Jump to content

SD Crvena Zvezda 2014/2015


Astora

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Bio u Pioniru juce, bilo je kul, dobra tekma pre svega. Kada je Jaka dao onu trojku uz faul, jebo mater, odavno nisam bio toliko srecan, bukvalno sam mislio da ce da se srusi Pionir u narednih pet minuta. Krivo mi je naravno sto govna grcka otisla dalje iako su pukli, steta sto Alba nije dobila sinoc. Prosto ne mogu da verujem da smo mi dobili jednu onakvu zavrsnicu. Sudjenje kriminalno, Dijamantidis raspali nosati, na svaku teatralnost dobija faul, bukvalno lomi se tekma i on dobija dva nepostojeca faula gde napadne reket i gubi loptu. Gistu ne sviraju korake isto na 2 razlike za njih, Batisti ne sviraju kretanje u bloku gde Dijamantidis naravno ostaje sam i pogadja trojku, kapiram da je Alba dobila da ne bi ni svirali faul nad Bobijem posle kojeg smo pobedili. Mislim da je stvarno uz malo iskustva, bolje trenersko vodjenje u kljucnim trenucima i malo manje retardacije i bolji sut za tri poena, ova ekipa mogla u top 16. Sledece godine ostajes bez Markusa, Dzenkinsa, Bobija i Jake skoro sigurno, i to svi bez obestecenja odlaze, tako da sumnjam da moze da se odradi toliko dobra transfer selekcija da ekipa bude bolja sledece sezone. Sada treba odigrati maksimalno cvrsto protiv grobarije, gurnuti ih opet u Evrokup i gledati ih kako se gase.

zar nema Jaka tri godine ugovora, a odradio je dve? Ili je već ovo treća?

Za Dženkinsa nije neka šteta, a Williams iako je odličan, je realno igrao toplo-hladno. Najveća beda će biti Bobi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sad si me bacio u zbun za Jaku. Nisam siguran. Za Dzenkinsa se slazemo, generalno, sve kul, odradio kako treba ali sam ocekivao da ce imati znacajniju sutersku rolu u ekipi. Markus jeste toplo hladno, ali za tu lovu nemas takvog vrhunskog pleja, mi smo ga realno i uzeli jer se bio ugojio kao krme i sutnuli su ga iz Lokomotive pre toga. Bobi je bas nezamenljiv iako se meni Cirbes svidja kako igra, plus je dosta napredovao defanzivno, na pocetku sezone je ispadao iz pika apsolutno uvek, sada je mnogo konkretniji u odbrani.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

http://en.wikipedia.org/wiki/Jaka_Bla%C5%BEi%C4%8D

http://sport.blic.rs/crvena-zvezda/vesti/235030/Jaka-Blazic-potpisao-za-Crvenu-zvezdu

prva sezona 2013/2014, druga 2014/2015, znači još jedna, samo je pitanje da li će otići zbog obeštećenja, da na kraju sledeće ne ode za dž

Cirbes se i meni svidja ove sezone, kao i Lazić, do povreda. Mitrović je imao uspone i padove, ali nije loš, Kalinić odličan, Jović može da prodje, Dangubića da vratimo u Megu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

što, misliš da ne može da se dovede Amer za Dženkinsove pare koji će igrati isto/bolje?

Na prste jedne ruke možemo da nabrojimo utakmice gde je odskočio, a Ameri se dovode baš da bi odskočili i bili bolji od domaćih igrača

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je prvi deo sezone za zaborav, u drugoj je odlican, jedan od raznovrsnijih igraca kojeg smo imali, igra dobru odbranu ima dobar ulaz, polu distancu a i ok je suter za tri. Problem kod njega je sto ne moze da bude Vilijamsom na terenu u isto vreme jer je on igrac kome treba lopta u rukama, daj boze da vidis sve ovo sto kazem protiv kkp

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je prvi deo sezone za zaborav, u drugoj je odlican, jedan od raznovrsnijih igraca kojeg smo imali, igra dobru odbranu ima dobar ulaz, polu distancu a i ok je suter za tri. Problem kod njega je sto ne moze da bude Vilijamsom na terenu u isto vreme jer je on igrac kome treba lopta u rukama, daj boze da vidis sve ovo sto kazem protiv kkp

protiv kkp nam treba samo da se ne useremo, imamo definitivno bolji (čitaj skuplji tim) i ne verujem da pecaroš i konjska glava mogu nešto da urade ako mi pristupimo ozbiljno i bez straha kao u prvoj u ABA i u kupu
  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ali imaš i Radonjića koji je majstor da donosi pogrešne odluke u trenucima kad se lomi utakmica

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pederski potez što smo odustali od razmene karata, stvara se tenzija bez potrebe, a da utakmice nisu ni počele

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, stvarno, ono ponašanje Mačvana i Pavlovića, niži oblici života

ali, zasluženo smo izgubili, videćemo kako će biti u subotu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebote, odlepio sam juče. Prvu tekmu nisam mogao da gledam prvo poluvreme, ali delovalo mi je da sve vreme kontrolišemo situaciju u drugom, čak i kada se Partizan približio, delovalo mi je kao rutina da to privedemo kraju. Juče, mother of god.

Igra nam se svela na divljinu i individualizam, bukvalno kada je moja devojka rekla kako se Partizan BOLJE DODAJE, a ovi naši se samo zaleću i šutiraju, onda to najbolje sumira koliko smo izgledali bedno na parketu.

Na stranu što nam trener opet nije ničemu služio jer je Blažič 30 minuta na terenu, a u prvoj četvrtini je bacio dva airballa iz reketa plus je promašio polaganje, jebote valjda ti je jasno da je lik u jebenom KONTRA ritmu, a ako ti ni to sve vreme nije bilo jasno, onda kada je promašio ona dva bacanja posle tehničke, onda valjda više treba da ti bude jasno jebo te otac! Onaj njegov prodor je samo suma sumarum svega lošeg što je uradio juče i neka se i desilo, možda nas to sada i pokrene malo. Plus Dangubić i Lazić nisu ništa lošiji defanzivno od njega, štaviše Lazić ti je ono GODINAMA glavni defanzivni igrač u derbiju i umesto da ga zalepi onom raspalom pecarošu ljigavom da mu stoji u krilu, on se seti da to uradi u poslednjoj četvrtini i čovek ima minutažu od 17 minuta. Luka Mitrović ti ima dobar meč, istu minutažu naravno kao Lazić, plus je evidentno da on jedini može da fizički parira konjskoj glavi i sa distance i u reketu, ali ne, bolje da se Mačvan izređa na svima nama i tauntuje samog sebe.

Bobi je nažalost flegma i meni je jasno zašto igra slabije, jednostavno čovek ne oseća derbi ili se barem stiče utisak da je to tako, a plus njegove izjave posle ligaškog derbija da nisu imali motiva samo idu u prilog mojoj tvrdnji. Em ga biju kao konja, em ga udvajaju, da imaš raspoloženu šutersku ekipu trebalo bi da ih uništimo spolja, ali kada cele sezone ne šutiraš više od 30%, onda nije ni čudno što Dule forsira naš šut.

Ofanzivni skok neću ni da komentarišem, da nas toliko izdominiraju u drugom poluvremenu, sa sve ovim promašenim bacanjem gde lopta PADA u reket, doslovno je za plač. I na kraju, glavna stvar je što se navija protiv Partizana, umesto da se daje podrška Zvezdi mi vređamo ove govnare u krug i onda za posledicu i imaš da igraju kao besni iz inata i da ti konjska glava odjednom glumi tough crnca na basketu u getu. Meni nije jasno kako može da ne dobije tehničku grešku za ono nameštanje na slobodnjaku kada je Cirbes ulubio Pavlovića u parket. Njihovo ponašanje je toliko seljačko da kada vidim retardirane grobare kako danima pričaju da je Jaka cigan, treba da se dobro zapitaju kako se ponašaju godinama i decenijama, ali ne, Jaka je gnjida i namerno je udario Milutinova :DDD


I da, najviše mi je krivo što smo izgubili jer da smo dobili, velikan srpske košarke gospodin Duško Vujošević bi bio najveći krivac za to. Čovek drži onog pogubljenog crnca na parketu u poslednja tri minuta kada ste imali prednost i umesto da mu Tepara leđima prenosi loptu 20 sekundi i čuva vreme, on je dozvolio da uđete u jurnjavu gde on bukvalno ne ume da prenese loptu, a mi smo tri napada u roku od pet sekundi išli na bacanja jer je on toliko smešan i pogubljen (osim kada šutira trojke) i pravi faul u trećoj sekundi napada jer ne ume nikoga ni da čuva :D 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...