Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

Грчки медији јављају да је на Миконосу пет особа завршило у болници јер су конзумирали слаткише које су у собама оставили гости, а који су били пуни халуциногених супстанци.

Како јавља Прототема, пет чистачица је примљено у болнице пошто су јеле чоколаде и слаткише који су остали у фрижидерима након изласка гостију.

Испоставило се да слаткиши садрже псилоцибин, супстанцу чији су ефекти слични ЛСД-у и која може изазвати еуфорију, будност, наглу промену емоција и халуцинације. Случајним жртвама није било јасно шта се дешава док нису потражиле помоћ лекара.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dule_smor said:

Salu na stranu, meni zaista nisu jasni ljudi koji kupuju nepoznate sumske gljive od random prodavca na pijaci, stvarno treba biti nepametan za tako nesto

apsolutno ... meni frka i ove upakovane u prodavnici nekad da kupujem da ih nije brao neki pijani lik, a kamoli ovako na pijaci kad uzimaš.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, reki said:

image.png.c6421c1cf5d9e1c6607724e2af7fdb37.png

 

: )

Који му је профил на линкедину? Да га додам, делује као да зна шта прича!

17 hours ago, Dule_smor said:

Salu na stranu, meni zaista nisu jasni ljudi koji kupuju nepoznate sumske gljive od random prodavca na pijaci, stvarno treba biti nepametan za tako nesto

 

13 hours ago, Lucky said:

apsolutno ... meni frka i ove upakovane u prodavnici nekad da kupujem da ih nije brao neki pijani lik, a kamoli ovako na pijaci kad uzimaš.

Ја редовно купујем печурке од једног лика, који има тезгу на Земунској пијаци (:tf:). 

Мени је још фасцинантније да људи не разазнају исте, но, сличне јесу свакако. 

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, SATAN said:

Мени је још фасцинантније да људи не разазнају исте, но, сличне јесу свакако. 

kako da razaznaju pocepane pečurke? ili misliš ova što ih bere?

ako nisi ispratio ova što ih je brala i prodavala prodavala ih je "pokidane" tu i tamo - ne možeš ni da ih identifikuješ.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SATAN said:

Ова што их бере. Једино да не види, мада ми је то јако чудно.

О куповини "покиданих" печурака нећу ни да говорим. 

brate, ko zna ko je to prodavao. 

  • a. matora baba od 80 godina koja treba da nosi naočare ali ih ne nosi jer "vidi i dalje dobro".
  • b. malo mlađa baba koja je pre toga drmnula 2-3 radže pa je pored tih pečuraka ubrala još pet kila okolne zemlje i travuljage i koječega još 🙂
  • c. neka što je zabole otišla i ubacivala bez razmišljanja jer "tu ne rastu otrovne zna ona tu bere već dvaes' godina"
  • d. neka što ih uopšte nije ni brala nego joj dođao đura stolar i rekao e mileva ubrao sam ove juče deder daj ih tamo na prodaju kod tebe na tezgi delimo po pola profit.
  • e. etc
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...