Jump to content

Netflix i Hulu preporuke


Nikolasi

Recommended Posts

Ja sam tu kombinaciju Hola+Hulu koristio da gledam dokumentarac Soviet storm, besplatan je na ovom servisu samo moras da ides preko VPN-a. U to vreme ga nije bilo na torrentima u normalnom kvalitetu (ili na engleskom). Mada priznajem da je to dosta uska oblast interesovanja, ne verujem da bas svakoga interesuje :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 10 months later...

Kupih novi smart TV pa sam aktivirao besplatni mesec Netflix-a.

Jbt koja je ovo navlaka... osećam se kao u vreme kada sam kao klinac provalio video klubove, pa sam po ceo dan gledao filmove.

Klasičan TV je definitivno mrtav. Pored Netflix-a, YouTube-a i filmova koje mogu da pustim sa kompa preko HDMI-a, ne pada mi na pamet da ubadam uopšte antenu u ovaj TV.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dandy said:

Kupih novi smart TV pa sam aktivirao besplatni mesec Netflix-a.

Jbt koja je ovo navlaka... osećam se kao u vreme kada sam kao klinac provalio video klubove, pa sam po ceo dan gledao filmove.

Klasičan TV je definitivno mrtav. Pored Netflix-a, YouTube-a i filmova koje mogu da pustim sa kompa preko HDMI-a, ne pada mi na pamet da ubadam uopšte antenu u ovaj TV.

pa ko još gleda TV osim kad nije neki prenos sporta? Više ga ne uključujem ni ujutru kad ustanem pa dok se spremam.

Doduše ni Netflix mi se nije dopao nešto previše, mali izbor a i ima sve na "onim kanalima" :)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Lucky said:

pa ko još gleda TV osim kad nije neki prenos sporta? Više ga ne uključujem ni ujutru kad ustanem pa dok se spremam.

Doduše ni Netflix mi se nije dopao nešto previše, mali izbor a i ima sve na "onim kanalima" :)

Pusti ti TV nego kad ce majice leto je pocelo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...