Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

педери на неки начин имају изванредну музику, изванредну експресију. није џабе синоним за њих gay. не дозвољавам да ми гађење које осећам према србождерским организацијама које су хајџековале питање педера (заправо: прво начиниле питање, па поделу, и напослетку хајџековале цео сегмент друштвених гибања), уништи оно што је заиста ЛЕПО у животу.

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

deda mi je jednom rekao sinko, ako izgledao kao konj, smrdi kao konj i dere se kao konj, onda je konj

skapiraj jebote, neko dođe i kaže da je prdno ti odmah ulećeš sa svojim hajde da debatujemo stavom da bi mu rekao kako je u redu prdeti ali je to zapravo anticivilizacijski čin i kako treba da radimo na sebi kao narod kako bismo postigli ideal civilizacije i tako napredovali

mrš

Ti si potpuno promasio poentu ali dobro mozda jednog dana skontas sta sam hteo da kazem.
Najlakse je da spinujes sve sto kazem i objasnis moje stavove na svoj nacin. Izvini ali ja tu ne mogu da ti pomognem jer ti imas prezumpciju da sam rekao nesto sto nisam i obratno. Sto se tice rada na sebi ti to zapravo jos uvek nisi razumeo kad se oslobodis svog klinackog mentaliteta i svojih kompleksa mozda ces i shvatiti.

Edit: Analogija sa dedom ti je isto tako promasena.

Edited by Majstor bora
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Interesantne vesti dolaze s drzavnih fakulteta :)

http://www.dnevnik.rs/kultura/diploma-za-video-igrice

Академија уметности у Новом Саду почела је да припрема терен за отварање новог студијског програма – game design, односно дизајн видео игара. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...