Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

treba puno da izrastu, a mislim da je bilo price da su italijani bili zaintetresovani da zasade velike povrsine lesnicima ovde i da otkupljuju iste.

Ne treba, posle 3-4 godine si na nuli (znaci otplatis investiciju), nakon toga zaradjujes. Odlicno se zaradjuje, ja sam intenzivno razmisljao o tome, da sam ostao u Srbiji bavio bih se time. I uz to gajenje nane/kamilice i laganeze :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

globalna nestašica, bilo u novinama jos pre pola godine

 

ah, nisam to tad snimio - kako je krenulo više će se isplatiti da kupuješ milku od 300g sa lešnicima pa ih vadiš odatle, dok je stara zaliha milke na rafovima :)

 

ovo za 25% lešnika na svetu da ide u nutelu mi je skroz šok.

Link to comment
Share on other sites

ah, nisam to tad snimio - kako je krenulo više će se isplatiti da kupuješ milku od 300g sa lešnicima pa ih vadiš odatle, dok je stara zaliha milke na rafovima :)

 

ovo za 25% lešnika na svetu da ide u nutelu mi je skroz šok.

 

Već vidim vrednu HQ ekipu koja nejakim prstićima, umesto tipkanja nesuvislih tekstova, odvaja zlata vredne lešnike iz čokoladnih okova!

  • Upvote (+1) 1

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Ja u dvorištu imam par lešnika, svake godine sakupimo 15-20 kg , zavisi od godine do godine.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kod mene mora da se uračuna i gubitak što mi ker uvek pojede, pošto izgleda obožava lešnike :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nego, sutra će da pada kiša ceo dan, najebali smo :(

što, jesi od šećera pa ćeš da se istopiš, hohe, muvanje riba iz 1988

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e pa drugari ja sleteo u Peking :D

odlucio sam da se okacim na wifi dok cekam da me pokupe....nachiii braaate ovde nista ne radi, ALI RUR MI RADIIII HUEHUEHUEHUEHUEHUEHUEEHU :D

Uskoro ces shvatiti da postoji VPN za te stvari sto ne rade :) gl&hf :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...