otisao 10 godina pre mene, i vratio se kad mu je starija cerka napunila 7 god. Meni je sad bas velika briga da ne skenjam petra :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, f4ts0 said:

 

mada opet taj moj druh je otisao 10 godina pre mene, i vratio se kad mu je starija cerka napunila 7 god. Meni je sad bas velika briga da ne skenjam petra

sro bi ga skenjao, zbog selidbe? ma jok, deca sve zaborave za tri dana. ja sam menjala sredinu tri puta kad sam bila mala i sta mi fali :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...