Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jedno pitanje i podpitanje u vezi električnih instalacija:

 

- jel radi EDB menjanje kutije sa osiguračima u stanu ili mora da se cima neki privatni majstor? I koliko to košta (odokativno)? Sa tablom do 10 automatskih osigurača.

 

Hvala

pljk!

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje i podpitanje u vezi električnih instalacija:

- jel radi EDB menjanje kutije sa osiguračima u stanu ili mora da se cima neki privatni majstor? I koliko to košta (odokativno)? Sa tablom do 10 automatskih osigurača.

Hvala

Ja bih rekao da je to na tebi, odnosno električaru koga budeš doveo

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ne znam tačan odgovor ali znam da EDB na svom sajtu ima ceo cenovnik usluga i bio je dosta detaljan, pa pogledaj tamo da li piše nešto o tome.

 

pa gledao sam tamo, čak i srčovao (i to ćirilicom jer tako kažu da mora) i ništa pametno, a sajt je očajan naravno, kao i većina sajtova državnih institucija. Daleko bilo da sam našao šta sam tražio iz par klikova. Ima deset cenovnika i neke opcije kojih čas im,a čas nema. 

 

Ja bih rekao da je to na tebi, odnosno električaru koga budeš doveo

 

Da, izgleda da je ipak tako. Čak i piše na nekoj rendom strani:

 

http://edb.co.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=129:prijava-kvarova&catid=34:informacije&Itemid=149

 

У надлежност Електродистрибуције Београд не спада одржавање кућних и електричних инсталација у зградама. За ову врсту кварова потрошачи морају сами да ангажују надлежну службу или сервис одржавања електроинсталација.

.. još kada bi Elektrodistribucija imala nekim čudom, daleko bilo, takvu nadležnu službu.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...