Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

gde je to da ne odemo nikad?

 

ah da, Staklopan u Bulevaru broj 209, negde tamo oko one poslastičarnice Lion i onog propalog "kazina", sa leve strane kad se ide iz grada.

 

Zaboravio si da napises incoming posle csb lukey

 

pre sam očekivao da mi neko napiše "ne piše se dali nego da li" :)

Link to comment
Share on other sites

Zato i tužan smajli  :tf2:

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

 

treće, najbolje, titanfall poster koji je bio sklopljen (rasklopi se x 6 tih kvadrata u koji je sklopljen) SU URAMILI SKLOPLJEN. Kad su mi dali uramljeno onako, rek'o skrivena kamera. Kako neko nije skapirao da se poster otvara, nije mi jasno.

 

Nasmejah se grohotom. :D Kapiram da je ram malen, u dimenzijama sklopljenog postera? :)))

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Čekaj, uramili su ti sklopljen poster iz šest segmenata, pa se sad vidi samo jedan segment (koji je uramljen)? Jesi im ti bio, ono, prva mušterija ikada?

Meni su ovo za zakačaljke sa strane uradili na onoj puzli ogromnoj sa brodovima, neki majstor tamo je bio u fazonu "a, ovo ne treba ovako da stoji?" Ne, dobro je, baš ću da je okačim uzduž da uštedim na zidu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

haha, realno ... :) ali nije baš. no pokupio sam jutros "normalno" uramljeni poster, sada je sve ok :)

 

@ topic - niggeru, rejoice!

 

 

Najveći austrijski proizvodjač začina Kotanji (Kotanyi) premestiće, zbog ruskog embarga na uvoz proizvoda iz zemalja EU, svoju proizvodnju i pakovanje proizvoda za Rusiju u Srbiju, tvrdi bečki dnevnik Kurir.

Link to comment
Share on other sites

Tri žene u vozilima se susrele u Vladimira Karića na ćošku sa Braće Radovanović, valjda radi linkovanje, i ne znam kako je ta situacija izašla na dobro. Ova ide odozdo iz Južnog Bulevara i hoće desno u Braće Radovanović, ova druga iz Braće Radovanović hoće dole levo ka Južnom Bulevaru a ova treća ide odozgo iz Vladimira Karića i hoće levo u Braće Radovanović. E sad, kvaka je što ova da bi otišla desno ova što je u Braće Radovanović mora da prva prođe jer je takva ulica, ali ona to ne radi jer želi da ova prva skrene desno a ova što ide odozgo se natrtila da već ide levo ... verovatno ništa nije jasno šta sam napisao ali trebalo im je dobra 2-3 minuta da se kojekakvim napred-nazad kretanjem skapiraju i odu svaka svojim putem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...