Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

6 minutes ago, manson said:

A šta kažu za odnos dizel, benzin, ostalo? 🙂

pa šta ti misliš? :))

I ovog puta potvrdilo se da su kupci polovnjaka u Srbiji okrenuti automobilima sa dizel agregatima, koji čine preko 63% svih prodatih polovnih vozila iz uvoza u prva četiri meseca. Automobili sa benzinskim motorima trenutno čine oko 30% prodatih polovnjaka, a zaključno sa poslednjim danom aprila prodato je 224 čisto električnih polovnih vozila, što je za 100 više u odnosu na isti period prošle godine.

Link to comment
Share on other sites

U nečemu i mi da prednjačimo! (stara tema znam, ali sad zvanično više nisu ni u CG)

Европа се спрема да забрани производњу аутомобила са моторима са унутрашњим сагоревањем, за десетак година а до тада повећава стандарде дозвољене емисије издувних гасова на "евро 7". Код нас и даље доминирају возила са "евро 3" мотором и једина смо земља у Европи која и даље дозвољава увоз таквих аутомобила.

Након одлуке Црне Горе да од 1. јула забрани увоз аутомобила са евро 3 и 4 моторима, Србија је постала последње европско уточиште за таква возила.

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/8/2024 at 5:32 PM, killYg0r said:

Drogiraju se mungosi

daš za sorento 70k :))

doduše ajde "džoker" je 4000e popusta, ali opet, KIA 70k, pa stvarno bih bio lokalni selja i kupio polovni X5 za te pare 🙂

38 minutes ago, millanče said:

Najomraženija, a meni najdraža generacija 🙂

a znači tebe je uslikao!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky said:

doduše ajde "džoker" je 4000e popusta, ali opet, KIA 70k, pa stvarno bih bio lokalni selja i kupio polovni X5 za te pare 🙂

Nije zajebancija da umesto 70 za Kiu, za 50k uzmes X5 koji je 3x bolji u svakom aspektu i jos ti ostane za influenserke, drogain i jedno ozbiljno letovanje.

Link to comment
Share on other sites

izađe iz salona i zakopao si se odma, jer niko neće posle da kupi tu Kiu polovnu 🤷 pritom se u evropi reklamira PHEV verzija, a ovi naši furaju klasičnu dizelku 2,2 crdi koja je već 20 god sa nama 😁

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se jednom isto tako oduševio kad sam kupio Forda i onda mi ovaj jako ponosan kaže kako je uspeo da mi izboksuje od šefa poklon - patosnice 😄 

Ali je činjenica da sam za trenutni auto platio šlep da ide na registraciju... 

  • Haha (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, millanče said:

Najomraženija, a meni najdraža generacija 🙂

kako brate pored 997 😞 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Highl1 said:

kako brate pored 997 😞 

@dovlagsi mislim da si loše interpretirao hajlijevo pitanje, ja ga razumem kao "kako može da ti bude draži 996 ili bilo koji drugi kraj 997?" :D

Najviše krivim za to snažan uticaj NFS Porsche Unleashed igara, kao i 996 GT3 legendarni i jedini overall pobednik 24 sata trke (SPA 2003) iz niže klase, ta vest je bila bomba tada, ja sam bio Porsche tip u srednjoj, i dva ortaka su bila jedan Mercedes, drugi BMW fan, konstantna borba i svađa naša šta je bolje, 2003. ja pobjedio :D

Vi ako nudite/poklanjate 993,996 ili 997, nema frke, uzeću ja 993/997, PRODATI ga, kupiti 996 turbo, i ostane mi para, može? :D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2024 at 4:10 PM, manson said:

ja isto videh na sajtu 🙂 jedino ako nisu updateovali nešto u međuvremenu.

image.png

nisu, izgleda da je tvoj zastareli jer je od maja, a ovaj je od 06.06.? :))

edit: aha, ima i ovo što kaže dovla, to onda ima smisla.

On 6/10/2024 at 12:30 PM, killYg0r said:

Nije zajebancija da umesto 70 za Kiu, za 50k uzmes X5 koji je 3x bolji u svakom aspektu i jos ti ostane za influenserke, drogain i jedno ozbiljno letovanje.

bukvalno, samo mi nekako krivo što taj X5 baš nešto ne volim, pre svega zbog tog "imidža". pre bih kupio audi ili merc!

Link to comment
Share on other sites

On 6/11/2024 at 6:58 AM, dovlagsi said:

šta fali 997? posebno restilizovanoj. 

upravo ovo, 997 mi je bukvalno najlepsi porsche

  • Like +1 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo vam Mazda loveri, znam da vas ima!

Novi Mazdin vrhunski model je koncipiran vrlo pažljivo kako bi doveo u pitanje premoć etabliranih premium marki na evropskom tržištu. Svi ovlašćeni Mazdini partneri od sada mogu da primaju narudžbine za potpuno novu Mazdu CX-80

Ovlašćeni Mazdini partneri spremni su za primanje narudžbina, a prvi automobili će stići na evropska tržišta početkom jeseni 2024. godine.

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...