Jump to content

Ultimativni NCR topik


Recommended Posts

Pazi druze, po meni B nivo nije dovoljan pa da mozes reci da si dobar u nekom jeziku. Tek sa C nivoom pocinje prica jer C nivo znaci da mozes da komuniciras o cemu oces, sa vrlo malo gresaka u komunikaciji.  Doduse, znanje jezika ima brdo podvestina, ali generalno je tako ja mislim. Nagruvaj na C i onda si baja, mozes da apliciras na skoro sve. 

Da, uopste nije nerealno da te zovu kasnije, jer si ipak finalni kandidat, a ta firma zaposljava besno. Ovde im je Shared Services Centar, malo sam se raspitao. HR im radi za ceo svet fazon, samo klikcu po taleu. 

A ovaj sting samo o nabadanju nekih zena. :D Vidi matori, mnogo je to zajebana tema realno. Primetio sam u par navrata da bih mogao da se prislonim i dobijem "nesto" ali NEMA sanse da bih to smeo da uradim, ipak sam picka prevelika. :) Predstavljam firmu i sve to, ipak nije za zajebavanje. A bilo je jebenih prepicaka, kliki tako besnih od 18 do 25 godinica, ono najsladje. 
Imao sam ja drugih ponuda, dosli su likovi i bukvalno mi nacrtali da oce da mi daju pare, kao pomozi ti nama, mozemo mi tebi. Da zaposlim neku zenu od tog jednog lika (dosla su dvojica). Posle mi kaze lik iz obezbedjenja da su panduri jer im ovaj skinuo znacke. Ne smeju da udju tu kao policija, nego kao kadnidati. :D lolcopter. 

 

Edited by samur
Link to comment
Share on other sites

Pa pazi B2 mi je bio dovoljan za studiranje u Nemackoj,C nivo je bas ozbiljna stvar.Garantujem ti da 80% Nemaca ne bi polozilo C nivo.Nije ga nemoguce dostici ali to je bas retkost naci nekog ko ima C nivo.Za posao se ne brinem,ima tu dosta pozicija,a i Trizmi je u interesu da te uguraju negde.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav dragi rurovci. Procitao sam ceo topic i malo ste mi dali sidu ali sam i saznao dosta interesantnih informacija so thank you for that . 
Bio sam na prvom razgovoru u NCR-u i prosao sam test engleskog u Berlitzu. Sada su mi rekli da treba da radim i neki test kompjuteskog
skilla. Koristim komp od seste godine, pismen sam u 3 programska jezika i verovatno znam vise o svemu tome od svih njih -IT sektor. 

Ali idalje me taj test plasi xD Tako da ako neko ima nekog iskustva sa tim i ako ga ne mrzi da mi iskuca sta otp mogu da ocekujem i sta da dodatno spremim do ponedeljka

<3

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JoNesbo said:

Pozdrav dragi rurovci. Procitao sam ceo topic i malo ste mi dali sidu ali sam i saznao dosta interesantnih informacija so thank you for that . 
Bio sam na prvom razgovoru u NCR-u i prosao sam test engleskog u Berlitzu. Sada su mi rekli da treba da radim i neki test kompjuteskog
skilla. Koristim komp od seste godine, pismen sam u 3 programska jezika i verovatno znam vise o svemu tome od svih njih -IT sektor. 

Ali idalje me taj test plasi xD Tako da ako neko ima nekog iskustva sa tim i ako ga ne mrzi da mi iskuca sta otp mogu da ocekujem i sta da dodatno spremim do ponedeljka

<3

Sta ti znaci da si pismen u tri programska jezika?

Ako znaš da programiraš, a vladaš sa tri jezika (ako si to mislio), čemu NCR?

 

 

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Zr.ninja said:

Kako se zove ona firma gde ljudi idu po linkedin-u i harasuju ljude za kontakte i emailove? Znam da je neko napisao kolika je plata, pa je ubrzo obrisao post.

 

Mislio sam da je na ovom topicu ali nije, a forum nema search , ne mogu pronaci nikako.

kako misliš forum nema search? ima i pride radi :)

znam tačno na koju priču misliš, ali ni ja ne mogu da se setim u kojem je topicu bila.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, JoNesbo said:

Pozdrav dragi rurovci. Procitao sam ceo topic i malo ste mi dali sidu ali sam i saznao dosta interesantnih informacija so thank you for that . 
Bio sam na prvom razgovoru u NCR-u i prosao sam test engleskog u Berlitzu. Sada su mi rekli da treba da radim i neki test kompjuteskog
skilla. Koristim komp od seste godine, pismen sam u 3 programska jezika i verovatno znam vise o svemu tome od svih njih -IT sektor. 

Ali idalje me taj test plasi xD Tako da ako neko ima nekog iskustva sa tim i ako ga ne mrzi da mi iskuca sta otp mogu da ocekujem i sta da dodatno spremim do ponedeljka

<3

Obnovi osnovne strukture podataka(nizove, liste, stabla,...) i design patterne i to ce ti biti dovoljno za prolaz. Za vecu platu treba da znas NP probleme i poznate heuristike za njihovo resavanje. To ti je OTP. Kad se vratim veceras ili sutra cu ti detaljnije opisati ako hoces. Srecno!

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, f4ts0 said:

Sta ti znaci da si pismen u tri programska jezika?

Ako znaš da programiraš, a vladaš sa tri jezika (ako si to mislio), čemu NCR?

 

 

 

Pa 2 od ta 3 jezika su C i C++ , jedan je java koju jos usavrsavam i ne znam (po meni) dovoljno dobro da bi trazio posao bez iskustva i bez skole.

14 minutes ago, primo said:

Obnovi osnovne strukture podataka(nizove, liste, stabla,...) i design patterne i to ce ti biti dovoljno za prolaz. Za vecu platu treba da znas NP probleme i poznate heuristike za njihovo resavanje. To ti je OTP. Kad se vratim veceras ili sutra cu ti detaljnije opisati ako hoces. Srecno!

Ja sam radio u Trizmi i onda smo dobili kolektivni otkaz posle 6 dana projekta koji je bio veoma dobro isplaniran. Pa su nas onako progurali na razgovor sa NCR-om odmah sledeci dan (berlitz da budem precizniji), Rekli su mi da se trazi odlicno znanje engleskog jezika i basic computer skills. Pretpostavljam da nece biti nista previse problematicno ali reko cisto da se ogradim. U ponedeljak imam interview tako da ako budes mogao nekad sutra u togu dana bio bih ti jako zahvalan :) 

Link to comment
Share on other sites

Ahhh ... u ponedeljak sam bio na testu koji je bio vise nego lagan i rekli su da ce me zvati u toku dana da zakazu finalni intreviewu. To se naravno nije desilo...evo vec sad drugi dan. Ista prica je sa skoro celim timom s kojim sam radio u Trizmi... Sve u svemu jako neprofesionalno....7+ u berlitzu i bio bih jaaaaaaako iznenadjen da sam pogresio jedno pitanje na onom testu. Ako to nije dovoljno well ... vreme je da se malo aktivnije programira :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...