Jump to content

NBGD vs Stari grad - again (+suburbs)


Recommended Posts

Превише сте субјективни у овој расправи. Ако хоћете да ово све има неког смисла, можемо да се сложимо око неких објективних питања и да оцењујемо по крајевима, или да изгугламо та питања :>

Ево погледајмо само последњи пост:

шкк брате? :)

слично и Дебели прича, да се разумемо.

Ево ја живим 20 година у 45ом блоку. У кајблу сам зато што реално морам да тренутно живим ту, а радије бих сада живео негде на Дорћолу (иако ми је кајбло у срцу!) и кад ми неко помене ББ баца ми се пегла. Ја мислим да из овога можемо закључити да је Дорћол најбољи, а ББ најгори крај у Београду!

 

Samo sto meni rakovica nije najbolje mesto na svetu?

 

Niti mi je vracar jer ima uzasnih delova, niti je jedna opstina kao opstina gotivna. Postoje gotivna mesta u okviru nekih opstina i to je to, a ako cemo da vadimo prosek koji nema smisla onda su mi one opstine koji za razliku od nbga imaju gotivne delove kao sto su cukarica, zemun, stari grad, vracar itd itd mnogo ispred novog beograda koji je na ravnoj liniji jer je vecina prihvatljiva ali nista nije gotivno.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

onda su mi one opstine koji za razliku od nbga imaju gotivne delove kao sto su cukarica, zemun, stari grad, vracar itd itd mnogo ispred novog beograda koji je na ravnoj liniji jer je vecina prihvatljiva ali nista nije gotivno.

Људи су ти већ набрајали ЊИМА готивне блокове/крајеве у НБГ-у... Ја стварно верујем да теби ниједан крај у НБГ-у није готиван, али јеботе леба да ли је могуће да толико искључујеш свако друго мишљење и да мислиш за своје да је универзално? Посебно зато што је "готивност" нечега крајње субјективна ствар.

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ima manje i vise gotivnih krajeva na nbgu, kao sto i ja nekoliko puta rekoh ali je i dalje to beton na betonu.

I mani me se alfi, uopste to nije bila prica ili se ukljuci od pocetka pa kvoutuj draskov post da NBGA NEMA NI NA ISTOKU NI NA ZAPADU KOLIKO JE DO JAJA, a ne da se ubacujes posle 8. strane da mene smaras sto sam mu na kraju rekao da mu ne stoji KOST/BENEFIT analiza jer imas povoljno stanove i u mom kraju jer za njega znam cene, a moj kraj je otelotvorenje porodicnog zivota.


Kolko je cena?

 

1300 po kvmu bila u startu, na kraju spala na 900 ali je trebalo renoviranje i plus je liku bila frka ali recimo da bi nesto izmedju bilo realno, dakle 1100-1200 za vrhunski ali stvarno vrhunski stan (u smislu iskoriscenosti prostora rasporeda n shit). Eto ivke ga je video pa nek on kaze.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Мохи, рекао сам да се исто односи и за Дралета, оно што сам рекао теби.

Из ваше расправе ја сам једино могао извући то да си ти исфрустриран НБГ-ом (вероватно зато што су те неки пајсери стартовали док си био са рибом), као и то да Драле покушава да оправда своју инвестицију. И најважније што сам закључио из ваше дискусије је то да је мој крај бољи од твог!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ima manje i vise gotivnih krajeva na nbgu, kao sto i ja nekoliko puta rekoh ali je i dalje to beton na betonu.

I mani me se alfi, uopste to nije bila prica ili se ukljuci od pocetka pa kvoutuj draskov post da NBGA NEMA NI NA ISTOKU NI NA ZAPADU KOLIKO JE DO JAJA, a ne da se ubacujes posle 8. strane da mene smaras sto sam mu na kraju rekao da mu ne stoji KOST/BENEFIT analiza jer imas povoljno stanove i u mom kraju jer za njega znam cene, a moj kraj je otelotvorenje porodicnog zivota.

 

1300 po kvmu bila u startu, na kraju spala na 900 ali je trebalo renoviranje i plus je liku bila frka ali recimo da bi nesto izmedju bilo realno, dakle 1100-1200 za vrhunski ali stvarno vrhunski stan (u smislu iskoriscenosti prostora rasporeda n shit). Eto ivke ga je video pa nek on kaze.

to je ok cena, moze za to da se nadje u kajblo/bezanija losiji delovi

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam isfrustriran nbg-om jer da jesam ili bi sam isao i pricao okolo kako je sranje ili bi na svaki pomen doticnog penio.

 

Ja sam isfrustriran time sto drasko svaki svoj potez mora da opravda tako sto ce navuci jos nekoga da uradi isto jer mu to daje neko ubedjenje kako je ipak u pravu. I to na stvarima za koje nikako nije u pravu i onda povlaci glupe argumente kao sto su maxi&co (sto smo apsolvirali) kanalizaciju (i to smo apsolvirali jer neces kupiti stan bez kanalizacije a onda te zabole k da li negde na toj opstini ima stanova bez kanalizacije) itd itd.

 

Tvoj je problem sto si se ukljucio od dela gde sam posle 3-4 posta PRVI PUT POMENUO SVOJ KRAJ JER ZA NJEGA IMAM INFO O CENAMA OD PRE GODINU DANA.

I ovo je kraj moj razgovora sa tobom na ovoj temi jer mi je dovoljan jedan doca.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Проблем је што ти не капираш да се ти и Драшко шибате истим оружјем, пеглате се субјективним мачевима! При томе ти прикупљаш све лоше ствари из свих крајева НБГ-а и стављаш их у целину, што једноставно не можеш да урадиш пошто се 70. са 33. разликује исто као са Сењаком нпр. два тотално различита краја. Дебели барем помене ту канализацију, максипошту, небитно, док се твоји аргументи своде на ГОТИВНИЈИ КРАЈ!

Ето ја сам рекао своје, а кад човек каже своје нема потребе даље да наставља! Врло радо ћу наставити дискусију о овој теми, ако се поставе неке ставке/питања о квалитету живота на одређеној локацији.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Мохи, рекао сам да се исто односи и за Дралета, оно што сам рекао теби.

Из ваше расправе ја сам једино могао извући то да си ти исфрустриран НБГ-ом (вероватно зато што су те неки пајсери стартовали док си био са рибом), као и то да Драле покушава да оправда своју инвестицију. И најважније што сам закључио из ваше дискусије је то да је мој крај бољи од твог!

realna cujpri! 

 

kraj ko kraj, svaki ima svoje prednosti i mane.. jedino sto je bitno da droge ima u svakom! 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

otici cemo u analizi do dece vojnih lica po blokovima

Zamalo tata da dobije stan prekoputa Hajata, nego neki vojni penzioner nije hteo da izađe iz stana. Jbg.

Mogli su da biraju Cerak ili Vidikovac, tako da evo već 32+god smo na Ceraku. Po meni super kraj. Jedini minus je to što je dalje od grada, prevozom realnih 30min. Sad mi to više nije ni bitno, do posla mi treba 15+min busom, minibusom ili kolima i manje.

Što se tiče parametra maxi, škola, vrtić.. Itd,. Sve je tu.. +nema prelaženja ulice/semafora.

Parkovsko naselje, od pre par godina su u okviru naselja izgradili terene, ljuljaške..

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Мохи, рекао сам да се исто односи и за Дралета, оно што сам рекао теби.

Из ваше расправе ја сам једино могао извући то да си ти исфрустриран НБГ-ом (вероватно зато што су те неки пајсери стартовали док си био са рибом), као и то да Драле покушава да оправда своју инвестицију. И најважније што сам закључио из ваше дискусије је то да је мој крај бољи од твог!

лол.ја сам и рекао да се мењају потребе временом и да сам живео на различитим локацијама и да мислим да је Нбгд у односу на све општине нешто друго. и да има што ми треба све за младу породицу. и да је то ем субјективно, ем промењиво у времену.

 

и кад одем да живим на Рудник, као средњовековни барон, и даље ћу мислити да је НБгд најбоља општина за живот у Београду у просеку. како да ти кажем, кад ти неко каже да је са Вождовца ти не знаш да ли он има канализацију или не, а кад ти каже да је са НБгда онда знаш да има канализацију.

 

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Čekajte ljudi, što još niko nije pomenuo Višnjičku Banju?

 

zato što nema veliki šoping mol u blizini!

sad, bez zajebavanja, baš divan kraj, podseća me malo na neke delove Bataje zbog niske gradnje i rasporeda kućica, ali realno ima sve što je potrebno za neko normalno odgajanje dečurlije (obdaništa, priroda, itd), plus je krcato penzosima i mladim bračnim parovima :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Превише сте субјективни у овој расправи. Ако хоћете да ово све има неког смисла, можемо да се сложимо око неких објективних питања и да оцењујемо по крајевима, или да изгугламо та питања :>

Ево погледајмо само последњи пост:

шкк брате? :)

слично и Дебели прича, да се разумемо.

Ево ја живим 20 година у 45ом блоку. У кајблу сам зато што реално морам да тренутно живим ту, а радије бих сада живео негде на Дорћолу (иако ми је кајбло у срцу!) и кад ми неко помене ББ баца ми се пегла. Ја мислим да из овога можемо закључити да је Дорћол најбољи, а ББ најгори крај у Београду!

opa, Vanja budući komša, I DE MO!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

0.485 DRGN

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...