Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

dei to je analogija sa konjem, ne sa dedom. evo ti još jedna, nju sam čuo od jednog rabina

kaže kad ti neko jednom kaže da si konj ti mu kažeš da je idiot, kad ti drugi put kaže da si konj ti ga udariš, kad ti treći put kaže da si konj možda je vreme da kupiš sedlo

 

jel sad ti razumeš šta ja hoću tebi da kažem?

Istina analogija jeste bila sa konjem ako cepidlacis. To je jedino sa cim mogu da se slozim.
Ostalo je samo hrpa tvoji proizvoljnih stavova koje postujem ali koji nemaju nikakvu tezinu.

Interesantne vesti dolaze s drzavnih fakulteta :)

http://www.dnevnik.rs/kultura/diploma-za-video-igrice

Академија уметности у Новом Саду почела је да припрема терен за отварање новог студијског програма – game design, односно дизајн видео игара. 

Dobro konacno, bolje ikad nego nikad :) Inace znam da u Beogradu na FDU ima profesora koji imaju veliko iskustvo u razvoju video igara.
Vec postoje ljudi koji se time. Malo je potrebno uciniti da bi se to sve pokrenulo sa mrtve tacke.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

[roflmao][roflmao]

Vidis ovde pokazujes koliko si zapravo klinac koji ne zna sta da radi sa svojim zivotom :)
Covece tebi je highlight dana da ismevas nekog na forumu i na to trosis svoje vreme.

Mene zapravo fascinira doza kompleksa/nesigurnosti/malicioznosti/narcizma/arogancije koja izvire iz nekoliko vas koji se utrkujete da mi odgovorite.
Samo tako nastavite :)

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

 

pa ti si totalni idiot. definicija idiota je da je samoizolovan, odnosno u nemogućnosti da reaguje na spoljne uticaje.

tebi svi kažu da si retard, a ti kažeš da spinuju. ahahahahahahaha...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

 

pa ti si totalni idiot. definicija idiota je da je samoizolovan, odnosno u nemogućnosti da reaguje na spoljne uticaje.

tebi svi kažu da si retard, a ti kažeš da spinuju. ahahahahahahaha...

Sama ta rec ima vise znacenja u odnosu na istorijski kontekst u kome je upotrebljavana pa ne znam na koji tacno mislis. Ukoliko jeste definicija navedi izvor odakle ti da je to definicija cisto da saznam nesto novo. Inace ja vrlo reagujem na spoljne uticaje ali mogu i ja da dovedem 500 ljudi koji ce tebi da govore da si ovo ili ono i sta sad? :) Da ne pricamo o tome da su i tebi govorili ovde sve i svasta pa se ne secam da si se nesto potresao oko toga.

Na forumu mi je neko rekao da sam ovo ili ono pa to onda mora da je tako :)

Razvoj igara na FDU? Genijalno.

http://www.fdu.edu.rs/uploads/uploaded_files/_content_strane/dramaturgija-305-149151.pdf

Dramaturgija video igara - Mirko Stojkovic

http://www.telegraf.rs/hi-tech/636487-srbin-napravio-najbolju-video-igricu-na-svetu

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

ти можеш да доведеш... ахахахаха... само другаре из своје главе. рецимо њих 500 који ти говоре да ниси ретард. ахахахаха...

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ma da li si linkovao tekst sa naslovom "Srbin napravio najbolju video igricu na svetu" hahahahaha, jebote koji si ti car :D

Ali ono, full haha, car :D

Link je tu samo kao tekst o tom profesoru a za tebe preporucujem da procitas:

https://nkatic.wordpress.com/2016/01/31/o-razumevanju-teksta-ili-ta-je-pisac-hteo-da-kaze/

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

лепо је Ђенерал рекао да не може да ти помогне. идиоту нема помоћи и то Ђенерал зна. ово је урадио себе ради, ниси морао да му одговарађш.

  • Upvote (+1) 2

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

лепо је Ђенерал рекао да не може да ти помогне. идиоту нема помоћи и то Ђенерал зна. ово је урадио себе ради, ниси морао да му одговарађш.

Tvoj odgovor upravo potvrdjuje to sto sam napisao.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Polako počinjete da me smarate sa tim "dei retard" forama, došli ste do marmen nivoa, mislim u smislu da on sad napiše "Vidi kako je lepo i sunčano vreme napolju", došlo bi vas deset da odgovori "KAKAV SI TI GENIJE BRAVO LOL"... dajte lepo jedan "dei vs ALL" topic...

ja bih pristao na to, kad Dei ne bi postovao nigde van tog topika. ne treba proganjati one koje je priroda unesrećila, ali moraju da se stave u neki ograđen prostor. zamisli kad bi retardi tako trčali ulicama, bacali se pod kola, penjali po zidovima... ugrožavaju sebe i druge.

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Polako počinjete da me smarate sa tim "dei retard" forama, došli ste do marmen nivoa, mislim u smislu da on sad napiše "Vidi kako je lepo i sunčano vreme napolju", došlo bi vas deset da odgovori "KAKAV SI TI GENIJE BRAVO LOL"... dajte lepo jedan "dei vs ALL" topic...

Bitno je da tebi to smeta, a ne smetaju ti njegove baljezgarije. 

Kako ja to vidim, ovo je oko za oko tretman u nedostatku boljih poluga. Gde ces bolju kaznu za silovatelja nego da njega siluju, što se i dešava ovde, a ti ne bi bio nigtrola kad se ne bi prosrao ovako. 

  • Upvote (+1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...