Jump to content

Marvel Movies & TV - MCU, Fox, Sony, etc


Recommended Posts

U tom slučaju neka mi Kolence kaže gde da postujem :)

 

Pa ni F4 nije deo MCU... :P

 

Ali sa ovim naslovom, topic već ima smisla! ;)

 

Ah, eto, možda i ne mora, promenio je naslov :)

 

Fotka casta. Ovaj lik iz American Horror Story je car :) Nisam imao pojma da Čenaja nešto glumi.

 

fox-superheroes.jpg

Link to comment
Share on other sites

Channing je Rajun Cajun v2. (čak nosi i majčicu sa likom kog će glumiti!) Kapiram da Bolence orgazmiše zbog ove kombinacije. :)

Mada je meni Taylor Kitsch daleko Gambitastiji od Tatuma...

 

A i Deadpool će biti v2, mada je njega glumio RR i prošli put. XD Samo kažu da će sad biti potpuno drugačiji.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Meni je isto Kič bolji vizuelno Gambit. Baš sam zbog njega na FF ponovo odgledao prvog Vulverina (i zaključio da je bolji od drugog!!!) i zbog Rejnoldsa. Jedino što je katastrofalno napisana njegova uloga, potpuno je besmisleno ubačen Gambit u taj film. Ali ko zna kako izgleda precar Tejtum sa kosicom!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Одгледах прву сезону Агената и кренуо другу. Серија има "прајслес" дебилизама. Задњи што памтим: "Мерибел дел Мар. Усидрен у луци Казабланка.... Залеђен је". "Санта леда на Блиском Истоку?"

lol, аман више

Edited by brue
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Me gusta.

Pa da ima superherojski vajb bio bi zesci fejl jer Doctor Strange nije superheroj niti ima veze sa njima ako izuzmemo da se nalaze u istom svetu

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

jeste, sad je dr strange da pola puta izmedju Urge i Kunduna ;oD
ne kazem da deluje ko fejl nego mi je sucmuc malo...plus bandicoot cumberbunds je za neke uloge super, za druge malo manje...mislim da je strangea trebalo da glumi neko i stariji, manje iskompleksiran i ...manje metiljav  ;oP

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kapetan Amerika: Gradjanski rat

Ne znam sta da vam kazem, ovo je najbolji spider man film koji sam gledao :D

salu na stranu, film je zabavan, dinamican, i drzi paznju.

Negativac mlak i neubedljiv, sve ostalo gotiva

Spiderman kao spiderman je super, kao Parker meeeeeeh, aunt may njami

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Odgledah i ja Ameriku.

Mislim da je najveća mana filma ozbiljan zaplet koji je razrešen osrednje. A zaplet je "građanski rat" između dobrih super heroja. To meni deluje kao ozbiljan materijal i u nekim segmentima je on dobro obrađen i glavni negativac je u tom smislu dobar, dobar kao ideja, ali nije u skladu sa ostatkom. Glavni negativac je očigledno egzistencijalista!

Posle međusobnog fajta film ima pad i dosadan je, dok ne krene ponovo akcija. Teško mi je da se uopšte setim šta se tu dešavalo, kao neki prazan hod od bar 15 minuta.

Sve ostalo mi je odlično (u domenu strpskih filmova), ima dosta simpatičnog humora i glumci su toliko već u ulogama da je s te strane sve glatko da glaĐe biti ne može.

Što reče Crno Sunce, najbolji Spajdermen film do sada. I najbolja tetka u istoriji kinematografije!

 

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

meni je glavni problem sto je opste pitanje oko celog zapleta u toku istog banalizovano.

Od toga da li treba da budu registrovani i pod kontrolom, sto utice na sve njih, na kraju se sve svodi na:

Panther: "He killed my dad he has to die"
Cap: "Bucky is my friend"
Bucky: "I didn't kill your dad, he did"
Zemo: "Yes i did, but he killed iron man's mom"
Iron Man: [come]
Zemo: :tf2:

(s' tim sto nije objasnjeno odakle zimo zna za starkove i bakija)

 

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ne slazem se da je Zemo los negativac jer i ne treba da bude loki/thanos/hans gruber nego samo lik koji prospe malo ulja na vatru a konflikt izmedju kepa i tonija je srz filma...ne treba da postoji uvek uber villain cije punchovanje resava sve probleme. Jest cudno sto su ga napravili da bude free operator a ne full hidra, ali vidi se da nekako, verovatno jer je bio neka "cia u sokoviji", zna da deo hidra lorea pa zato i zna za tu misiju i bakijev codebook itd (a kep zna za to jos od arnima zole iz winter soldiera i sumnjao je da je baki bio hitman pa mu zato nije rekao i otud taj deo animoziteta...)

Also, ne vidim kako je Boletu film postao dosadan 15 minuta nakon (valjda airport) fajta i kako mu nije jasno sta se desava...al dobro ima nas raznih =o))

inace, ako treba da se film nekako rangira smatram da je 4ti marvelov atm (iza guardiansa, winter soldiera i avengersa)

Link to comment
Share on other sites

Jasno je meni šta se dešava, nego mi je toliko bilo dosadno da ne mogu da se sada setim šta je bilo. Mislim sećam se, Kep je uzeo avion, a IM je sapirao da je pogrešio pa je stigao u odelu malne u isto vreme kad i ovaj koji je krenuo 15 sati ranije i sve je to ok, nego što traje i traje i traje!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...