Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jasno mi je da neko kupi pola lubenice ali šta da radiš sa pola jednog limuna? Još bitnije - ko kupuje pola jednog limuna? Jel se ovi na B92 drogiraju više no inače?

 

Ko pravi limunadu od limun sosa?

znate li da li radi ljermontova (konkretno za vozacke dozvole) i subotom?

interneti kazu da radi (valjda), ali reko da vidim da li neko zna 100%!!!

 

I meni se cini da radi ali tipa do 1 ili 2

  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

U jednoj kili ima dal 5-6 limuna, juče čitam da je negde i 470 din, jebote pa kupiš litru mleka za jedan glupavi limun

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

znate li da li radi ljermontova (konkretno za vozacke dozvole) i subotom?

interneti kazu da radi (valjda), ali reko da vidim da li neko zna 100%!!!

 

Radi, ali ne znam do kad tacno, nije lose pozvati telefonom pa proveriti. Mada je moj savet ako ti je izvodivo da odes radnim danom popodne, rade do 20h i popodne obicno nema nikoga. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ženinoj koleginici, u sred bela dana, na parkingu Hemofarma, podigli auto i skinuli katalizator (još jednom čovi isto, na istom mestu). Kad je prijavila policiji, rekoše joj da se ne isplati da prijavljuje i pokreće proces, jer će troškovi toga biti veći od zamene dela (?!), a pandur joj je inače rekao da je "njemu majstor i skinuo to, pošto ima stari auto pa mu ni ne treba". Zar bre nisu dužni po službenoj dužnosti da ono, ne znam, rade svoj posao?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Bas tako a ne da postoje dupli arsini.

 

Ja sam shvatio da si ti kivan na policiju sto hapsi budale koji pale baklje po ulicama, a ne na budale koji pucaju po svadbama...

 

 

Samo da se javim da se vratih ziv i zdrav sa mora, sve je super bilo osim sto su oni arapi cigani! Odoh da se komiram, poz.

 

Arapi cigani = jebo ih alah i ko zabrani alkohol u arapskim zemljama....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

egipat bese? daj neke utiske :D

 

1. Dule ulazi u avion

2. Posle sat vremena, stjuardesa ga pita da li hoće nešto da popije

3. Dule pita je l imaju nešto jače od koka kole heheheee i traži da ostave flašu

4. White noise

5. Dule postuje na forumu kako je bilo super a Arapi su cigani

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...