Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Realna ti je opcija jedino garaža, najverovatnije Pionirski park. Vidim da trenutno ima slobodno 42 mesta a to je to neko vreme kada bi dolazio tako da kapiram da je ok. S druge strane Parking servis aplikacija za telefon (uz registraciju) omogućava da vidiš broj slobodnih mesta u svim garažama u nekom trenutku pa možeš to da koristiš da odrediš gde bi se parkirao. 

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Zwerko said:

Realna ti je opcija jedino garaža, najverovatnije Pionirski park. Vidim da trenutno ima slobodno 42 mesta a to je to neko vreme kada bi dolazio tako da kapiram da je ok. S druge strane Parking servis aplikacija za telefon (uz registraciju) omogućava da vidiš broj slobodnih mesta u svim garažama u nekom trenutku pa možeš to da koristiš da odrediš gde bi se parkirao. 

Dobar predlog. Samo sto meni stoji da ima 2 slobodna mesta. Vidim da imaju i mescenu pretplatu od 10k ali kapiram da to ne garantuje mesto.

image.thumb.png.70584ab86c6b17cc256323906caa7abb.png

23 minutes ago, manson said:

A zar vi ITevci ne vozite one elekrične trotinete po gradu? 🙂 

Kad bi ziveo u sirem centru makar pa i da razmislim o tome da postanem peder. Ovako sa Medaka nema nikakve poente, niti ima direktan prevoz :c

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, killYg0r said:

Kad bi ziveo u sirem centru makar pa i da razmislim o tome da postanem peder.

Bolje lezbejka, Brnaba dobila funkciju tu blizu, bices miran 4 god.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, killYg0r said:

Jel ima neko predlog kako da se pakiram kod skupstine (a da nije da udjem u GSP) da bi isao 3 dana nedeljno na posao od 10 do 2 popodne znaci oko 4h dnevno

ako će ti trebati garaža i šest meseci kasnije, navodno će do tad da završe i Vlajkovićevu garažu pa ćeš imati više mesta!

mesečna pretplata je ok, ali moraš da vidiš da li ih imaju slobodnih i naravno nemaš garantovano mesto (pričam u ovoj garaži što je izgrađena ofc :))

a inače iz priče sa ljudima koji su po centru, većina se parkira van zone ili u plavoj zoni pa 'vata stanicu dve nešto do centra.

alternativa da nabodeš period kad ljudi kreću na posao koji žive tu po centru, kad obično bude nešto više mesta i plaćaš dnevnu kartu 900din, tri dana nedeljno znači 10.800 mesečno.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Lucky said:

ako će ti trebati garaža i šest meseci kasnije, navodno će do tad da završe i Vlajkovićevu garažu pa ćeš imati više mesta!

mesečna pretplata je ok, ali moraš da vidiš da li ih imaju slobodnih i naravno nemaš garantovano mesto (pričam u ovoj garaži što je izgrađena ofc :))

a inače iz priče sa ljudima koji su po centru, većina se parkira van zone ili u plavoj zoni pa 'vata stanicu dve nešto do centra.

alternativa da nabodeš period kad ljudi kreću na posao koji žive tu po centru, kad obično bude nešto više mesta i plaćaš dnevnu kartu 900din, tri dana nedeljno znači 10.800 mesečno.

https://www.rts.rs/lat/vesti/drustvo/5399382/parking-beograd-garaza.html

Dobar info ali "krajem 2025. godine" : ((

10 minutes ago, oddball said:

ili kupi motor/skuter 125ccm

Kola volim srcem ali motore nikad u zivotu ne bih vozio.

Cak i da je tako, gde bi njega ostavio tamo?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, killYg0r said:

Kola volim srcem ali motore nikad u zivotu ne bih vozio.

Cak i da je tako, gde bi njega ostavio tamo?

bilo gde gde nece smetati pesacima. trotoara imas koliko hoces

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

On 3/27/2024 at 4:51 PM, killYg0r said:

Dobar info ali "krajem 2025. godine" : ((

On 3/27/2024 at 4:37 PM, oddball said:

e jbg, ja sam pogrešno pročitao da su rekli da ove godine završavaju 😞

to krajem 2025 Bog te pita šta će da bude.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/27/2024 at 5:13 PM, manson said:

odavno je bila ova priča, ja sam mislio da je to već usvojeno davnih dana. 

izgleda još je u proceduri.

malo je glupo kad se baš forsiraju reči neke koje nemaju veze sa životom, ali čisto da bi se održala forma.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, shpanac said:

Jel imamo mi i dalje RUR majice topic @Lucky?

imamo! zavisi šta ti treba www.rekt.shop ima neki lager + prikaze majica ako ti je za pomoć, a nova sezona tek za jedno mesec dana!

4 minutes ago, oddball said:

mene vise interesuje RUR parking za nas revnosne clanove

ko dolazi do nas ima parking!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lucky said:

imamo! zavisi šta ti treba www.rekt.shop ima neki lager + prikaze majica ako ti je za pomoć, a nova sezona tek za jedno mesec dana!

ko dolazi do nas ima parking!

jos kad bih ja znao gde su vam knacelarije... :)

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, cali said:

Taman si pobegao kad je NCR uveo obavezan rad iz kanca, čestitam!

Em ce da uvedu kancelariju em moj sadasnji tim pocinje da radi 24/7. Moglo bi se reci da je apsolutno pravi trenutak!

2 minutes ago, Lucky said:

imamo! zavisi šta ti treba www.rekt.shop ima neki lager + prikaze majica ako ti je za pomoć, a nova sezona tek za jedno mesec dana!

ko dolazi do nas ima parking!

rekt! 

Rln postala je full privilegija mogucnost parkiranja.

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

@Lucky imate li Play Retro 2-4 brojeve na lageru? Da banem jedan dan sledeće sedmice.

BTW Beograd postaje ono što je Bukurešt postao pre 7-8 godina: gomila ljudi počela bolje da zarađuje, preselili se u BG, pokupovali automobile da ne budu plebsi, a infrastruktura ista kao pre 30 godina.

Poslednji put sam bio u Bukureštu 2019. godine - automobili su načičkani na svakoj površini koja fizički može da primi auto, uključujući pešačke prelaze i trotoare. Pešaci moraju po kolovozu žive Carmageddon.

Edited by cali
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...