Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Evo jedna motivaciona koja zasluzuje svoju temu (mogao bi @Lucky da napise neki osvrt na same pocetke):

Klan RUR postao punoletan!

Jesen 1998,..

quake.sezampro.yu

ivan, djlucky, tale surovi, srkiller, zwerko, dandy, mimi, zoolok, joker, bron, shomi, toda..

Ostalo je istorija...

Edited by Orange
Link to comment
Share on other sites

pa plivaj, nemoj tonuti 

12 hours ago, absolute said:

 inzenjeri, koji, osim sto su pametni, pojma nemaju....

 

Svršššš po faci nama :D

Zar treba time inženjeri da se bave?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

MOŽDA OVO MAX WIDTH DA BUDE 600 A NE 900?? LOOLLOO

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

<!-- START LIQUID WRAPPER -->
<!--[if mso]>
<table cellpadding="0" cellspacing="0" border="0" style="max-width: 300px; padding:0px;margin:0px;width:100%;">
    <tr><td colspan="3" style="padding:0px;margin:0px;font-size:20px;height:20px;" height="20">&nbsp;</td></tr>
    <tr>
        <td style="padding:0px;margin:0px;">&nbsp;</td>
        <td style="padding:0px;margin:0px;" width="300">
<![endif]-->
	        Ovde brdo kontenta koji treba da bude siri od 300 px.  Ovde brdo kontenta koji treba da bude siri od 300 px.  Ovde brdo kontenta koji treba da bude siri od 300 px. 
<!--[if mso]>
        </td>
        <td style="padding:0px;margin:0px;">&nbsp;</td>
    </tr>
    <tr><td colspan="3" style="padding:0px;margin:0px;font-size:20px;height:20px;" height="20">&nbsp;</td></tr>
</table>
<![endif]-->
<!-- END LIQUID WRAPPER -->

Meni ovo radi. U table style sam stabio max-width kao i ti, kao istu brojku u width od srednjeg td-a.

 

3 minutes ago, shw. said:

MOŽDA OVO MAX WIDTH DA BUDE 600 A NE 900?? LOOLLOO

E DA

VITJO, MOZDA TI JE MALI

MONITOR 
 

PFFFSCHTTPFFFTFF

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Orange said:

Evo jedna motivaciona koja zasluzuje svoju temu (mogao bi @Lucky da napise neki osvrt na same pocetke):

Klan RUR postao punoletan!

Jesen 1998,..

quake.sezampro.yu

ivan, djlucky, tale surovi, srkiller, zwerko, dandy, mimi, zoolok, joker, bron, shomi, toda..

Ostalo je istorija...

I feel old af...

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Orange said:

Evo jedna motivaciona koja zasluzuje svoju temu (mogao bi @Lucky da napise neki osvrt na same pocetke):

Klan RUR postao punoletan!

Jesen 1998,..

quake.sezampro.yu

ivan, djlucky, tale surovi, srkiller, zwerko, dandy, mimi, zoolok, joker, bron, shomi, toda..

Ostalo je istorija...

može, al' bi mi prvi zadatak bio da iskopam ove ljude koji nemam pojma "'de su šta rade" :)

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, f4ts0 said:

pa plivaj, nemoj tonuti 

Svršššš po faci nama :D

Zar treba time inženjeri da se bave?

Pa ne treba, al vole....posle kad ispadne problem bude "pa nisam ja pravnik"...:D

A i nisam mislio na it inzinjere, vi ste mi nekako posebna grupa u odnosu na gradjevince/instalatere...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, absolute said:

Pa ne treba, al vole....posle kad ispadne problem bude "pa nisam ja pravnik"...:D

A i nisam mislio na it inzinjere, vi ste mi nekako posebna grupa u odnosu na gradjevince/instalatere...

Ali ja nisam it inzenjer, ja sam prekvalifikovani masinac :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, f4ts0 said:

Ali ja nisam it inzenjer, ja sam prekvalifikovani masinac :D

Pa vecina it inzenjera nisu zavrsili npr. elektrotehnicki ili matematiku (mozda se i varam)...jbm li ga, ni ne znam koja je to mala skola za velike ljude, posle koje se postaje it inzenjer :D

U svakom slucaju, nije to ni poenta price, nego da dodje nadobudni gradjevinac u poziciju da pise tendere/ugovore i ne zeli da slusa nikog...i napravi glupost...

Ti se nikako ne uklapas u tu pricu, ne znam sto si se (samo)prozvao :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, absolute said:

Pa vecina it inzenjera nisu zavrsili npr. elektrotehnicki ili matematiku (mozda se i varam)...jbm li ga, ni ne znam koja je to mala skola za velike ljude, posle koje se postaje it inzenjer :D

U svakom slucaju, nije to ni poenta price, nego da dodje nadobudni gradjevinac u poziciju da pise tendere/ugovore i ne zeli da slusa nikog...i napravi glupost...

Ti se nikako ne uklapas u tu pricu, ne znam sto si se (samo)prozvao :D

Ah "prozvao" - nisam se osetio prozvanim, nego me zanima kako se uopste pisu ugovori/tenderi and stuff. Zar ne treba pravnik to da sroci na osnovu inputa od strane operativaca?

Ili je ovde prosto rasulo. Ili se namerno tako radi? Na osnovu mog iskustva sa dosta tendera za IT, meni bas deluje da se namerno prave da nekog sjebu/nesto zamuljaju. Iskreno, kad smo imali frku i kad sam citao jedan tender/ugovor, meni su sve slova i reci igrale kolce pred ocima nista nisam razumeo ko je odgovoran za sta, dok je nas pravnik jahao kroz ugovor i samarao se sa klijentovim pravnikom :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Građevinci moraju da uče i zarade licencu da bi radili takve projekte, verovatno su zbog toga kurčeviti, imaju papir koji kaže da mogu :D

Dok u "aj tiju" bežiš od direktne odgovornosti jer moraš da radiš i "nacrtnu dokumentaciju" i "slaganje cigala", dakle svestan si da često treba da uklopiš kontradiktorne ciljeve, pa je verovatnoća da budeš direktno nagužen jako velika :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...