Jump to content

SD Crvena Zvezda 2014/2015


Astora

Recommended Posts

Napadacki nije toliki problem kod njega, zna odlicno da se zagradi, ledjima da odigra, ali je mnogo ispadao u odbrani generalno, danas je par puta ispao ali je vrhunski blokirao par puta i odigrao odbranu... I njemu je mnooogo lakse(no shit) kad je Vilijams na parketu sa njim.

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

@ utakmica
 
poceo sam da gledam posle poluvremena
tuga koliko je Radonjic lose vodio u odlucujucim napadima(lose pravljeni ili nisu pravljeni faulovi)
 
Kalinic, Mitrovic i Bobi - clutcheri svi do jednog
Vilijams je promasio veliku vecinu bitnih suteva pred kraj,(Mekejleb bi sa pola gasa dao onaj zadnji napad  :tf: ) Dzenkins i Blazic kurcu ne vrede kada je bitno
 
Erceg je postao neverovatan igrac

ona trojka je bila dios mio
 

 

 

najljigavije govno ikada
 

kerem-gonlum-2010-9-8-15-10-57.jpg


 
 
@ ubijeni navijac
sada ce sigurno po Turskoj da se organizuju marsevi za ubijenog Srbina, kao sto je kod nas za ubijenog Francuza, takodje, napadaci ce dobiti 200 godina, roditelji ubijenog ce dobiti odstetu, izvinice se svi turski politicari..

Edited by leisure
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

@ ubijeni navijac

sada ce sigurno po Turskoj da se organizuju marsevi za ubijenog Srbina, kao sto je kod nas za ubijenog Francuza, takodje, napadaci ce dobiti 200 godina, roditelji ubijenog ce dobiti odstetu, izvinice se svi turski politicari..

da, ali ovaj nas nije nosio majicu sa zastavom domacina i vikao kako voli tu istu drzavu dok ga 60 ljudi nije ubilo kao u prvom slucaju :tf:

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ma nebitno, mislim da je to easy decision da pravis faul, narocito jer je imao odlicno sutersko vece...


mislim kapiram ja da niko nije ocekivao da ce da sutne sa 12 metara cetiri sekunde pre kraja, ali svejedno, logicno je da nece da ih puste da dodju do crte jebene da sutnu, zato pravis faul cim predju pola...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da li je moguće da je Radonja dobio neku gustu završnicu? Naravno, sada ne svojom zaslugom, al opet

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...