Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Mali je iznos novca, na to ce svi da te oderu, tipa mislim da je obican wire transfer fee nesto oko 10$, a jos treba da mu saljes swift kod svog racuna i slicno. Dve najbrze opcije su ti WU koji ti za slanje te kolicine novca odavde uzima 800 din (pretpostavljam da je slicno i u obrnutom smeru) i Moneygram koji mi je proracunao troskove iz Grcke na tu cifru na 9.75EUR, dakle jos gore (iako su za vece iznose znacajno povoljniji od WU). U obe te varijante ti pare stignu gotovo odmah. 

Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

astora brate, cela ekipa ti je u pireju danas, nek' pošalje po njima!

 

 

Nasli su se malopre u Gradu, malopre mi je javljeno da su pare preuzete. Skroz sam bio zaboravo na to. Hvala Doco, imas pivo. ;) :)

[roflmao]

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Planplus mi nudi dve opcije da najbrže dodjem od Kalenića do Holiday Inn-a: 1) 83. do Ušća pa 67. do Holiday-a (el 67. staje baš ispred EXPOa/Holiday-a?) 2) na Slaviji hvatam 9. i dodjem do gde on skreće negde da bi išao ka Delta C, tu sidjem i idem peške ~500m

 

da li neko zna kako je ipak najbrže?

Link to comment
Share on other sites

Па 67 стаје тачно испред али иде ретко  :) Све остале опције захтевају да пешачиш :) 7 13 и 9 трамваји   стају код бувљака па одатле пешке  5 минута је до експо центра. То је опција ако идеш 83 па онда да хваташ неки трамвај. Друга опција јесте било која трола ( мада може и 83 ) па онда да преседнеш на 95 на зелењаку ( осим ако је 83 онда хваташ 95 код Хајата ) па онда опет од бувљака пешке.


Најбрже је наравно колима или евентуално хеликоптером :) 

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Па 67 стаје тачно испред али иде ретко  :) Све остале опције захтевају да пешачиш :) 7 13 и 9 трамваји   стају код бувљака па одатле пешке  5 минута је до експо центра. То је опција ако идеш 83 па онда да хваташ неки трамвај. Друга опција јесте било која трола ( мада може и 83 ) па онда да преседнеш на 95 на зелењаку ( осим ако је 83 онда хваташ 95 код Хајата ) па онда опет од бувљака пешке.

Најбрже је наравно колима или евентуално хеликоптером :) 

 

Sobzirom da je od buvljaka 5 min peške, najbolja opcija mi je na slaviji (ili čak kod železničke) da hvatam tramvaj pa do buvljaka (?)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...