Jump to content

SD Crvena Zvezda 2014/2015


Astora

Recommended Posts

bravo za pobedu!

 

igrali smo toplo-hladno, odlican  rezultat  s obzirom da smo sutirali za 3 poena 3/16

vilijams i bobi nosili tim do pobede, odlicnu rolu u jednom trenutku je imao i jaka

 

atmosfera onako, mada je i opravdana posto je vecina bila i na paradi danas, pa je i umor stigao (mene prvo)

 

osvajamo

Link to comment
Share on other sites

Јуче се видело колико се Нелсон није уклапао у Звездину екипу:)  Пик са њим може да игра само неки центар који се брзо отвара из пика унутра или споља :) Маркус је без обзира на лош шут био најбољи играч по мени .

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

bravo za pobedu!

 

igrali smo toplo-hladno, odlican  rezultat  s obzirom da smo sutirali za 3 poena 3/16

vilijams i bobi nosili tim do pobede, odlicnu rolu u jednom trenutku je imao i jaka

 

atmosfera onako, mada je i opravdana posto je vecina bila i na paradi danas, pa je i umor stigao (mene prvo)

 

osvajamo

ko je bre bio na paradi? [roflmao]

 

Bejah na tekmi i jebote, nerealno smo igrali dobru odbranu...Bobi je tako zakljucao reket, da im nije bilo dobro. Dzenkins je po meni isto odradio zverski posao na Aroju kada je igrao, ali mi se generalno ne svidja sto i dalje pravimo previse glupih faulova na lozenje. Ako udjemo u top 16, moracemo pod hitno da dovodimo neku cetvorku u toku sezone, sto ce verovatno predstavljati problem jer Mitrovic nema kvalitet da igra 30+ minuta, kao sto je sinoc igrao. Ofanzivno je potpuno beskoristan, a i defanzivno je dosta ispadao. Nadam se da je to samo los mec, ali od pocetka sezone sto pratim generalno nije ubedljiv. Deluje mi da je atmosfera medju njima vrhunska.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Уа доле Панчево ! Не слажем се да треба доводити још једну четворку. Митровић први пут игра као стартер у звезди + први пут игра еуролигу + је капитен. Пожурио си да донесеш суд. Играо је против Ерцега који је врло незгодан играч који са 210 има сјајан шут. Онај момак што га мења је ок за мењање а ти је и Калинић који може да игра на позицији број 4 као што је и радио против Галатасараја :)

  • Upvote (+1) 1

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce mnogo toga zavisiti kako budu igrali Cirbes, Dangubic i Jovic. Od ostalih manje vise znamo sta da ocekujemo, ali ako njih trojica budu imali dobar doprinos, mozemo da se nadamo prolasku dalje. Cirbes je za sada fino krenuo, dok se Dangubic i Jovic ne snalaze najbolje... Mladi su, ovo su im prve velike klupske utakmice (naglasavam klupske zbog Jovicevog iskustva u repki), tako da treba malo sacekati.

Takodje, mnogo nam je zajebana grupa, tek sad uvidjam. Ne znam ko bi tu mogao da ispadne osim Neptunasa... Kaha mozda?
Sa druge strane, sad gostujemo Neptunasu, pa nam dolazi Valensija. Nije nemoguce da posle 3 kola imamo sve 3 pobede, sto bi nam potpuno otvorilo vrata za narednu rundu.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Јуче се видело колико се Нелсон није уклапао у Звездину екипу:)  Пик са њим може да игра само неки центар који се брзо отвара из пика унутра или споља :) Маркус је без обзира на лош шут био најбољи играч по мени .

ovo je i meni bio hajlajt večeri, koliko jedan kršten plej može da pomogne Bobiju, a i ostalima, da se pokrene ekipa.

Dangubić je po meni bio najgori juče, ali dobro to je samo jedan meč

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mene je Mitrovic razocarao sinoc, mada je tek pocetak i ima vremena da se popravi. Ispadao je dosta i u odbrani i u napadu. Vilijams je najbolji stranac koga smo ikad doveli. Nadam se da ce ostati u ovakvoj formi. Igra sa tolikom lakocom da je to neverovatno. Za Radonju se ne bih slozio. Imamo 15 razlike i 6 minuta se igra bez poena, a on drzi viliamsa na klupi. Lik uopste nema osecaj za igru nego sve radi po nekom sablonu. Mogao je u nekoliko navrata da prelomi mec sinoc i da razlika bude preko 20....

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

ovo je i meni bio hajlajt večeri, koliko jedan kršten plej može da pomogne Bobiju, a i ostalima, da se pokrene ekipa.

Dangubić je po meni bio najgori juče, ali dobro to je samo jedan meč

Дангубић се тек уклапа . Он ни у јадранској лиги није пронашао место у Звезди а јуче није знао где бије :) Не треба очекивати његове добре партије у еуролиги  :) 

@pirune Није Радоња држао на клупи Маркуса већ је Маркус изашао да се одмори као и Боби. Можда је требао да извуче раније Бобија и Маркуса како би му били у игри око 5тог минута али то је друга ствар :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Уа доле Панчево ! Не слажем се да треба доводити још једну четворку. Митровић први пут игра као стартер у звезди + први пут игра еуролигу + је капитен. Пожурио си да донесеш суд. Играо је против Ерцега који је врло незгодан играч који са 210 има сјајан шут. Онај момак што га мења је ок за мењање а ти је и Калинић који може да игра на позицији број 4 као што је и радио против Галатасараја :)

Pa sta sam ja napisao? Napisao sam da mi se ne svidja sto ako prodjemo u top 16, Coki ima da pohita da dovede cetvorku, jer realno Luka za sada igra lose. I napisao sam i da je mozda to samo jedan los mec :D Pritom, Tejic je drvo, i kada je igrao trecu cetvrtinu dok se Luka odmarao, bukvalno je sluzio samo da prosledi loptu na sedam metara, u odbrani ne stoji dovoljno blizu Ercegu i to je to. I Kalinic ne moze da igra cetvorku, svaka ozbiljnija cetvorka ce ga pregaziti fizicki, iako je on car.

I da, slazem se da je Dangubic bas pogubljen za sada, to je zato sto je grobar pa nije navikao na ovakvo navijanje :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

81yORkU.jpg

 

Pa kako je ovo lose ljudi? Kad uzmete u obzir sve po mom misljenju ovo nije nikako lose( ispred njega je jedino bio Bobi(30) a Vilijams je imao isto koliko i on.

Prvu utakmicu u ovoj sezoni je sabio, protiv Cibone je bio losiji, tu utakmicu smo sabili nije ni sutirao puno 2/3 iz igre, kad je on igrao imamo +23.Protiv Olimpije solidno odigrao.

Ovo je tek pocetak sezone kapiram da ce biti sve bolji kako se bude privikavao novoj ulozi i kako bude sticao iskustvo.

 

edit

Pritom stvarno gledajuci sve ove utakmice sam uzivao gledajuci ga, njegove rolinge i asistencije.Smara me sto generalno cesto pravi korake ali ajd, ispravi se to valjda.

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Pa sta sam ja napisao? Napisao sam da mi se ne svidja sto ako prodjemo u top 16, Coki ima da pohita da dovede cetvorku, jer realno Luka za sada igra lose. I napisao sam i da je mozda to samo jedan los mec :D Pritom, Tejic je drvo, i kada je igrao trecu cetvrtinu dok se Luka odmarao, bukvalno je sluzio samo da prosledi loptu na sedam metara, u odbrani ne stoji dovoljno blizu Ercegu i to je to. I Kalinic ne moze da igra cetvorku, svaka ozbiljnija cetvorka ce ga pregaziti fizicki, iako je on car.

I da, slazem se da je Dangubic bas pogubljen za sada, to je zato sto je grobar pa nije navikao na ovakvo navijanje :tf:

Написао си "мораћемо да доведемо под хитно четворку " а не човић има под хитно да доведе четворку . Или ја нисам разумео добро ? :) Мислио сам да Калинић може да одмени Луку пар минута као што може и Тејић е сад што то није достојна замена јбг није Звезда Барселона да има 12 одличних играча :))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...