Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

24 minutes ago, Dule_smor said:
1 hour ago, killYg0r said:
We have to go back in time
Realno ako budem pukao jednog dana ima duzmem nesto zajebano ovog tipa staro 15 godina i placem nad sudbinom, ali cu makar da umrem srecniji.
Kanal/lik je inace razbio

A gde ce da vozis ovakav auto, na nasem raspalom autoputu:DDD

pa od kuće do beograda na vodi naravno, pa tu par krugova napraviš i nazad kući! eventualno bulevar nikole tesle!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, killYg0r said:

We have to go back in time

Realno ako budem pukao jednog dana ima duzmem nesto zajebano ovog tipa staro 15 godina i placem nad sudbinom, ali cu makar da umrem srecniji.

Kanal/lik je inace razbio

normalno, treba da voziš šta ti se vozi, i da uživaš, a ne da se štekaš
meni auto troši 15, 16l i zabole me baš kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Dule_smor said:

Samo autoban brapo moj...vozis 250 i neko ti ablenduje da se sklonis :DDD

been there, have a t-shirt.

plot twist, bio je to polo iz osamdes' i neke :))

12 hours ago, Highl1 said:

meni auto troši 15, 16l i zabole me baš kurac

ko'ko često ideš na puNpu? 🙂

stvarno me zanima 🙂

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Lucky said:

been there, have a t-shirt.

plot twist, bio je to polo iz osamdes' i neke :))

ko'ko često ideš na puNpu? 🙂

stvarno me zanima 🙂

2-3x mesečno napunim pun od 75 litara, sa 100kom, prešao sam 15k za godinu dana
npr, evo presek kad sam zadnji put sipao:

10.12
01.12
23.11
25.10

S tim da sam prve nedelje novembra bio poslovno u Italiji, i onda sam još bio bolestan sledećih 10 dana 🙂 A ovo posle sam se dosta vozio, bio sam 2x u NSu i sl, pa je išao pun na 10 dana i manje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Highl1 said:

2-3x mesečno napunim pun od 75 litara, sa 100kom, prešao sam 15k za godinu dana

da, ima smisla, i pomislio sam da je tako negde gledajući potrošnju, dok sam vozio veći auto po gradu nije bilo šanse bez rezervoara i po do dva mesečno da se prođe. doduše mislim da je 60-65L.

sad sa smartom je totalno drugačija računica em mali rezervoar em manje troši pa nije relevantno za upoređivanje pa ni nemam više neku referencu, zato me i zanimalo kakva je situacija u realnosti.

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, dovlagsi said:

kome trebaju iole prostranija kola, baš je u problemu. šta kupiti? onu dačiju karavan? 

videh neku specijalnu ponudu za Nissan X-Trail za 40k - https://www-europe.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/serbia/MAX-ponuda/MAX_X-TRAIL_Cenovnik_OKT_2023.pdf sad nemam pojma dal je to skupo ili nije, nemam ideju više oko cena šta je sad realno.  Ali ako je RAV4 40k, rekao bih da je Xtrail veći od Rava? Ima i Kaškai za 30k - https://www-europe.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/serbia/MAX-ponuda/MAX_QASHQAI_Cenovnik_OKT_2023.v2.pdf

14 minutes ago, dovlagsi said:

a onaj avenger ima solidnu opremu, maltene da se smatra bargainom imajući u vidu druge cene 

 

nije loš, al' samo da je automatik taman bi bio lepo zaokružen!

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

videh neku specijalnu ponudu za Nissan X-Trail za 40k - https://www-europe.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/serbia/MAX-ponuda/MAX_X-TRAIL_Cenovnik_OKT_2023.pdf sad nemam pojma dal je to skupo ili nije, nemam ideju više oko cena šta je sad realno.  Ali ako je RAV4 40k, rekao bih da je Xtrail veći od Rava? Ima i Kaškai za 30k - https://www-europe.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/serbia/MAX-ponuda/MAX_QASHQAI_Cenovnik_OKT_2023.v2.pdf

Ovo jesu solidne cene... u odnosu na ono što su bile... Što je samo po sebi katastrofa. Ali da, ovaj X-Trail je bio skoro 50k, i on sada jeste ista kategorija kao RAV4 (jer je Toyota porasla u međuvremenu). I ovaj Qasqhai jeste solidna ponuda, ja sam u jednom momentu gledao i bio je skoro 35, ovo je u suštini kao samo i automatik. Taj je kada sam ja mog platio 20k bio 22-23k i to odlazeći model, tako da se aj da kažemo negde vratilo u normalnije okvire. Logičnije bi mi bilo da padne na oko 25k ali videćemo da li će se to dešavati, ikada više 😄 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 12/15/2023 at 9:02 AM, Lucky said:

da, ima smisla, i pomislio sam da je tako negde gledajući potrošnju, dok sam vozio veći auto po gradu nije bilo šanse bez rezervoara i po do dva mesečno da se prođe. doduše mislim da je 60-65L.

sad sa smartom je totalno drugačija računica em mali rezervoar em manje troši pa nije relevantno za upoređivanje pa ni nemam više neku referencu, zato me i zanimalo kakva je situacija u realnosti.

 

pa da, sad sam za vikend bio do Venecije, i na to su otisla 3.5 rezervoara (za tih 1700 km), ali sam ga muski gazio (toliko i da me je pozdravio presretac juce u Hrvatskoj :tf: )

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...