Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

7 hours ago, Jose Jimenez said:

Leskovac, Vladičin Han..

 

Vladičin han takođe da.

1 hour ago, voodoo_ said:

Ne lupajte, Užice je jedan od autentičnih srpskih gradova i milina je prošetati tuda. Čačak je prerasla kasaba tho.

Bio sam više puta, stvarno nemam takav utisak.  Uvek neka deprimirajuća scenografija, zgrade one, ljudi... i nema veze sa sletanjem iz njujorka i jezivim utiskom (hvala togfu za podsećanje na taj biser), ima lepih gradića, naselja kod nas, daleko od toga, ali prosto Uzice mi je uvek bio mega bedak. Baš kao i vladičin han.

Evo na primer za Valjevo nemam baš takav utisak, što ima Kili, ali morao bih malo da prevrtim film da se prisetim.

Isto za Leskovac, meni je Leskovac generalno ok, bio sam nekoliko puta, ali evo Kaliju se ne dopada.

Tako da očigledno je ko kako doživi.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Lucky said:

Evo na primer za Valjevo nemam baš takav utisak, što ima Kili, ali morao bih malo da prevrtim film da se prisetim.

Tako da očigledno je ko kako doživi.

 

23 minutes ago, reki said:

zato jer ides svuda kolima. kad izadjes iz kola dobijes opciju da posetis mnogobrojne planine i vidikovce koji su u okolini !

ali to tebe ne zanima jer si BOTINA

Svratio sam u Valjevo posle posete Divcibara, tako da PK Reki!

Svakako mi je bio utisak tuge, cemera i jada cak u samom centru sa sve ljudima koji izgledaju depresivno i gradjevinama iz 90ih koje nisu renovirane od tad.

Mada tako isto mi je izgledao i Nis pre 10ak godina :tf:

U svakom slucaju, sve je bedno sem BGa :DDDDDD

Link to comment
Share on other sites

Quote

Da "nesreća" nikada ne ide sama možda najbolje zna lider LDP-a Čedomir Jovanović koji, doduše, ovih dana čini sve da upadne u nevolju. Tako je danas, svega četiri dana pošto ga je tašta prijavila za nasilje u porodici, prekoračio brzinu za volanom "tojote" u Norveškoj ulici na Novom Beogradu zbog čega ga je zaustavila saobraćajna policija i pritom utvrdila da nema ni važeću vozačku dozvolu.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Ahaha pa jebote 😄

ali to da nema dozvolu me dokusurilo :))

pazi, da nije Čeda a da je ovako zaređao taj bi ili bio doživotno u zatvoru ili ... pa ... neki političar na funkciji ... hm ... dođe mu na isto 🙂 zar nije čak LDP nešto i podržao bio SNS ili tako neka nebuloza.

Link to comment
Share on other sites

hahaha

Quote

 

"Бели" ускоро крећу у патроле у Београду – шта је ново у односу на комуналну милицију
"Бели" – београдски лични, биће ускоро на улицама, грађанима надохват руке. Задржаће све надлежности комуналних милиционара, али ће имати и нове обавезе. Екипа РТС-а била је са њима на терену.

У Основној школи "Свети Сава", у 11 сати, родитељи су чекали ђаке, док су "Бели" патролирали. Наишао је возач који је желео непрописно да се паркира испред школе. "Бели" су му пришли и рекли да ту не сме да стане. То је једно од задужења које ће имати.

Свакодневно ће прикупљати информације са терена, а грађани ће моћи им приђу и укажу на проблем.

"Бели" ће носити исте униформе као комунална милиција, али ће имати нову налепницу, док би на леђима требало да пише "Бели".

"Тим изласком на терен идемо на то да Бели, ако примети прљање јавне површине, не ради семафор, поломљена је клупа, да он одмах реагује и да одмах надлежна служба изађе да реши, а не да чекамо неку баку или деку да нам то пријаве", објашњава Соња Божовић Подунавац.

 

Zamišljam samo u americi komunalce koji se zovu "WHITES" :))

Na stranu što nemaju nikakve dodatne ingerencije u odnosu na komunalce, već je samo način da zaposle još ljudi
 

Quote

 

"Белих" тренутно има око 400, а градске власти кажу да би у наредном периоду требало да их буде 1.000.


 

moram da priznam da me je ime dosta iznenadilo :))

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jose Jimenez said:

ovo je ono što je kačio već Igor, najbolji je deo i dalje sa hranom i što nemaju grejanje:

Quote

 

The UK outlet Express, likely sick of this happening on its own shores and not inclined to be charitable, wrote that the protestors "pleaded for medical treatment because their hands were sore and moaned that they couldn’t go to the toilet." The paper interviewed one protester who said of staff, "They refused our request to provide us with a bowl to urinate and defecate in a decent manner while we are glued," and, "We can't order our food, we must use the one provided by Volkswagen. Lights off. Random unannounced checks by security guards with bright torches."

What Express left out is that the reason it could interview a protester was because he'd been removed over a potential medical issue and was being held by police. The remaining eight protesters, along with six Scientist Rebellion members who weren't glued, stayed in place through the night to Friday morning. The most recent post on the outfit's Twitter page at the time of writing said police had arrived in the morning to arrest everyone. According to German outlet Welt, "The police then took action against the other activists on Friday. Criminal proceedings were initiated for trespassing, coercion and property damage."

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da stavim u UPT kad sam video da će TraNp da se kandiduje, ali sam onda video da je i Bajden rekao da će da se kandiduje pa to mora ići u njuz :))

Quote

Aktuelni predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Džozef Bajden ranije je najavio da će se vjerovatno kandidovati i na narednim izborima 2024, a isto je uradio i njegov kandidat na prethodnim izborima i bivši predsjednik ove zemlje Donald Tramp.

ima 80 godina, znači imaće 82 godine ako se tad bude kandidovao 🙂

treba da mu daju onaj test sa crtanjem sata što je mešuga pomenuo pre nego što mu dozvole :))

Link to comment
Share on other sites

Mislim da se kod njih nije skoro desilo da se aktuelni predsednik ne kandiduje posle prvog mandata. Tj poslednji kome se to desilo je bio Lindon Džonson koji je došao 1963. na mesto predsednika kada je Kenedi ubijen, pa dobio izbore 1964. pa je mogao da se kandiduje i 1968. ali nije hteo. Tako da su oni vrlo dobro znali i kada je Bajden prvi put bio kandidat da u slučaju pobede ide i na reizbor i u kakvom je stanju i koliko će godina tada imati. 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Mislim da se kod njih nije skoro desilo da se aktuelni predsednik ne kandiduje posle prvog mandata. Tj poslednji kome se to desilo je bio Lindon Džonson koji je došao 1963. na mesto predsednika kada je Kenedi ubijen, pa dobio izbore 1964. pa je mogao da se kandiduje i 1968. ali nije hteo. Tako da su oni vrlo dobro znali i kada je Bajden prvi put bio kandidat da u slučaju pobede ide i na reizbor i u kakvom je stanju i koliko će godina tada imati. 

ma jasno je to,  ali prosto nije bio "bolji" kandidat od njega.

sad je samo pitanje dal' će priroda da odradi svoje, a možda će i da ga deepfejkuju - ko zna dokle će tehnologija da ode tad!

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Dule_smor said:

Jer je imao deciju paralizu od mladosti, a ne jer je bio izlapela dementna matora drtina.

Stoji, samo kažem da kolica nisu merilo 🙂 

Ali svakako i Tramp da je izabran u drugi mandat bi bio najstariji američki predsednik do tada na vlasti sa 78 godina, poslednji najstariji je bio Regan koji je imao 77 na kraju mandata. S tim da je Bajden imao 78 kada je stupio na dužnost. A fun fact je da bilo da na sledećim izborima pobedi Tramp ili Bajden (ako ta dva budu kandidati) taj će biti ubedljivo najstariji predsednik USA na funkciji do sada, ako bi doživeli kraj mandata oba. Jer je Tramp 4 godine mlađi, ali je ove četiri godine "pauzirao". Takoreći zlatno doba za Igorovu generaciju 😄 

  • Like +1 2
  • Downvote (-1) 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...