Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

https://www.nytimes.com/2022/07/20/sports/quidditch-quadball-name-jk-rowling.html

Quote

Quidditch Becomes ‘Quadball,’ Leaving J.K. Rowling Behind

Quidditch, the sport of boarding school wizards riding broomsticks in “Harry Potter,” will become “Quadball” to the humans who play the game in real life, its leading organizations said on Tuesday.

 

Čekaj bre, ovo igraju u RL?? doduše bez letećih metli i čega sve 🙂

 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

ja ne znam gde ovo da postujem al moram negde, mislim da moze i ovde posto nemamo #CRINGE topic

 

Momcilo ima novu stvar, postao je gospodar vremena realno plus je kao POLITICKI ANGAZOVAN, pokrio je sve aktuelne teme od vakcina do ratova!

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, togFU said:

Momcilo ima novu stvar, postao je gospodar vremena realno plus je kao POLITICKI ANGAZOVAN, pokrio je sve aktuelne teme od vakcina do ratova!

 

Videh ovo pre nekog vremena, meni deluje kao Bajagin "odgovor" na Konstraktu 🙂 U fazonu u je vidi ovo šta je uradila, sad ću ja svoju verziju da izbacim 🙂

čak ima i neke slične stihove 🙂

Link to comment
Share on other sites

To nisu novinari. To su specijalisti za generisanje naziva koji najbolje primamljuju ljude da kliknu na link da bi google algoritam to ubeležio kao jedinstven pregled i udelio im 0.01$ regionalnog prihoda za marketing.

Novinari su nešto drugo.

  • Like +1 2

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

mada razmisljam, jel postoji portal koji ne radi ovakve stvari? tipa izvestava dnevno vesti iz srbije a i iz sveta, i da je objektivan relativno 😄 

naravno da nije isplativo, ali zar nije to nesto sto treba ovom narodu 😄

rts sajt mi deluje najblizi tome

naravno suzdrzavaju se od kritikovanja vlasti, ali nemaju bas senzacionalisticke naslove toliko

Edited by reki
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, reki said:

mada razmisljam, jel postoji portal koji ne radi ovakve stvari? tipa izvestava dnevno vesti iz srbije a i iz sveta, i da je objektivan relativno 😄 

naravno da nije isplativo, ali zar nije to nesto sto treba ovom narodu 😄

rts sajt mi deluje najblizi tome

naravno suzdrzavaju se od kritikovanja vlasti, ali nemaju bas senzacionalisticke naslove toliko

RTS ... ja to gledam kad me zanimaju glavne vesti, jer nemaju te tabloid stvari i "oldschool" su a generalno dobiješ info za sve što je bitno od vesti.

a to da li je pera obio trafiku a to je ustvari trafika od nade topčagić a u njenoj zgradi živi neka šurnjaja zorana što je ubio pevačicu jelenu nije mi puno bitno.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Током протеклих пет година, више од 12 држава је усвојило законе који дозвољавају кутије за бебе или проширују опције сигурног уточишта на друге начине.

Предаје у сигурном уточишту, кажу стручњаци за репродуктивно здравље и добробит деце, вероватно ће постати све чешће након одлуке Врховног суда да поништи случај Роу против Вејда и забрани абортус.

 

Doduše, ne znam iskreno dal' je za njuz, nisam siguran da je alternativa bez ovih kutija bolja 😞

Link to comment
Share on other sites

https://www.dw.com/en/brazil-german-diplomat-arrested-suspected-of-killing-husband/a-62735111

Quote

German consul Uwe H. was arrested by Brazilian police on suspicion of killing his husband and trying to cover up the alleged crime. Authorities said the victim, a Belgian national, had been severely beaten first.

Verovatno to što je ubio Belgijanca mogu da mu uzmu kao olakšavajuću okolnost 🙂 

 

 

 

 

lol, Arapi

https://aviationsourcenews.com/news/qatar-airways-b777-sustains-wing-damage-while-taxying-at-chicago-ohare/

 

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...