Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

10 hours ago, Lucky said:

ništa strašno, smart 1.0 turbo opušteno zadovoljava ovaj kriterijum!

zato nemam smart 1.0 turbo nego običan!

Jedino što mu fali jedno 200 konja do kriterijuma! 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Highl1 said:

normalno, naša priča

logično, nemam amandmane!

a jel samo nova, ili se važe i polovna? i ako da, do koliko godina? jel može ono godinu-dve star, ili 3-4 god, ili je to zabranjeno mora striktno nov iz salona?

3 hours ago, dovlagsi said:

Jedino što mu fali jedno 200 konja do kriterijuma! 

sleeper smart, sa dodatnom prikolicom u kojoj je neki v8 motor!

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Lucky said:

logično, nemam amandmane!

a jel samo nova, ili se važe i polovna? i ako da, do koliko godina? jel može ono godinu-dve star, ili 3-4 god, ili je to zabranjeno mora striktno nov iz salona?

sleeper smart, sa dodatnom prikolicom u kojoj je neki v8 motor!

do 5 godina, ali mora napucana oprema!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Highl1 said:

do 5 godina, ali mora napucana oprema!

i još jedno pitanje, jel ima donja granica cene koja određuje da smo "u priči" ili ne? jer recimo možda (ne znam) ima hjundai tucson sa 251 konjem koji troši 10l benzina i star je godinu dana, samim tim "obeležio je sve checkboxeve" ali ne može se smatrati IT vozilom rekao bih!

Link to comment
Share on other sites

zna se dobri moj Laki šta je u priči, mislio sam da nećeš postavljati ovakva neozbiljna pitanja :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

uzeh za ženu avendžera sad na sajmu, vrlo im je dobra ta platforma. dovoljno prostora, mali potrošač, 3 cilindra poznati pežoov 1,2 puretech ali ga 205 Nm ozbiljno gura. troje dece pozadi staje fino. za sad je odličan 👌IMG_20240412_112018.thumb.jpg.da248912f2a05da644a9d257fe0703c5.jpg

IMG_20240412_193215.thumb.jpg.bb2c517a1eb63de90167c953c507af82.jpg

  • Like +1 2

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

On 4/11/2024 at 11:55 AM, Highl1 said:

zna se dobri moj Laki šta je u priči, mislio sam da nećeš postavljati ovakva neozbiljna pitanja :tf: 

ne znam brate, ja sam ti oko kola uvek nešto polu upoznat sa situacijom, pa moram da pitam vas znalce, prosto da mogu da postavim neke pondere i onda znam šta treba pazariti!

Ako je to na primer samo kola iz više klase i to je ok, samo da provalim listu koji brendovi spadaju u premium! 

1 hour ago, dovlagsi said:

uzeh za ženu avendžera sad na sajmu, vrlo im je dobra ta platforma. dovoljno prostora, mali potrošač, 3 cilindra poznati pežoov 1,2 puretech ali ga 205 Nm ozbiljno gura. troje dece pozadi staje fino. za sad je odličan 👌

Generalno nema šta da fali tom automobilu, i dizajn je lep, iznutra izgleda kul, samo je malo mali, ali u okviru svoje klase je skroz kul. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, killYg0r said:

Definicija zenskog auta 

Vidim da je na sajmu ove godine stvarno bilo boljih ponuda u odnosu na regularnu 

bilo je ok ponuda.

a kul je ovaj autić, ali ne bih baš rekao da je skroz ženski, ima te neke muške linije da tako kažemo, jedino što je manjih dimenzija.

ženski bi bili neki fiat 500x ili tako nešto, pa neki oni Renoi i tako to ... 

Ovaj još može i fino da izgleda u nekoj tamnijoj varijanti ili dobroj kombinaciji boja. 

Ova plava - zelena šta je već jeste malo ženska 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, killYg0r said:

Definicija zenskog auta 

Reče Kili i sede u CX-3 🙂

 

Nego, Dovla, alfa mužjak, kupio ženi auto, respekt. Patrijarhat i toxic masculinity što bi rekla ova woke zapadna ekipa 🙂 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Zwerko said:

Laki proziva Dovlu da je uzeo žensku boju... Za ženu 🙂

Ma jok, njje prozivka, konstatacija!

meni se lično ne dopada ali mogu da razumem zašto se ženama dopada 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ja nikakve markere ne bih koristio jer ipak vozimo nova kola da bi pljunuli i zalepili nesto.

Kad je steta vec nacinjena prvi korak je poliranje. Ono sto je tu problem je sto ti treba usluga da ti neko odradi samo toliko mali deo. U koliko poliranjem ne moze da se sredi onda moze jedino farbanjem sto isto nema poente da radis dok se ne sjebe jos nesto na tom segmentu (a sjebace se).

Sad treba da pricamo o prevenciji kao najboljem resenju za ove situacije!

Jeftinija opcija je keramicka zastita koja bi pomoglo kod sitnijih ostecenja tog tipa i kamencica. Koju ja imam sad na kolima. 

Prava opcija je PPF gde bi sad lepo otisao tamo gde si je stavio skinuo taj deo, ispod bi sve bilo savrseno i dalje i stavio novu. Koju bih stavio na sledeci auto ako bude bio jos skuplji od ovoga.

Najskuplja opcija je selfhealing PPF koja bi se ispeglao na suncu delimicno ili potpuno u zavisnosti od dubine ogrebotine.

Raptor zastite za offroad naravno nisu za nas obicne ljude sa obicnim kolima.

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, manson said:

Kad pre 😞 neko me vratima zakačio

Ne možeš voziti kola u gradu da nemaš ovakva oštećenja. Jbg to je to, parkiras se negde i neko (ne)namerno zvekne dok otvara vrata 🙂

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nova globalna Mazda CX-80, dovlagsi has joined the chat

3 reda sedišta, duža od CX-60, biće plagin hibrid verzija, ali i inline6 benzinac sa 300+ konja o kom već dugo maštam  

no međutim, 

ne sviđa mi se na prvu loptu, jednostavno mrzim klasični SUV a ovo mi je nekako razvučena varijanta vrlo skladnog CX-60 modela... 

Screenshot_20240418_122133.thumb.jpg.abb7972fe24417beb76f320190871de5.jpg

Screenshot_20240418_122117.thumb.jpg.a6b3776e135ea32a7abfcda8fe1cca51.jpg

unutra isto sve kao i do sad, i dalje onaj kurčić od ekrana kod vetrobrana, ideja im je da sve komande prebacuju na glasovne... ne znam, videćemo 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, dovlagsi said:

ne sviđa mi se na prvu loptu, jednostavno mrzim klasični SUV a ovo mi je nekako razvučena varijanta vrlo skladnog CX-60 modela... 

šta ima skladno u cx-60? 🙂 prednji deo kao da voziš ferari, ne znam jel ne umeju da naprave manji motor ili se tripuju da to tako treba 🙂 dobro nisu 3 metra stavili prednju haubu. ovo je sad samo još dodatno prošireno bez razloga a izgleda isto kao CX-60 a pomalo i kao svaka druga SUV mazda. deluje mi da su bez ideje u ovom trenutku i da samo pokušavaju na bazi iste stvari da cede još.

kao ono pežo kad ga je ukenjalo sa 206 i onda su narednu deceniju pravili isti takav auto samo malo promenjen napred nazad 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...