Jump to content

SD Crvena Zvezda 2014/2015


Astora

Recommended Posts

pa naravno da će da ostane, Ćoki drugog trenera ne može toliko da kontroliše

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

 ovaj astora je idealan navijač za naše muljarske klubove, toliko ružičaste naočare se retko nalaze

 

 klub u stečaj, govna napolje, kompletno nova uprava, počev od lika koji čisti svlačionice, peta liga, pa da krene da se radi od nule

 ovako imaš klub koji je klinički mrtav godinama, koga su oglodali lešinari do koske, a ovo mlataranje je od elektrošokova koje država pušta povremeno "da nam se ne ugasi najveći klub"

 

 serem se ja u taj klub i sva lopovska govna koja su kroz njega prodefilovala poslednjih godina

Stijo, ja svoj klub VOLIM. Neces verovati ali, imamo isto misljenje po pitanju nekih stvari. Gresis u ovom postu po pitanju mene!

 

Sa druge strane, prema najnovijim informacijama, 100 radnika u FK CZ ce dobiti otkaz u skorije vreme.

Pecnik dobio ciste papire i napusta klub.

 

KK CZ:

 

Iz sadasnjeg tima, pod ugovorom su: Nikola Rebic (2017), Branko Lazic (2015), Jaka Blazic (2016), Carls Dzenkins (2015), Luka Mitrovic (2016), Marko Tejic (2017), Bobi Marjanovic (2015).

Dzenkins ostaje Zvezdin ukoliko do 21. jula ne pronadje NBA angazman. Nelson ima opciju produzetka saradnje na jos godinu dana a ostali su za sada slobodni.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

 

Поново отворени рачуни фондације

Због великог интересовања навијача Црвене звезде који су се у претходном периоду распитивали за начин на који могу финансијски да помогну свом клубу, отворени су рачуни Фондације Црвена звезда на које ће моћи да се уплаћује новац.

Оквирно сваке две недеље биће рађени пресеци стања, односно уплата средстава, и јавности ће бити омогућено да види где је уплаћени новац отишао, односно на које потребе.

Рачуни за уплату средстава су следећи:

Број динарског рачуна: 160-331620-48, код банке Интеса и

девизни рачун број: 00-508-0003357.5

ИБАН: РС35160005080003357574, такође код банке Интеса.

Више информација можете добити на број телефона 011/76-72-061 или путем факса на број 011/76-72-070 као и путем e-maila: office@crvenazvezdafk.com

Mozete da lupate minuse do mile volje, ja sam uvek bio iskren po pitanju svih stvari, ko kako razume i AKO razume moje pisanje je vec stvar osobe koja cita.

Za mene je Dragan Dzajic LEGENDA kluba prema kojem gajim ogromno postovanje. Prvi odlaskom iz kluba ostao je dug od 6 miliona eura, nasledio ga je Stojkovic iza kojeg je ostao dug od 18 miliona eura a onda krecu jos veci gubici. Da je imao svoje propuste, imao ih je ali su oni mizerni u odnosu na propuste drugih ljudi. Ja ga krivim zbog Zecevica i zbog toga sto nije imao cvrsci stav po pitanju nekih stvari. Svako ima pravo na svoje misljenje prema svemu i svakome a moje misljenje je takvo, kakvo je i necu ga menjati! Klub je unisten, klub je doveden na ivicu smrti ali, klub kao sto je Crvena Zvezda NIKADA, ALI NIKADA nece otici u najnize rangove i kretati od nule. Najgore sto moze da se desi je da ode jedan stepenik dole sto se lige tice i nista vise. Kretanje od nule bi dovelo do toga da bi klub apsolutno svi sponzori REDOM napustali. Da bi klub dosao do najviseg ranga potrebne su godine i godine. Klub moze da se spasi jedino prodajom ili uz pomoc donacija da se dugovi lagano ciste. Ovog kriminalca sto je dosao Terzica nikako ne podrzavam i voleo bih da mu odmah sada vidim ledja, isto tako i Covicu ali je politika odavno usla u sport i mi se vise nista ne pitamo niti sta mozemo uraditi, nazalost. Ostaje samo zal sto nam timovi zajedno ne igraju elitne rangove takmicenja i sto nam liga nije boljeg kvaliteta i nadam se da ce to neko "bolje" vreme doci.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Црвена звезда ће 5. августа одиграти пријатељски меч против Борусије из Дортмунда на стадиону Рајнпарк у Вадузу (Лихтенштајн).

 

Екипа Ненада Лалатовића у јулу ће одиграти пријатељске мечеве против Генка и Мехелена.

 

-

 

извесни су одласци следећих играча:
- Симоновић
- Липовиј
- Драгићевић
- Раденовић
- Катић

 

Неизвесна је ситуација око ДеМаркуса Нелсона а Чарлс Џенкинс ће отићи у случају понуде из НБА лиге.

Од играча ФМП-а извесно је да ће нас појачати Чворовић и Гудурић а од појачања споља помињу се имена Калинића и Дангубића.

 

Edit:

 

Kapiten Napretka Nenad Gavric na korak od potpisivanja ugovora sa Zvezdom

Edited by Astora
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

sjajno! Jos jedan igrac kojeg smo morali da oteramo iz omladinske skole pa da ga platimo!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ocigledno jeste jer je nosio one cizme sto ribe uvek nose i izdeformisu im se na stranu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zvezdin autobus ugledao svetlost dana

 

pp5YACZ.jpgle0KOKX.jpgtcWuHI5.jpg2qYGi1v.jpgXhRLNXk.jpg

 

Ovi autobusi su poznati po tome što imaju širok unutrašnji prostor, kuhinju, ekskluzivan toalet, moderan multimedijalni sistem, klima uređaj, rasklopive stolove, individualni setovi pokrivača, prostran prtljažnik, ergonomski “Cockpit”. Broj sedišta u ovom autobusu iznosi između 44 i 49 i svaki ima poseban naslon za noge.

U ovakvom vozilu već uživaju fudbaleri Dortmunda, Bajerna, Milana, Zenita, Olimpijakosa…

 

 

-

 

Zvezda odbila Standard

Do transfera Darka Lazovića u belgijski Standard ipak neće doći.

Rukovodstvo FK Crvena zvezda donelo je odluku da igrač Lazovićevih kvaliteta zaslužuje veću cenu prilikom transfera.

- Upravni odbor FK Crvena zvezda smatra da je ponuda od 1.500.000 evra za Darka Lazovića mala. Zato smo odlučili da odbijemo ponudu Standarda. Lazović, po odluci Upravnog odbora, neće napustiti klub za manje od 2.000.000 evra - rekao je Zvezdan Terzić.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...