Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

lesko, kakav crni aTTaX, se ti drogirash? :D ti nisu ni top30 ako uopste postoje :D a SK nije ukr'o ekipu nego je brazilcima zinulo dupe za pare pa potpisali ugovor pre nego sto im je istekao sa luminositijem :D plus, SK je imao vec ekipu pre njih (Dance i to par njih koji su iz 1.6) :)

a inferno su izbacili iz map poola za turnire jer ce da je reworkuju (prevod: usrace je kao sto su usrali nuke) :D

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, prota_ said:

koja izjava lol

lose sam se izrazio,hteo sam da kazem da ono sto je koristio na 1.6 ne moze da koristi na cs go,on je decko imao najbolju kretnju a u cs go je kretnja poput teletabisa,da ne pominjem sto su mape upropascene i unistene i pojedine cak i neigrive,i tako smo dosli u poziciju da anonimusi koji su bili average na 1.6 su sad bolji od nea,eto toliko,samo kad vidim onaj nuke,zaplace mi se a to mi je nekad bila omiljena mapa u 1.6,na cs go sam je igrao 3 puta i to pre dodatnog unistavanja

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, shoocky said:

Pa covek je trenirao cs,  zna valjda

plus

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ivan~ said:

Sad htedoh da postujem :(

Ostaju nam ubogi demonoid i warez-bb, ako ih Vučić ne ugasi!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

hajli, feco, rejven, kurwa mac polak banda :D

evo me u Kovinu (ne u ludari, al naginjem), radim u Smederevu, jos sutra posao pa na more sa zemskom 2 nedelje, ehej zivot je lep.

osim toga, smorih se za kickass danas ko kanta, doduse furam ovde peasant usb net, (dok mi kabl stoji u (skoro) prazno u zrenjaninu, pa moram da se kontrolisem po pitanju protoka.

u medjuvremenu pao update djavol tetovaze  ovoono, treba posle mora da odem da se cepne fotofinish neki sa sencenjem.

osim toga same old same old, radim, spavam, igram se. 

znate vi mene :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Upravo obrnuo Call of Juarez Gunslinger i mogu reci da mi se igra prilicno svidela. Muzika je odlicna.

Moracu posle mora da sobrnem i sve prethodne, cisto da zatvorim krug.

 

Elem, sad naptime, pa sutra paklenih 8 sati pred odmor :D

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, mohr said:

lose sam se izrazio,hteo sam da kazem da ono sto je koristio na 1.6 ne moze da koristi na cs go,on je decko imao najbolju kretnju a u cs go je kretnja poput teletabisa,da ne pominjem sto su mape upropascene i unistene i pojedine cak i neigrive,i tako smo dosli u poziciju da anonimusi koji su bili average na 1.6 su sad bolji od nea,eto toliko,samo kad vidim onaj nuke,zaplace mi se a to mi je nekad bila omiljena mapa u 1.6,na cs go sam je igrao 3 puta i to pre dodatnog unistavanja

Quake је бољи!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...