Jump to content

Koji auto da kupim


Neptune

Recommended Posts

Video sam taj auto u gradu, skroz zanimljivo izgleda.

Međutim nisam baš siguran da je ponuda baš toliko povoljna, tipa ako ga uporediš sa Nissan Qasqhai (koji je doduše odlazeći model i ovo su cene pre restajlinga) Cherry sa Noble opremom i Nissan sa N-Connecta Sun je razlika u ceni manje od 2.000 evra, pri čemu su sve karakteristike poprilično uporedive. A kad tu dodaš i kasnije prodajnu vrednost Kineza kao polovnjaka i slično mislim da se nikako ne isplati, čak i ako bi restilizovani Qasqhai bio oko 32-33k evra kako se očekuje.  

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Prosto mi kili ne deluje kao tip čoveka koji bi devedeesetih tvrdio da mu ne valjaju 323/626 i slično, jednostavno odbijam da poverujem u takvu premisu :D

Takođe nikako ne možete tek tako napamet stavljati znak jednakosti imeđu toga kakav pristup izradi i kvalitetu bilo čega imaju Japanci i Kinezi, to prosto nije i ne može biti isto po defaultu. Ne kažem da će sigurno ti Kinezi biti sranje, videćemo kroz 5-10 godina, ja bih voleo da se super pokažu i da ne budem u pravu, do tada nikako ne možemo tvrditi "e to sa Kinezima je ISTO kao nekad sa Japancima" :D

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

pa to jedino ako kažemo i da je sramota voziti Škodu, jer to tržište kinezi gađaju i uspešno uzimaju, tako da "brate to ti je sve kao golf/passat samo ima drugu značku napred, isti motor i tehnologija i isve isti prave" sad polako ide kod Kineza - što da ne i sa "brate to ti je volvo sve to isto samo 30k jeftinije!".

Link to comment
Share on other sites

Krajem 90ih i pocetkom 2000ih smo imali u porodici srecu da vozimo Carinu 2

File:1990 Toyota Carina II 2.0 GLI (14836087434).jpg - Wikimedia Commons

Bio je najudobniji i najkvalitetniji auto koji sam ja u to vreme video i vozio. Kasnije kad sam vozio Golf 4 u auto skoli je bio pokretni kontejner za ovo

Japanci imaju ozbiljnu tradiciju iza sebe. Koreja se koretkno progurala tu. Kinu necu nikad voziti jer je smece i to je to od mene.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...