Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

 Ja ne znam odakle više te babe/dede sa kataraktama vade?! Taman pomisliš da su ih sve operisali, ali ne.. Dođe nova tura sa "pogačicama" preko oka. Njihov operativni program je gori od našeg (orl). Rade pod opštom i lokalnom anesteziom, bude dnevno i po 30 intervencija.

 

 

dal' si realna? :D

Link to comment
Share on other sites

dal' si realna? :D

Delimo pola klinike sa njima. Tako da imam uvid u realno stanje.. Sabijaju! Onda dođe neki mrtvi period kada nemaju materijala.. I tako u krug..

Hit su mi babe koje se naspavaju tokom dana i oko 04h se razmile po hodnicima/trpezariji.. Ili iz dosade zvone na signal.. Uredno uvijene kose ružino drvo/ljubičaste/svetlo plave boje..

  • Downvote (-1) 2

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Druga opcija ti je da odes na Bezanijsku kosu u MUP, nema guzve za licne karte i registracije i sl jer ne znaju ljudi da ima tamo :)

Zasto otkrivas dobro cuvanu tajnu? Nema guzve zato sto niko i ne zna. Al mislim da ne moze registracija tamo, samo ID dokumenta.... ili je bilo da ne mogu vozacke?

 

 

Ponedeljak, a teska ladovina na poslu. Odgledao u komadu poslednju twd epizodu u kancelariji bez da me iko prekinuo. 0/

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.021.rs/Novi-Sad/Hronika/Vranic-osuden-na-8-godina-zatvora.html

 

Podsetimo, Vranić je pred sudom izjavio da se ne oseća krivim. On je tokom svedočenja rekao da je vozio do 90 kilometara na sat i da nije pio alkohol, a prisustvo alkohola u krvi pravdao je time da je posle sudara, u šoku, usled žeđi, uzeo flašu rakije koju je imao u kolima i popio trećinu flaše.

Po mišenju veštaka, Vranić je vozio brzinom od oko 177 kilometara na sat, a izmereno je da je tom prilikom imao 1,47 promila alkohola u krvi.

 

Link to comment
Share on other sites

bolji baš citat

 

Posle stravičnog sudara, na trenutak sam izgubio svest, ali brzo sam se povratio. Flaša rakije koju je deda po meni poslao tati skotrljala se do papučica za gas i kočnicu. Usta su mi se osušila, osećao sam strašnu žeđ. Nagnuo sam flašu i popio trećinu litre, dok nisam osetio da je to alkohol

 

ne, vera

Link to comment
Share on other sites

proso sam se od alkohola... ocu da miu se promeni ovo members u x godina. da ne bi protestovo ispred redakcije sad kad stignem u subotua... unajmicu vitju i vitju da mi pustaju djanija u pozadini ili eventualn ostaceti pevacica, a nemke ce mi bude advokat per ekselans (ako je ot pravni izraz)_

 

shta ce ti pevacicicaaa... 4 dana <3!!!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

proso sam se od alkohola... ocu da miu se promeni ovo members u x godina. da ne bi protestovo ispred redakcije sad kad stignem u subotua... unajmicu vitju i vitju da mi pustaju djanija u pozadini ili eventualn ostaceti pevacica, a nemke ce mi bude advokat per ekselans (ako je ot pravni izraz)_

 

shta ce ti pevacicicaaa... 4 dana <3!!!

 

smiri se, bile!!!!

Link to comment
Share on other sites

šta hoćeš, nije to uopšte mali radijus. budimpešta, zagreb, sofija, skoplje (ovo je nešto više). Ne kažem da su to ciljani gradovi nego prosto imaš toliko opcija. Ja uvek preporučim akvapark u Segedinu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...