Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

Nista gore nego igrati supporta za idiota. Sedis i gledas kako je idiot i ocajan i kako nista nece uraditi i znas da ce doci trenutak kad mozes da biras koji od protivnickih prefidovanih kerija ce analno da te napastvuje ili ce jednostavno protivnicki tim da te ugura u bazu jer tvoj heroj nema dovoljno uticaja zbog pozicije koju si igrao. +1 za sve fellow supportove tamo napolju

Edited by shpanac
  • Upvote (+1) 1

...

Link to comment
Share on other sites

2 mentola rusa su se posvadjala ko ce mid i na kraju sam zavrsio sa bounty/pudge dual mid partijom gde su nam se usetali u fontanu u 20. min... ja ne znam zasto uvek meni ulaze mentoli koji hoce da eksperimentisu sa nekim fascinantnim buildovima,laneovima,itemima etc. na eu east mi ulaze peruanci VOIDi a na EU WEST jebeni RUSI pudgevi,rikiji,bountiji i tako. 

a u pauzama od tih bisera igram seeker,lina,lesh,lancercancer gameove i naravno u glavnom ja moram da budem solo supp....

volvo ako ne popravi ovaj bogaljski ranked mm zelim im da ih pogodi asteroid u sred HQ!!!

Link to comment
Share on other sites

taj lc nije ginuo gore zato sto sam ja bio afk,taj furion nije ginuo u shumi zato sto sam ja bio afk,ta mirana i wk na lejnu nisu ginuli zato sto sam ja bio afk,glup si jednostavno,da ne pominjem sto smo i obe rune uzeli zbog mene,likovi su isfidali 1 po 1 portajuci se na tower dok wyvern i storm afk farmaju shumu,naravno da cu se izrejdujem na retarde jer gube game koji je max trebao trajati 25 minuta,mmr mi nista ne znaci ako je game nekvalitetetan i pun jebenih idiota,izgubio sam i pre toga game sa synderenom protiv limpa ali je game bio kvalitetan i naravno da rec nisam rekao nikom iako je bilo fejlova tu i tamo

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam ni rekao da si bio afk, dok nisi odlucio da throwas. Btw, niste uzeli obje rune, LC je uzeo gornju, tvoja logika tu je bila bolje da osiguras runu za offlane windrunnerku nego za svog mid storma. Tesko da si imao neke veze sa ubijanjem LC-a, tek si ga mozda sesti ili sedmi put ubio kad je vec bio nafeedao do smrti. Dalje, kao ES nisi odlucio da roamujes recimo mid, da pomognes stormu da genkas mene, nego si bio u lejnu sa wr bezze leachovao xp i prvi put kad je popila arrow ti nisi imao mane za fissure da je spasis, koji kurac je onda tvoj doprinos prvih 5 min? Sto si rotirao na svaka 2 min po runu i nazad u lejn? Lol. Mislim ovo je sto se tice tvog gameplaya, posto njega potenciras, daleko je od savrsenog, iako da budem iskren nisi ti ni bio los, imao si ok poteza ali tvoj gameplay uopste nije poenta nego tvoje cancer ponasanje.
Ti si tipa spreman da upropastis gejm svojoj trojici igraca jer imas jednog debila... To je tvoje rezonovanje i mislis da si u pravu, haha, Zapitaj se malo.

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

jedino sto si u pravu je da je lc gore uzeo runu,o5 ne znam kako ako ste dole bili trojica,da je samo 1 debil,precutao bih sigurno,bs sa dagonom,wyvern koji farma shumu dok nas pushujete i wr koji "juri"a arrowe po mapi iako ih vidi na wardu,samo storma mogu da razumem kad farma jungle jer je imao lesha na midu mada je svejedno lik retard kad je 1st pick storma,izneo sam ih taj early game,video da nema vajde i jednostavno odustao a ti si prvi isprozivao zbog mog nekog fissure-a gde sam spasio nekog lika jer sam eto good guy,iako sam trebao da ga pustim da umre :D

Link to comment
Share on other sites

Pa ofc, ima l' goreg tipa na ovoj doti od onog koji kaze nakon 10 min "gg, i'm done, finish" i onda ide po mapi i pomaze sa fissureom :D. Stvarno mi nije jasno to odustajanje, msm i ja rageujem prvi, kad je ovaj lc umro po peti put odmah sam na global "report him" :D ali ne znam zasto ikada odustati bar tako rano i upropastiti svima gejm.

Link to comment
Share on other sites

zato sto sam game pre toga takodje supportao na slican nacin,dobijamo early,vodili ogromnu razliku i na kraju naravno pukli,nas 2 srbina igrali koliko je bilo moguce,supaman ih je bas kidao,ja sa wd-om supportao,3 russtarda isfailovala i tako izgubis 1 h...nisam to hteo da se desi i u ovom gejmu a po njihovoj igri je to bilo neminovno

Link to comment
Share on other sites

bs i wyvern mozda nemaju stun ali su daleko od lakog lejna,nije ni moja wr bila nista bolja,kad god bih roamovo lik bi poginuo,nisam mu ni rec rekao,ne smeta mi taj feed na offu,smeta mi rambo feed kad mislis da si mnogo jak i ides i gines,jos se portaju 1 po 1 i umiru a i ja sa njima u pokusaju da ih spasavam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...