Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nasumični fakat: Jaja na pijaci as low as 7 dinara, a u Maksiju najjeftinija 13,5.

e pa jebem ga brate, na tri pijace koje ja posecujem najjeftinija jaja su 12, a s klasa 15-6.

Stvarno ne znam kakva su jaja jebenih 7 dinara

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pričam o srpskim, ne belgijskim :D

Srsly, pijaca Mirijevo, ima od 7 do 15 din, s tim što ne kontam kriterijum za razvrstavanje jer ova od 7 i od 10 izgledaju identično, moguće da je u pitanju fora sa psihološkim efektom, imaju jaja za sirotinju i ista takva za one što neće da misle da su sirotinja. Ja uzmam ova najjeftinija ofc.

Inače pro tip od školovanih seljaka, velika i mala jaja od isto hranjenih kokošaka su po hranljivosti ista osim što velika imaju više vode u belancu.

Link to comment
Share on other sites

Nasumični fakat: Jaja na pijaci as low as 7 dinara, a u Maksiju najjeftinija 13,5.

e pa jebem ga brate, na tri pijace koje ja posecujem najjeftinija jaja su 12, a s klasa 15-6.

Stvarno ne znam kakva su jaja jebenih 7 dinara

U Koka Maru, legendarnoj prodavnici blizu okretnice 22 gde kupujem jaja poodavno, jaja "kreću" od 5 dinara i idu do 11.  Ta od 5 su "C" klasa, pa naravno idu B, A, S, SU itd. Trebalo bi da su "legit" jaja.

Na Đermu su 9 din A a 10 din S, doduše to na jednom mestu gde znam koliko su jer kupujem druge stvari tu  katkad i jaja, nisam gledao okolo.

Link to comment
Share on other sites

A da, to je danas bese. Al dobro, nek bude samo oblacno, ne valja kad Grmi na Sv. Savu, Bogojavljanje, Sretenje i te zimske svece ko u Pocetku bune protiv Dahija!

ovde je prošla kiša i nije grmelo al' sad je opet sunce i plašim se za tu mečku!

nek crknu ovi što im smetaju babetine! :))

 

also, bio sam juče u zoološkom vrtu, prvi put posle sigurno 10 a možda i 15 godina. realno se malo toga promenilo. sad ima više staklenih kaveza, onaj tamo deo skroz dole kod parkinga i okretnice tramvaja su sredili, pre nije moglo da mu se priđe i tu su bile neke divlje svinje i tamo gore gde su bili lešinari i medvedi više nisu (onaj deo direktno ispod kalemegdanske terase). Ovo drugo sve identično izgleda kao pre. I video sam Novaka Đokovića bio je u šetnji sa porodicom!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...