Jump to content

SD Crvena Zvezda 2014/2015


Astora

Recommended Posts

ti i ja jesmo, Leško je prosečni zvezdaš :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pa šta je onda istina?

Da su vas dobili zato što ih je kenjao šut ili zato što je Radonja odradio loše tekmu?

i9stina je da im je za pobedu bilo potrebno da radonja lose odradi utakmicu i da ih sere... toliko su tragini da bi samo sa jednim od ta dva popusili... ali na njihov sut se ne moze uticati, a na vodjenje utakmice moze... :D

Link to comment
Share on other sites

ovaj vilijams stvarno nije normalan.. neverovatan pregled igre, odlicne asistencije, zna da iznudi faul, ali se, naravno, nekada izmajmunise nepotrebnim silovanjem trojki.. jebi ga, proradi crnacki gen..

mnogo je dobro to sto se kapira sa bobijem, za razliku od prosle godine i shilba..

 

bravo zvezdo!

Link to comment
Share on other sites

Не знам да ли сте приметили како је Јовић пошто је замењен повукао Радоњића за руку и рекао нешто у смислу што ме мењаш стално  :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Danas je Valensija sve promasila. A nesto nisam ubedjen da smo mi igrali neku ludu odbranu, pa da smo ih naterali na to...

Sa druge strane, Vilijams je covek bas KLASA. Toliko zna kosarku, razmislja, ima sut, sjajan je. 
Blazic opet nema preveliki kvalitet, ali zato ima srce kao cela Slovenija. Bas je pravi miljenik navijaca.

Dobro je sto se Kalina probudio u poslednjoj cetvrtini, dok je Bobi odigrao standardno dobro.

 

Vazna pobeda svakako, mada se tek sada vidi koliko mozemo da zalimo za porazom u Litvaniji.

Atmosfera u Areni prilicno mlaka, moze i mora to mnogo bolje, pogotovo sa forsiranjem nove pesme na pocetku utakmice, gde treba da se trese sve.
Ipak, u jednom trenutku je bilo jaaaaako dobro kad je grmelo "Samo ti..." :)

Sledeci Olimpijakos u Areni, verovatno ce doci i Grcki navijaci, pa ce biti dobro zezanje, a na terenu vec ce nam trebati bas mnogo srece.

edit: e da, ovaj Cirbes je sve gori i gori. Jos cu da zalim za Katicem...
 

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cirbes barem ne siluje kao Katić u napadu, ali da, bezveze se glupirao sa onim ličnim iz blokova, kao da prvi put igra 5na5

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebote koliko treba da zalimo sto nas je raspali Neptunas dobio...nakon ove tri tekme plus ABA, stvarno moze da se potvrdi kolika je Vilijams klasa, plus kazu da je lik PRESRECAN u Zvezdi, ima bruka hemiju sa Radonjom lol, nece da odmara, hoce da je na terenu non stop...e sad, kada krene plata da kasni, videcemo da li ce biti nigrola kao Silb, posto vec ne mogu ni da se mere njih dvojica jer je Vilijams vrhunski lider na terenu...

btw, kad vec spominjemo Silba, saznao sam da masu neizvesnih tekmi koje smo izgubili prosle sezone (Radenovic poslednji napad protiv PAO, Nelson kada se okliznuo protiv Makabija i jos jedna tekma), svi su tajmautovi crtani za Silba, ali je on cavuljina uvek vracao kosku drugima, navodno je tu vec puklo izmedju njega i Radonje jer ovaj nije bio zadovoljan njime ne samo zbog toga, nego i zbog odnosa na treninzima...

U ovom Zvezdinom sistemu takodje bih potvrdio ono sto je Kali rekao jos ranije, da se tek sad vidi koliko Nelson nije odgovarao ovoj ekipi sa Bobijem, jer nije pik igrac, plus ne zna ni da skoci i sutne iz pika...odbranu igramo do jaja za sada, samo jos treba da u napadu prestanemo da budemo tolika divljina kada Vilijams nije u igri i to je to...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Po onome što sam gledao Oly protiv Kuće i sinoć protiv Neptunasa, Zvezda može "lagano" da ih dobije ovde. Još su igtubili od neubedljive Panate... nisu u formi, dići će je sigurno, ali sada nisu u formi i Zvezda mora da iskoristi to.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ponuda i potražnja Stane, jebiga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je bilo svega sinoc u Areni.

Previse se tu lize bulja Olimpijakosu, mada je istina da i oni nama isto tako lizu bulju u Atini. Ipak, preterano je sve to da na 2min do kraja, tesan rezultat se vice "Olimpijakos, Olimpijakos", pa jebem mu mater bre!
Pa ona idiotska prosidba...
Pa ona neka majica za Bekjareva...
Bas je nekako bilo izvestaceno.

Sto se igre tice, verovatno se bolji uvid ima kad gledas na na tv-u, pa mozes da vidis sta se desava. Ono sto se videlo odande je da bukvalno nemamo resenje u napadu, nismo mogli da vezemo nekoliko koseva ni u jednom trenutku. Vilijamsa su zatvorili potpuno, dok je Marjanovic tek na kraju uspeo da dodje do nekoliko poena.
I opet mi je neverovatno koliko Cirbes izlazi na piku u odbrani. Svaki, ali SVAKI put ostaje centar sam u reketu, ili ako tu stigne pomoc od Mitrovica, ostaje covek u uglu sam na sutu za 3. Ne znam da li je to zato sto je Cirbes glup, ili zato sto je glup Radonjic koji mu govori da tako igra... ali je definitivno neko glup.

Nije ovaj poraz ni toliko vazan, koliko smo retardirani sto smo izgubili u Litvaniji.

Mislim da ce najvaznije utakmice biti gostovanje Valensiji i Laboral u Beogradu, ako te dve dobijemo (racunajuci da cemo dobiti i Neptunas u Beogradu), idemo dalje. Takodje verujem da ce, ako nam bude trebalo, i postojati mogucnost pobede u Atini...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Олимпијакос је класа изнад Звезде и то се видело. Звезда је одиграла  ( тј Лазић ) изванредну одбрану на Спанулису али Олимпијакос није Спанулис што се и показало јер поред њега још 3 играча знају да играју пик илити у нападу постоји више опција . Док Звезда јесте Вилијамс и кад су њега затворили то је било то. Још се Вилијамс унервозио што су га толико притисли и што је постао немоћан и онда је силовао у више наврата :) Оно што може да буде позитивно јесте да чим је Олимпипјакос мало попустио у одбрани Звезда је одмах ушла у игру.

Постоји два начина да се брани пик а један је тај са Циберсовим искакањем ( Боби на тај начин не може да брани пик јер је преспор за искакање ) где заустављаш плеја у пик игри али исто тако отвараш шут на крилу . Олимпијакос је имао добар шут за 3 и јебига :)

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Звезда је показала да је тренутно уз Олимпијакос доминантна у групи :) Штета за Јовића што се повредио јер је ово прва његова утакмица где је имао контролу игре :) Бертанс је показао колико му је Дуле испрао мозак . Момак је псовао мајку звездиним играчима ударао их после фаулова константно. Болид.

  • Upvote (+1) 2

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...