Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

1 hour ago, mohr said:

vec na dementizam u njihovim glavama

Da, ali imas takvih pun kurac i u 4k samo malo malo manje, a razlika u poznavanju igre je bas znatna. Vjeruj mi na duze staze, uopste se ne isplati igrati taj 4k bracket:D

@camuga da ima ista drugo da mi je iole zanimljivo, rado bih igrao:D, odvratni volvo usra kanter ruke im se osusile

Link to comment
Share on other sites

Mohr je pod utiskom da je lepse na 4k jer su stompovi manje jednostrani i kanceri manje primetni, ali vise dusu jede ovo na 4k kad dobijes 4 lika koji su kripoudaraci koji hoce da farmaju 50 minuta iako ce izgubiti i lejt gejm svejedno a plus ne znaju osnovne mehanike kao sto ih je pobrojao mladen. Ja sam brate u ruke los ali krsim se i lomim kad ih gledam kakve nebuloze rade.

...

Link to comment
Share on other sites

Ja bih igrao 100% gejmova supporta ali me onda nosi struja win/lose kako mi ljudi dolaze, imam 0 impakta na ishod tih gejmova, zato sto odu u minut milion i ne mogu sam. Milion i jedan game sam imao 3-0-5 pocetke sa vengom ili rhastom i izgubio jer cores nemaju mozak. Najvise me dusa boli kad puknem smoke, prilazim iz dobrog ugla, pingujem 9 puta, proverio manu i cds mid igracu, spamam chat/wheel "GO GO GO" i kad pridjem i otvorim lik kasni sekund i po minimum. Istog trenutka mi se ne igra game vise i toksicni sam sarkasticni smrad koji verbalno maltretira saigrace.

...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Mladenq said:

u 4k bracketu otkako me intentional throwing tu bacio

pa u tom grmu leze mentoli :) u int ranked su sad svi degenerici svakog bracketa na okupu... limbo zona dote :/ ne moze se od dota igraca ocekivati poznavanje igre , ne na 4k i 5k... to je shablon u njihovim ogranicenim glavama - uzmes heroja i farmas farmas dok ne skupis odredjen broj itema i onda eventualno moze da se nesto pokusa oko 25. , 30. minuta... ako se desi fail back to farm. ipak su itemi krivi sto neko ne moze da shvati ulogu svog heroja early, mid i late game... itemi su i krivi sto se neki skillovi ne koriste dok se ne sakupi blink, force, vanguard itd. to je najmucnije gledati , kako debil pokusava da skupi neki item i misli da ce nesto uraditi na mapi a vec ga vidis dok jungluje da ne zna sta radi i da ce feedovati njegovim ogranicenim mozgom :(

Link to comment
Share on other sites

da da, to imas na svakom gejmu, ili kod svog ili kod protivnickog corea, bilmezic prati to sto mu je zacrtano twitchom, te waypoints, ni najmanje se ne prilagodjavajuci partiji u kojoj je, on ce da radi to i to jer je vidio od nekog proa i to ce da radi sta god da se desava, najcesci scenario bar u mojim partijama, ima tako nekog ko moze da splita, alch, voker, i on 40 minuta splita ni ne pomislja da udje u bilo koji teamfight dok nas pisaju vs, i ima on farm dobar, daleko bolji od najnafarmanijeg kod vsa ali sta ce da se desi u 90% slucajeva, poginuce degenerik jednom bez buybacka i izgubicemo...

ali ako sam se u sta dodatno uvjerio ovih zadnjih godinu dana otkako 'mohrujem' to je da ona 'sistem je kurcina ja sam mnogo bolji, ali se zbog sistema ne mogu izvuci iz govana' ne da ne pije vodu nego je teska lafina da ne moze biti teza, jer sam bukvalno pa bar 3-4 puta spadao na 4.3, 4.4 i onda tol'ko popizdim zbog ubertrash kvaliteta partija da za 10ak dana malo ozbiljnije igre izadjem bez problema bukvalno na 5.3, 5.4 opet i tako par puta, pa bukvalno sam prosli mjesec za 10ak dana sa 4.7 dosao na 5.2 igrajuci jebeno iskljucivo supporte sa kojim je realno najteze izaci iz 'trenches' ako si realno msm bolji od tog nivoa gdje si trenutno, i naravno imas milion partija gdje ti nista ne mozes uraditi kako god da odigras ali ako si stvarno bolji od tog mmra gdje si, sa malo ozbiljnijom igrom (u sustini samo da ne rageujes) ces bez problema izaci iz govana
 

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

polomiti miraklu ruke irl za svakog juggernauta i ostale govnave heroje sa armletom, majmun mi gubi gejm jer ima u 4 slota phase basher armlet i mom na juggeru u minuti 50 jebem mu mozak posrani

naravno da je anonymous na dotabuffu govnar akaunt bajerski pu

...

Link to comment
Share on other sites

TB #1, prebijamo protivnike, nece da uzme bkb nego ide diffusal protiv meduze koja u tom trenutku ima 6/7 farm na mapi i 1150hpa i 650 mane, i naravno stompuju ga 15 puta za redom nyx/vs/slardar i odjednom je min 50, on ima fresh 10 sec bkb i izgubljen game.

...

Link to comment
Share on other sites

Ma e, sta cu ja kad 70% gejmova nemam ni sansu da se poigram nego me mercilessly stompuje 5 likova jer moj tim radi questove po mapi i pravi neke jako cudne izbore. Mislim, dolaze mi likovi koji kao na screenu igraju 18 dota dnevno i imaju 0/18, vicu gg we lost od -40 sekunde pre nego sto su videli neprijatelja na mapi i unistavaju inventare i kurire na bounty spawnu. Ovoliko acc buyera i turaka nisam video u zivotu.

+irl drugari su mi kompletno retardirani i stoti put gazim pravilo da ne treba dotati sa njima, mislim vise se tad iznerviram nego u pubu.

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...