Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

2 hours ago, oddball said:

jos kad bih ja znao gde su vam knacelarije... 🙂

oduvek smo stacionirani na Vračaru, malo smo samo menjali ulice kroz godine! 

ali ako si zainteresovan, najavi se jedan dan, dođi do Crvenog krsta tj. BDP-a i tu smo!

2 hours ago, killYg0r said:

rekt! 

 

get rekt, smislili smo vrcavu foru!

1 hour ago, oddball said:

lol, maltene ste mi u kraju. jebes kola, doci cu pesaka

eto vidiš, još bolje!

 

54 minutes ago, cali said:

@Lucky imate li Play Retro 2-4 brojeve na lageru? Da banem jedan dan sledeće sedmice.

 

jes, imamo, svrati kad god, daće ti ko god da je tu, a ima i na rekt sajtu čak!

 

55 minutes ago, cali said:

BTW Beograd postaje ono što je Bukurešt postao pre 7-8 godina: gomila ljudi počela bolje da zarađuje, preselili se u BG, pokupovali automobile da ne budu plebsi, a infrastruktura ista kao pre 30 godina.

 

bukurešt je priča za sebe 🙂 među retkim gradovima gorim do Beograda definitivno dominira 🙂

Link to comment
Share on other sites

polako se pretvaramo u SAD. Juce i danas toliko nervoznih ljudi na putevima da to nije normalno. definitivno u ova dva dana najvise potencijalnih incidenata sam izbegao, od toga dva na auto putu.

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oddball said:

polako se pretvaramo u SAD. Juce i danas toliko nervoznih ljudi na putevima da to nije normalno. definitivno u ova dva dana najvise potencijalnih incidenata sam izbegao, od toga dva na auto putu.

kakve to veze ima sa SAD? 🙂

to što mi po netu vidimo one neke rage vožnje s vremena na vreme nema baš puno veze sa realnošću. 

ja od USA dosadnije/sporije/obazrivije (kako hoćeš) vozače video nisam 🙂

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Lucky said:

kakve to veze ima sa SAD? 🙂

to što mi po netu vidimo one neke rage vožnje s vremena na vreme nema baš puno veze sa realnošću. 

ja od USA dosadnije/sporije/obazrivije (kako hoćeš) vozače video nisam 🙂

bemliga, ortakinja mi se pozalila da uopste nije naivno vise voziti po SAD. a ona zivi tamo vec neko vreme. kaze da su i tamo ljudi odlepili.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, oddball said:

bemliga, ortakinja mi se pozalila da uopste nije naivno vise voziti po SAD. a ona zivi tamo vec neko vreme. kaze da su i tamo ljudi odlepili.

pazi, uvek ima budala, a USA prevelika pa je dobra šansa da imaš tako neke mentole, ali ako ništa zbog zakona/osiguranja itd se trude da budu što više "safe" 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lucky said:

pazi, uvek ima budala, a USA prevelika pa je dobra šansa da imaš tako neke mentole, ali ako ništa zbog zakona/osiguranja itd se trude da budu što više "safe" 🙂

sa osiguranjem je tek posebna prica. pre nekog vremena spicila je neka zena od pozadi, posteno ulubila kola, zena zapalila, dosla murija, uzeli zapisnik, Alena otisla do osiguranja i oni je otkacili jer je ova zapalila sa lica mesta i pravdaju se da nemaju od koga da naplate. to je bilo pre cca 10ak godina, ali se secam price jer sam mislio da tamo osiguranja rade kako treba.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oddball said:

sa osiguranjem je tek posebna prica. pre nekog vremena spicila je neka zena od pozadi, posteno ulubila kola, zena zapalila, dosla murija, uzeli zapisnik, Alena otisla do osiguranja i oni je otkacili jer je ova zapalila sa lica mesta i pravdaju se da nemaju od koga da naplate. to je bilo pre cca 10ak godina, ali se secam price jer sam mislio da tamo osiguranja rade kako treba.

hm, to deluje kao dosta vrljavo pojašnjenje osiguranja, trebalo bi da rade kako treba makar u tom domenu.

a jel ova imala neke fotke nešto ili ništa baš nije uspela o ženi da zabeleži?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky said:

hm, to deluje kao dosta vrljavo pojašnjenje osiguranja, trebalo bi da rade kako treba makar u tom domenu.

a jel ova imala neke fotke nešto ili ništa baš nije uspela o ženi da zabeleži?

ocigledno da nisi cuo za Article 99 🙂

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Ja ovo ne kapiram, oni uzmu ukradu dete i onda ga izvedu u sred Beča na igralište? 🙂

Аустријска полиција се званично огласила поводом снимка две жене са девојчицом која личи на несталу Данку Илић. Њих је у суботу снимио српски држављанин на трамвајској станици у Бечу. Полиција наводи да су чланови породице двогодишње девојчице изјавили да је на снимку највероватније она. Објављене су и фотографије жена, како би грађани могли да пријаве полицији ако их виде, или знају где се налазе.

Naravno sve pod idejom da to zapravo jeste to dete.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nekako samo ukači to da su rumunke, kako to znaju pojma nemam...

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/4374542/nove-slike-rumunki-i-devojcice-koja-lici-na-danku-ilic-austrijska-policija-se-oglasila-hitnim-saopstenjem-apel-za-sve-gradjane

Ali gledam iz čisto praktične strane, da je situacija obrnuta i da je nestalo rumunsko dete a da je snimljeno s nekim ženama iz Srbije zaista ne znam nikoga odavde ko prati rumunske medije pa bi mogao da prepozna i javi nekome... U tom smislu mi ne deluje logičan argument - da je sve čisto javile bi se jer čak i da jeste to tako verovatno ne bi ni znale da se to uopšte i dešava.

Drugo, a i mnogo bitnije pitanje jeste ako dete stvarno jeste u Austriji je kako su izašli iz Srbije? Za svu decu, ukoliko nisu u pratnji oba roditelja, moraju da traže papir koji je saglasnost roditelja za putovanje u inostranstvo...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Zwerko said:

Ali gledam iz čisto praktične strane, da je situacija obrnuta i da je nestalo rumunsko dete a da je snimljeno s nekim ženama iz Srbije zaista ne znam nikoga odavde ko prati rumunske medije pa bi mogao da prepozna i javi nekome... U tom smislu mi ne deluje logičan argument

Koliko sam ukacio, bila je objava od strane Austrijske policije, a posebno u nekim nasim dijaspora medijima tamo.

 

20 minutes ago, Zwerko said:

Drugo, a i mnogo bitnije pitanje jeste ako dete stvarno jeste u Austriji je kako su izašli iz Srbije? Za svu decu, ukoliko nisu u pratnji oba roditelja, moraju da traže papir koji je saglasnost roditelja za putovanje u inostranstvo...

Kako predje granicu kombi sa 20 migranata? :DDD

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Zwerko said:

Drugo, a i mnogo bitnije pitanje jeste ako dete stvarno jeste u Austriji je kako su izašli iz Srbije? Za svu decu, ukoliko nisu u pratnji oba roditelja, moraju da traže papir koji je saglasnost roditelja za putovanje u inostranstvo...

izasla sa detetom predala je vratila se popila kaficu trazila je cuku vremena pa prijavila policiji.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Zwerko said:

Ja sam nekako samo ukači to da su rumunke, kako to znaju pojma nemam...

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/4374542/nove-slike-rumunki-i-devojcice-koja-lici-na-danku-ilic-austrijska-policija-se-oglasila-hitnim-saopstenjem-apel-za-sve-gradjane

Ali gledam iz čisto praktične strane, da je situacija obrnuta i da je nestalo rumunsko dete a da je snimljeno s nekim ženama iz Srbije zaista ne znam nikoga odavde ko prati rumunske medije pa bi mogao da prepozna i javi nekome... U tom smislu mi ne deluje logičan argument - da je sve čisto javile bi se jer čak i da jeste to tako verovatno ne bi ni znale da se to uopšte i dešava.

Drugo, a i mnogo bitnije pitanje jeste ako dete stvarno jeste u Austriji je kako su izašli iz Srbije? Za svu decu, ukoliko nisu u pratnji oba roditelja, moraju da traže papir koji je saglasnost roditelja za putovanje u inostranstvo...

Mi smo pre par godina vodili sestrica mog iz Kanade sa nama na more u Grcku kolima. Imali smo saglasnost, ali nam niko zhiv nije trazhio niti smo je pokazali na granicama. Mali pri tom ima i kanadski pasos 🙂

Prosle godine zhena (nevencana) moja odvela decu u Crnu Goru bez moje saglasnosti...carinik se smeje i pita je, a jel otac saglasan...kaze zhena jeste...ajde teraj...

Tako da to sa saglasnoscu roditelja nije bas preterano veliki problem.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

OK, ipak izgleda nije to to dete, što mi i ima smisla u odnosu na da prosto izvedeš na igralište u sred Beča.

Министарство унутрашњих послова обавештено је од стране бечке полиције да на снимку који је провераван у склопу потраге за несталом девојчицом, није двогодишња Данка Илић, која је нестала 26. марта у Бањском Пољу, саопштио је МУП.

Бечка полиција саопштила је да је разјашњен идентитет особа са снимака, које је у Бечу направио држављанин Србије, и да је са њима успостављен контакт.

"На основу истраге и пратећих чињеница, веза између особа приказаних на објављеним сликама и нестале девојчице може се јасно и без икакве сумње искључити", наводи се у саопштењу.

Tako da to onda nije.

Mada i dalje može biti i ovo što kaže @FATA ali hajde da ne slutimo bezveze za sada šta može biti.

Ja samo i dalje nisam skapirao celu priču, oni izašli sa detetom u šetnji i "na minut se okrenuli" i dete nestalo i ne može niko da ga nađe? mislim, nije maratonac, jasno je da može da se izgubi negde, ali u tom slučaju je definitivno neko treće lice upleteno u priču, sad dal' u dogovoru sa roditeljima ili ne, ostaje da se vidi.

Link to comment
Share on other sites

vucic je kao veliko slovo, svaka recenica pocinje sa njim

zveki jel mozes malo lakse sa nacionalizmom, to sto je neko rumun ne znaci da ne zna sta je internet... od tebe ovo bas nisam ocekivao 😕

a i nacija je izmisljen konstrukt

sad se u celoj ovoj tuznoj prici videlo koliko dnovinare treba vesati po trgovima, sta su sve prenosili i izmisljali

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...