Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Opet su se skucala dva lika na ćošku Južnog Bulevara i Vladimira Karića, skoro pa se na mesečnom nivou tu neko lupa. I bogami su se dobro razvalili i još neki auto slupali što je bio parkiran. Sreća da je bila noć inače bi bilo znatno više učesnika a i pešaka. 

To je ista ona raskrsnica kod koje su napravili onu novu ulicu što vam rekoh, koja je bila završena mesec dana pre roka što je bio 31.12. ali od tog 01.12. stoji zatvorena. Pre jedno 2-3 meseca su montirali semafore koji nikad nisu pušteni u rad.

Link to comment
Share on other sites

ja sam moju platio 14k na popustu u jebenoj kiki. A kad sam kupovao, hteo sam onu što Filip ima u redakciji, sa metalnim naslonima, koja je tada u Jysku koštala fazon 6500 (sada je 10k na popustu), ili tako nešto. Sad ni sam ne znam zašto nisam kupio to tada nego ovo, milsim da je bilo nešto tipa - nemamo na lageru, biće za nekoliko nedelja :P

pljk!

Link to comment
Share on other sites

znamo se

<edit> dobar je kraj, ne kukaj </edit>

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ili nemoj da bacas drkicu tako lezerno!!!

 

za postoji i neki drugi način?

 

 

Možda je jebao na stolici a sramota ga da kaže!

 

možda!

 

... mada nisam :P

 

 

Jok, u toj stolici sedi dok piše po forumu :c

 

Pa već je neko napisao drkanje, tako da.

 

 

nije nego je namerno pokvario da bi mogao ruskim sistemom da je popravi, to čili najviše voli!

 

znaš me, znam te. Inače, ~500 dinara će me izađu obe ploče ali mora se sačeka do ponedeljka :P

 

 

ali sve je ok ako je to bilo slucajno

 

jeste.

 

 

Pocelo je, bez jakne se uvece vise ne izlazi!

 

jeste.

  • Downvote (-1) 4

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Bas se umorih. Juce do kasno bili kod ortaka na rodjendanu, danas petak na poslu klasika guzva, posle isao da donesem tortu da castim kolege, pa svratila rodbina kuci na rucak i uvece castio drustvo pice u gradu. Odoh sad da se komiram, omatoreo sam za ove proslave!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...