Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

12 hours ago, absolute said:

Tesko je oprati, iseci i zaciniti salatu 😄

Zezam se malo, kad pravim rostilj volim sam sve da pravim. A krompir mi nesto ne ide sa rostiljem 😕

Ok mi je krompir sa onim ispod sacha i te fore, ali pljeke, cevapi, kobaje mi nesto idu samo sa salatom :c

dal mi veruješ da me najviše mrzi da pravim kupus salatu 🙂 leti kupus na sve strane kako god da ga sečeš, bukvalno moram da nađem ako postoji neki uređaj koji će taj deo da mi reši i da iseče (neki super secko) i mislim da će mi biti lakše. pošto kupus salatu baš volem 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Lucky said:

dal mi veruješ da me najviše mrzi da pravim kupus salatu 🙂 leti kupus na sve strane kako god da ga sečeš, bukvalno moram da nađem ako postoji neki uređaj koji će taj deo da mi reši i da iseče (neki super secko) i mislim da će mi biti lakše. pošto kupus salatu baš volem 🙂

000000000001105386-main-jpeg-580-convers

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, AlexG said:

000000000001105386-main-jpeg-580-convers

ali zar ga to ne napravi onako sitnim? to mogu i ja - ubacim u blender, više gledam dal' ima nešto da ga napravi onako kao u kafani kad uzmeš 🙂

9 minutes ago, absolute said:

Ma ja sa ovim za minut

 

nemoj nikolasi da ovo vidi!

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, absolute said:

Tesko je oprati, iseci i zaciniti salatu 😄

Zezam se malo, kad pravim rostilj volim sam sve da pravim. A krompir mi nesto ne ide sa rostiljem 😕

Ok mi je krompir sa onim ispod sacha i te fore, ali pljeke, cevapi, kobaje mi nesto idu samo sa salatom :c

Bukvalno, kakav kromipri na roštilj, samo luk/kupus/paradajz. 

Pro tip - u Lidlu ima neki aromatizovani balsamico kurčić "Italiamo", tri ukusa, standard, malina i naradža, znači naradža OTKIDA u salatama, a može i u blender/sokovnik u smuti/šejk/štagod, može direkt po mesu, po povrću, ribi,  može u/na šta oćeš. Ja poneo na prošli roštilj, izneverovali smo koliko je dobra salata bila sa tim.

  • Like +1 2

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

smara seckanje kupusa, ali ne moze da se poredi sa seckom/rendama i slicnim sranjem, previse ga izmrvi

ako neko ima onaj MANDOLINE kako zovu zapadnjaci, moze da ostavi utisak (al ne ovaj ogromni sto je okacen, nego onaj sa topshopa! )

6 hours ago, killYg0r said:

Platiti 25 dinara 100 grama ili seckati i prati 300 delova neke masinerije.

Nije tezak izbor

pa ono, kod kuce mozes da stavis kvalitetno maslinovo ulje i da zacinis kako zelis!

Edited by reki
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, millanče said:

Bukvalno, kakav kromipri na roštilj, samo luk/kupus/paradajz. 

Pro tip - u Lidlu ima neki aromatizovani balsamico kurčić "Italiamo", tri ukusa, standard, malina i naradža, znači naradža OTKIDA u salatama, a može i u blender/sokovnik u smuti/šejk/štagod, može direkt po mesu, po povrću, ribi,  može u/na šta oćeš. Ja poneo na prošli roštilj, izneverovali smo koliko je dobra salata bila sa tim.

Recept za zacinjavanje zelene salate

Senf, med, malo sirceta, so i ulje

Moguce i da znate, al meni je salata. Ajlepsa kad je tako zacinim.

 

9 minutes ago, reki said:

kontam da je ovako nesto ok stvar

81lo1Wqn39L._AC_SL1500_.jpg

Au brate, ovako Shreder iz nindza kornjaca pravi salatu 🙂

  • Like +1 2

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, reki said:

ko neko ima onaj MANDOLINE kako zovu zapadnjaci, moze da ostavi utisak (al ne ovaj ogromni sto je okacen, nego onaj sa topshopa! )

pa da, kao neki "super secko" ili kako bi se kod nas to zvalo.

to je moguće dobro rešenje, moraću da vidim šta ima na pijaci da se pazari.

11 hours ago, millanče said:

Samo nek je kontenta, makar i oftopika 😄

a brate, ovo je njuz nije njuz, tu realno sve može da se ubaci! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...