Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

HotS - ajmo svi ovde lepo da upišu svoje battle.net tagove pa da možemo da se dodajemo i igramo! Ja mislim da nisam odigrao timski HotS ni sa kim do sada :( 

edit: Jel ovo sad forum automaCki konvertuje link do drugog topica u neki preview tog topica? Ček da probam još jednom neki drugi topic:

http://forum.klanrur.rs/forum/125-multiplayer-online-battle-arena/

edit2: Heh, da, izgleda da to šljaka. Doduše kad linkuješ podforum ništa se ne desi, ali kad se linkuje direkt topic, izgleda da šljaka.

vidjam sve vise crnaca po beogradu, o cemu se radi

Ja opet neko vreme nisam išao centrom grada a i kad idem idem kolima ili šta god, ali sam se baš ciljano prošetao pre nekoliko dana i definitivno smo postali budimpešta/prag od pre 10 godina. Prvo skoro sve piše i na engleskom po radnjama po centru a posebno prodavnicama i fast foodovima, drugo cene su osetno jače u tim nekim centralnim mestima nego u ostatku a na primer onaj KFC kod studenjaka je definitivno postao pravi prosečni evropski raspali KFC.

Nisam još bio do meka na terazijama da vidim dal' je započela i njegova konverzija, al' ovaj KFC je ionako pogodnije tle jer je tako malo "skrajnut". 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...