Jump to content

SD Crvena Zvezda 2014/2015


Astora

Recommended Posts

Он се само идентификовао са партизаном и сад кад неко напише лоше о клубу он то доживи лично . Зато и реагује овако.

identifikovati se sa kkp je ok, zamisli da se identifikujes sa dv... e to je vec psihopatologija... :p
Link to comment
Share on other sites

ako su ti prodali pricu da je FMP Zvezda, uprkos

 

https://www.youtube.com/watch?v=MIcAh1b1On4

 

Prodace ti i da je papke bacao Libijac(by Coki), da je marketing zasluzan za kes, da Pavlovic i Macvan imaju po 200k (iako godinu i tri meseca nemamo pleja u klubu), da Terza nije ukrao titulu...

Sve je paranoja debele svinje.

 

 

Bratov ortak je bio na Realu u lozi sa svojim prijateljem, Jovicom Antonicem i Saletom Djordjevicem. Kaze da se Andrej  ponasa kao najveci huligan. 

Cuo sam jos gomilu raznih prica od njega o tom mamlazu, a vidim i sta se svakodnevno desava u drzavi. 

 

Dobro je da postoji jos jedan klub osim Partizana, sa nekoliko odlicnih mladih srpskih kosarkasa, a mi cemo biti drugari pa cemo je zvati Zvezda.(iako zvi znamo kako se zove, pogledaj klip iznad), ponekad cemo se yeyati za FMP, a vi cete se ljutiti jer nismo politicki korektni.

Stukli ste pare u taj 'projekat', favoriti ste, imate maksimalno isprimani drzavni vrh na raspolaganju i ne trazite 'laze Dule 200k' alibije za eventualne neuspehe zato sto imate moroncinu od trenera.

:DDDDDDD

Ne vredi :D

 

Ok :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote, imas 17 ofanzivnih skokova, ovi imaju 17 izgubljenih LOPTIJU i ne mozes da pobedis jebene bednike. Kolektivno stanje tima se najbolje videlo kada jebeni Jaka nije sutnuo za izjednacenje.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno je da Bobi imao indeks 35, morali da skupljaju reket zbog njega, a da su ostali sutirali trojke 0 od 19. Dzenkins klasican preplaceni run and gun crnja, ispucavao se kao moron, a Radonja ga ne vadi iz igre, Blazic sam na sutu, krene na ulaz i udari u donji deo table.....Mislio sam da cete da ih pregazite.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bolje izvodjenje slobodnih bacanja odlucilo,obe ekipe ocajno sutirale za 3,ako partizan dovede crnju na pleju mislim da osvajaju abu,u suprotnom uzima zvezda...

ajd, razumem ja da se nadate, i da se istorija često ponavlja (Radonja se izdebilira, Čović nekog otpusti, Zvezda bude Zvezda etc), ali da li je neko od vas normalnih grobara svestan da je juče zvezda igrala taman koliko joj je trebalo, plus je u očajnoj formi?

znači, tekma je od jednog jedinog vodjstva od 5-2 za Partizan bila strogo one way, i nikad niste imali realnu šansu da stignete, čak ni na 45-42. Skoro nisam gledao derbi koji je bio ovako izvestan da nisam ni u jednom trenutku razmišljao kako će se završiti.

Evidentno je da imate prednost na četvorci, Mitrović ne može da odbrani Mačvana (ne bi mogao ni mnogo bolji igrač), ali ostatak ekipe vam je jedna velika nula, na čelu sa Pavlovićem koga su pojeli u odbrani

osvajate Abu ili domaće samo ako se mi gadno izretardiramo, a ja ne vidim kako mi možemo gore od ovoga, iskreno. Opet, videćemo, mada bih ja voleo da ostanete četvrti u ABA i da vas razrešimo lagano

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...