Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

trip mi je da evidentne dilere niko ne hapsi, murija nesto lupara, a za njuz mi je sto dileri tuze za uvredu casti. ne sumnjam da ce i dobiti na sudu ako dodje do toga.

najjadnija je murija u svemu ovome

 

Raspitaj se (diskretno) po bivšem kraju čiju drogu dileri prodaju deci po školama.

Link to comment
Share on other sites

ijao majku ti jebem, ova vukovac i išla u petnicu sa tri kile silikona u ustima i sisama i ima platu 30k€ godišnje i ne zna engleski i šta sve ne još. Najjednostavnija logika ne dozvoljava da ona ide tamo umesto nekog stručnijeg.... opet, žandarmerija, možda nemaju stručnije od ovoga - http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/420596/Zandarka-odgovara-na-kritike-Nek-mi-kolege-izadju-na-crtu-najbolja-sam-za-misiju-u-Liberiji

pljk!

Link to comment
Share on other sites

mora da mnogo dobro puši i bekdoruje. i vidi ti taj stav, kao najbolja sam, a ne ispunjava uslove... portparol u mirovnoj misiji. mislim, znamo ko postaje portparol. "lepo lice" da upotrebimo eufemizam. eto i ona Miškovićeva je od portparola postala direktor kompanije. sigurno zato što je stručna. samo neće da se disklouzuje u čemu je tačno stručna, ostavljeno je mašti na volju.

 

ja pozivam Puzovićevu na jednu sesiju sa komisijom u sastavu: Drug Crni, Kjuti i ja, da se utvrdi stepen stručnosti.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

znaš nekog takvog?


meni je logično da o državnim zaposlenjima sude državni službenici, jer najbolje poznaju državnu službu. u državnoj službi je sve propisano, svuda su taksativno navedeni uslovi, ograničenja itd. privatnik može da radi svojom odlukom šta god hoće u svojoj firmi, u okviru zakona, ali napredovanje u državnoj službi je bremenito ograničenjima, propisima itd.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Pa sve po propisima dakle :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

 

Lovac ubio lovca kod Bojnika, drugi lovac se slučajno ubio kod Čačka

Leskovačka policija uhapsila je danas D.P. (69) iz Bojnika zbog sumnje da je u lovu ubio drugog lovca, rekao je Tanjugu portparol Policijske uprave u Leskovcu Boban Zdravković, dok je u Gornjoj Gorevnici kod Čačka nađeno beživotno telo muškarca D. T , za koga se veroje da se slučajno ubio u lovu.

Ubistvo se desilo u ataru sela Plavce u opštini Bojnik. Grupa lovaca koja je učestvovala u lovu napravila je pauzu i neki od njih su odložili oružje na haube automobila. Kada su krenuli, osumnjičeni D.P. je uzeo pušku koja je opalila i direktno pogodila S.S.

 

Prema rečima meštana i lovaca iz ovog sela, nesreća se verovatno dogodila kada je puška slučajno opalila dok se nastradali D.T. koji je i sam lovac, kretao terenom zaraslim u šiblje.

 

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/422286/Lovac-ubio-lovca-kod-Bojnika-drugi-lovac-se-slucajno-ubio-kod-Cacka

 

Koliko li su ovi popili pre nego što su krenuli u lov? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...