Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

dajte nekog proverenog ko radi dezinsekciju :c na gajbi u bg-u su pocele da se pojavljuju bubasvabe, jebo im pas mater, a ja hvala bogu imam fobiju. vidim tipa jednu u 3-4 dana, pa bih da sasecem to u korenu

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ili kreneš da radiš pa ustaneš ujutru i ideš na posao!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Otisao na svadbu sa kolegama (prvi put) i napio se ko svinja. Cisto da se pokazem u pravom svetlu :) 

 

dajte nekog proverenog ko radi dezinsekciju :c na gajbi u bg-u su pocele da se pojavljuju bubasvabe, jebo im pas mater, a ja hvala bogu imam fobiju. vidim tipa jednu u 3-4 dana, pa bih da sasecem to u korenu

 

Ne bacaj pare na raid i ona ostala govna vec lepo odes u poljoprivrednu apoteku i trazis nesto "jace"  da pobijes govna ... jednom sam time namazao i ne samo da nema bubasvaba kod mene u stanu nego nigde ni u blizini, bojni otrov prve klase.

Jos uvek se nisam otrovao tako da je ok :D 

 

 

Kreneš u teretanu ujutru pa onda ima razloga!

 

o/

o

ili pojedes teglu slatkog i dobijes secernu bolest :) 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

dajte nekog proverenog ko radi dezinsekciju :c na gajbi u bg-u su pocele da se pojavljuju bubasvabe, jebo im pas mater, a ja hvala bogu imam fobiju. vidim tipa jednu u 3-4 dana, pa bih da sasecem to u korenu

ja sam istrebio bubašvabe jednim preparatom. samo da iscimam ženu da iskopa broj tih likova, stavljaju neku želatinastu masu, bukvalno kapaju to iz šprica. onda se to stvrde, kristalizuje i u roku od 15 dana su istrebljene ne samo bubašvabe, nego i sva ostala gamad.

skupi su, mislim da je akcija oko 5k dindži.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...