Jump to content

Ultimativni NCR topik


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
On 12/11/2016 at 6:29 PM, Memmber said:

kazem gospodji, da nisam ziveo dugo u srb, da moram da se konsultujem sa advokatom jer mi ponuda nije bila najjasnija jer je puna nekih 'zakonskih' rupa i cisto da bih znao sa cime imam posla jer sam cekao i ponudu za drugu kompaniju pa u slucaju da bude bolja prica, da znam koja su mi prava itd.

Od tada, pa narednih 5 dana pocinje cekanje i igre gluvih telefona od Trizme preko NCR i pokusaja da dodjem u kontakt sa osobom koje me je intervjuisala i koja bi mi bila šef.. od pocetne price da je njih to jako iznenadilo i da su u čudu, pa da ostaju pri istoj ponudi itd.. do momenta gde mi nije jasno sta je tu problem u mom nastupu gde je svuda na svetu normalno da covek radi sve preko advokata i sta se desilo sa samom ponudom i zbog cega je uopste vodjen proces selekcije i pitanja oko plate i pruzene ruke.. da bi dosli do kraja price da ljudi povlace ponudu jer im je moje ponasanje bilo 'iznenadjujuce' od momenta dobijanja ponude.. 


Za te tvoje bisere sa advokatom i pretnje da oni imaju neke rupe u ugovoru, ne znam sta si ocekivao. I ja ne bih nikada primio nekog tako bahatog da zaposljavam. Znaju oni da ti nemas nikakvog advokata, nego za sta ce im radnik koji se sutra da bude smartass na poslu i stalno nesto da preti, pametuje i da se zali, kada imas na stotine nezaposlenih u Srbiji koji su spremni da grizu, da se bore na poslu.

Sto se tice plata u NCR su plate jasno definisane prema poziciji i ne pregovaraju se.  Mogu da se dobiju neki bonusi zbog dobrih rezultata i to je to.

ALi posto ti imas i tu drugu ponudu sta se zalis uopste, Prihvatio si valjda tu bolju pricu od NCR...

Edited by Losmi
Link to comment
Share on other sites

ali upravo je bio kad je ovaj prvi deo u pitanju, relano

37 minutes ago, Losmi said:

Za te tvoje bisere sa advokatom i pretnje da oni imaju neke rupe u ugovoru, ne znam sta si ocekivao. I ja ne bih nikada primio nekog tako bahatog da zaposljavam. Znaju oni da ti nemas nikakvog advokata, nego za sta ce im radnik koji se sutra da bude smartass na poslu i stalno nesto da preti, pametuje i da se zali

Link to comment
Share on other sites

'ladno sam propustio ovih poslednjih par strana topica, what a mistake to make!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Neka sam ja govnar sto sam rekao istinu ako vam je tako lakse. Valjda je lepse zickati kintu od mame i tate, i igrati igrice, a kada vam neko ponudi posao da glumite da imate gomilu ponuda i da mora da angazujete advokate da odlucite koju cete prihvatiti. Samo sto zivot nije americka serija.

A taj deo sa stotinama nezaposlenih sam pogresio, radi se o hiljadama mladih, obrazovanih i nezaposlenih ljudi, koji se javljaju na konkurse za takve pozicije, i naravno da ce odabrati onoga ko im nece sutra praviti probleme.

Link to comment
Share on other sites

Ako si administrator banuj me...ako nisi ne znam zasto bih te poslusao u vezi paljbe. Lik kome sam odgovorio ima takodje 1 post tako da ne vidim u cemu je problem. Mozda nisi prosao na konkursu pa si isfrustriran, ili si se prepoznao u onim maminim i tatinim zickarosima, ali tu ti ja ne mogu pomoci.

Link to comment
Share on other sites

problem je sto si doneo gomilu zakljucaka na slepo i nastavljas, posto si istripovao da je ovo forum 30ogodisnjaka koji igraju wow u podrumu i koji kradu roditeljima 100 dinara iz novcanika dok spavaju i traze izgovore zasto ne mogu da se zaposle

edit: a naravno, ono najbitnije, sto delujes kao da si lik koji radi u ncru i 'brani ugled' firme ili sta vec

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...